Футзальний чемпіонат Чернівців: «ТОМ.studio» здобуває шосту перемогу, «Арена» - першу (ТАБЛИЦЯ, СТАТИСТИКА)

Wednesday, 10 February 2021 05:54
Футзальний чемпіонат Чернівців: «ТОМ.studio» здобуває шосту перемогу, «Арена» - першу. Футзальний чемпіонат Чернівців: «ТОМ.studio» здобуває шосту перемогу, «Арена» - першу.

У ФОК «Олімпія» відбулися матчі 6-го туру відкритого чемпіонату Чернівців з футзалу.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Закріпилася у групі лідерів команда «Vel team». У шостому турі цей колектив переміг «Маккабі» - 7:2. Героєм матчу став гравець «Vel team» Віталій Чебан, який забив 5 голів. У переможців відзначився також Олександр Карапка, який оформив дубль.

У «Маккабі» голи забили Володимир Смола та Валентин Рудич.

«Маккабі» - «Vel team» - 2:7 (1:3)

Арбітр - Олександр Плахов, другий арбітр - Василь Грушкевич, хронометрист - Андрій Телегей.

«Vel team»: Роман Мельничук, Олександр Карапка, Вадим Кікарош, Вадим Бута, Сергій Кознюк, Олег Клевчук, Віталій Чебан, Віктор Молдован, Денис Бульба.

«Маккабі»: Юрій Ковальчук, Юрій Генцар, Володимир Смола, Вадим Лучик, Віталій Давидюк, Дмитро Бобик, Валентин Рудич, Дмитро Макаренко, Богдан Унгурян, Дмитро Дучак, Андрій Королянчук, Микола Таріца, Ярослав Берник, Артем Меркушов.

Голи: Володимир Смола (16), Валентин Рудич (40) - Олександр Карапка (6,29), Віталій Чебан (17,19,27,37,40).

Першу перемогу у чемпіонаті здобула команда «Арена». Цей колектив переграв сусіда у турнірній таблиці «ВНВ-Group» - 6:3.

У переможців по два голи забили Дмитро Бараняк і Дмитро Сосновський. У лавах «ВНВ-Group» дубль оформив Вадим Вістовський.

«Арена» - «ВНВ-Group» - 6:3 (3:1)

Арбітр - Андрій Телегей, другий арбітр - Василь Грушкевич, третій арбітр - Олександр Плахов.

«Арена»: Владислав Мельников, Дмитро Бараняк, Дмитро Волощук, Олександр Шевчук, Ігор Руснак, Андрій Руснак, Дмитро Сосновський, Вадим Мельничук.

«ВНВ-Group»: Віталій Вістовський, Вадим Вістовський, Максим Беслюбняк, Володимир Трухан, Ігор Шлапак, Максим Пенюк, Олег Савосік, Олек. Гащук.

Голи: Дмитро Бараняк (7,14), Ігор Руснак (18), Дмитро Сосновський (29,31), Андрій Руснак (33) - Вадим Вістовський (2,38), Максим Беслюбняк (24).

Продовжує грати без втрат лідер чемпіонату - команда «TOM. Studio». У шостому турі цей колектив переграв «ЧОЕК» - 5:1. Після першого тайму гравці «TOM. Studio» вигравали з рахунком 2:1. Відзначилися Сергій Максимчук і Павло Бабій, а у «ЧОЕК» результативний удар на свій рахунок записав Василь Луцик.

У другому таймі двічі забив той же Сергій Максимчук. Ще один гол в активі Дениса Зачиковського.

«ЧОЕК» - «TOM. Studio» - 1:5 (1:2)

Арбітр - Олександр Плахов, другий арбітр - Андрій Телегей, хронометрист - Василь Грушкевич.

«ЧОЕК»: Ігор Стефанишин, Григорій Іванчук, Віталій Длужанський, Василь Луцик, Віктор Сорочан, Віталій Сорочан, Олег Демидовський, Віталій Ткачук, Руслан Гунчак, Дмитро Гаврилюк.

«TOM. Studio»: Юрій Кисилиця, Ростислав Храпко, Сергій Максимчук, Юрій Антонюк, Павло Бабій, Денис Зачиковський, Микола Липчук, Олексій Бакалярик, Олександр Бакалярик.

Голи: Василь Луцик (3) - Сергій Максимчук (2,25,36), Павло Бабій (6), Денис Зачиковський (32).

З нічийним рахунком 4:4 завершився матч «Чернівецький рятувальник» - ФК «Чернівці». Сім голів було забито ще у першому таймі. Дубль оформив гравець ФК «Чернівці» Сергій Купріч. По одному результативному ударові на рахунку Артема Єлова та Миколи Цепи. У «Чернівецького рятувальника» у першій половині зустрічі відзначилися Роман Григоришен (двічі) та Юрій Масікевич. Цікаво, що у ході першого тайму гравці «Чернівців» вигравали з рахунком 4:2.

У другому таймі при рахункові 4:3 на користь «Чернівців» хет-трик оформив Роман Григоришен, який встановив остаточний результат матчу.

«Чернівецький рятувальник» - ФК «Чернівці» - 4:4 (3:4)

Арбітр - Андрій Телегей, другий арбітр - Олександр Плахов, хронометрист - Василь Грушкевич.

«Чернівецький рятувальник»: Михайло Парменов, Сергій Урсуляк, Олександр Айсюк, Богдан Братко, Павло Головко, Ілля Стрільчук, Вадим Українець, Роман Григоришен, Юрій Масікевич.

ФК «Чернівці»: Артем Єлов, Олександр Боднарчук, Олег Циганчук, Микола Цепа, Сергій Пантєєв, Сергій Купріч, Максим Кисліцен, Роман Блажко, Леонід Львов, Олександр Стефанюк.

Голи: Роман Григоришен (9,17,29), Юрій Масікевич (20) - Сергій Купріч (6,8), Артем Єлов (13), Микола Цепа (16).

Матч ФК «Волока» - «Урожай» - перенесено.