Обласна футбольна Суперліга – 2023/24: другі перемоги «Фазенди» та «Брусниці» (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ)

Tuesday, 12 September 2023 11:44
Обласна футбольна Суперліга – 2023/24: другі перемоги «Фазенди» та «Брусниці» (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ) Обласна футбольна Суперліга – 2023/24: другі перемоги «Фазенди» та «Брусниці» (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ)

Зіграно матчі другого туру чемпіонату Чернівецької області серед команд Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У другому турі чемпіонату Чернівецької області «Фазенда» грала на виїзді з командою «Луко». 

Підопічні Олександра Степанова здобули перемогу з рахунком 3:0.

Голи у переможців забили Дмитро Лахман, Микита Янков і Дмитро Дучак.

У складі нашої команди дебютували двоє гравців - Василь Мурга та Віталій Фетісов. 

«Брусниця» переконливо перемогла на виїзді «Кам’янку» - 5:1. Четвертий гол у сезоні забив Василь Варварюк. Дубль оформив Михайло Прокопець. 

З таким же рахунком 5:1 «Магала» здолала «Садгору». Автором дублю став Іонел Буцура. Один із голів у переможців на рахунку Степана Маковійчука. 

«Луко» - «Фазенда» - 0:3 (0:2)

«Луко»: Назар Баланюк, Олександр Булезюк (Віталій Чехов, 73), Микола Гаць, Віталій Чебан (Богдан Рачинський, 46), Валентин Песаревський, Олександр Чорней (Володимир Шородок, 46), Юрій Масікевич, Вадим Мельничук, Едуардо Чорней (Владислав Скіцко, 60), Віталій Стратейчук (Василь Кердей, 46), Вадим Корсей (Ігор Клічук, 81).

«Фазенда»: Василь Мурга, Андрій Фучинський (Олександр Озарчук, 59), Володимир Бербека, Микола Павлюк, Віталій Фетісов (Святослав Кермач, 80), Максим Соломян (Дмитро Дучак, 46), Дмитро Лахман (Олександр Тодорович, 46), Олександр Таневський, Микита Янков (Микола Рябий, 70), Віктор Масікевич (Микола Цепа, 65), Сергій Мааксимчук (Віталій Рябий, 68).

Голи: Дмитро Лахман (7), Микита Янков (11), Дмитро Дучак (64).

Попередження: Олександр Булезюк (26), Валентин Песаревський (39), Вадим Мельничук (47) – Олександр Таневський (35), Микита Янков (67), Володимир Бербека (76).

 «Кам’янка» – «Брусниця» – 1:5 (0:2)

«Кам’янка» : Хачаруєв Мансур, Воробець Володимир (Баланюк Петро, 79), Карлійчук Юрій, Карлійчук Андрій (Мельничук Віктор, 46), Христинченко Євгеній (Попович Дмитро, 57), Микитюк Богдан, Панцир Анатолій (Стефанюк Олександр, 61), Чапля Василь, Мігай Олександр, Шостак Вадим, Бождуга Олександр.

«Брусниця»: Біблюк Василь, Попович Вадим (Купіна Василь, 71), Геник Микола (Савчук Василь, 88), Молофій Іван, Піцик Ілля (Жумига Андрій, 79), Коваленко Микола (Борисенко Данііл, 65), Зінов’єв Ілля, Берсан Михайло, Прокопець Михайло (Шевчук Олександр, 74), Андрієць Владислав (Філіпчук Іван, 57), Варварюк Василь (Базелюк Владислав, 69).

Голи: Мігай Олександр (82) – Прокопець Михайло (24 – з пенальті,41), Варварюк Василь (60), Борисенко Данііл (63), Філіпчук Іван (69).
Попередження: Карлійчук Андрій (23), Шостак Вадим (45), Мігай Олександр (87) – Молофій Іван (75), Зінов’єв Ілля (80).

«Магала» – «Садгора» – 5:1 (1:0)

«Магала»: Тупкало Микола, Бабій Павло (Катаранчук Дмитро, 72), Маковійчук Степан (Малайко Дмитро, 87), Буцура Іонел (Кисліцен Максим, 74), Лукащук Андрій (Пержун Іван, 51), Кукуряк Валерій (Бужениця Андрій, 67), Ілащук Ярослав, Гостюк Анатолій, Старчук Михайло, Жижиян Сергій, Маковійчук Олександр.

«Садгора»: Іванчук Григорій, Головко Денис, Скорейко Михайло, Негрич Юрій (Яремчук Вадим, 90), Мельничук Олександр, Попович Олександр, Маслей Микола (Петруник Олександр, 74), Верстяк Валентин (Верстяк Ярослав, 64), Балацький Дмитро (Кавуля Микола, 46), Фурега Андрій (Петриняк Іван, 65), Бурденюк Максим.

Голи: Маковійчук Степан (8), Буцура Іонел (66,69), Катаранчук Дмитро (85), Кисліцен Максим (86) – Верстяк Валентин (60).

Попередження: Маковійчук Олександр (61) – Попович Олександр (33), Кавуля Микола (55).

«Берегомет» – вихідний.

Турнірне становище:

  1. «Фазенда» - 6 (2), 9:0
  2. «Брусниця» - 6 (2), 9:2
  3. «Магала» - 3 (2), 6:5
  4. «Садгора» - 3 (2), 3:6
  5. «Берегомет» - 0 (1), 1:2
  6. «Луко» - 0 (1), 0:3
  7. «Камʼянка» - 0 (2), 1:11

Бомбардири: 

  1. Василь Варварюк («Брусниця») – 4
  2. Іонел Буцура («Магала») – 3
  3. Максим Бурденюк («Садгора») - 2
  4. Дмитро Дучак («Фазенда») – 2
  5. Микита Янков («Фазенда») – 2
  6. Віктор Масікевич («Фазенда») – 2 (1)
  7. Михайло Прокопець («Брусниця») – 2 (1) 

У третьому турі зустрічаються: 

  • Берегомет. «Берегомет» - «Садгора»
  • Садгора. «Садгора» - «Кам’янка»
  • Брусниця. «Брусниця» - «Луко»
  • «Фазенда» - вихідна.

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Read 537 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама