×

Warning

Error loading module Error writing file '[TMP]/MYfd=343' (OS errno 28 - No space left on device)

Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (гравці 2010 р.н.) вдало зіграли на турнірі RUH Cup

Wednesday, 06 March 2024 11:16
Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (гравці 2010 р.н.) вдало зіграли на турнірі RUH Cup. Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (гравці 2010 р.н.) вдало зіграли на турнірі RUH Cup.

Представники КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (2010 р.н., тренер – Андрій Гордей) вдало зіграли на представницькому турнірі RUH Cup, який відбувався на базі ФК «Рух» (Винники, Львівська область).

На Львівщині у цій віковій групі змагалося 20 команд з усієї України.

У турнірі також взяли участь чернівецькі команди - КЗ ДЮСШ «Буковина» та ФК «Буковина».

Команда КЗ ДЮСШ «Буковина» перемогла у групі колективи «Прогрес» (Київ) – 2:0, «Минай» (Закарпаття) – 1:0, УФК «Кривбас-Дніпро» - 3:0 тв ДЮСШ «Рух – 40» - 6:0.

У чвертьфіналі вихованці Андрія Гордея у серії пенальті перемогли ДЮСШ «Рух» - 5:4 (основний час – 1:1).

У півфіналі наші земляки, на жаль, поступилися команді «Динамік» (Київ) – 0:2. А у грі за 3-4 місця поступилися УФК «Кривбас – Дніпро» - 0:2. У підсумку команда КЗ ДЮСШ «Буковина» посіла на турнірі четверту сходинку.

ФК «Буковина» перемогла команди «Чайка» (Київ) – 5:0 та «Бориспіль» - 3:0, зіграла унічию з ДЮСШ «Рух - 40» - 0:0 та поступилася колективам «Рух» (Львів) – 1:3, «Восход» (Київ) – 1:3, «Скала» (Моршин) – 1:2, ДЮСШ – 1 (Київ) – 0:1 та СДЮШОР (Ужгород) – 0:1. Підсумкове команди – 16.

Кращі гравці команди – Андрій Мельник, Віктор Андоній.

Кращий воротар – Роберт Манукян.

  

Склад команди: Роберт Манукян, Віталій Пенюк, Максим Іванчук, Віктор Жалоба, Вадим Кодовбецький, Артем Моргоч, Владлен Лосік, Георгій Ігнатюк, Віктор Андоній, Андрій Мельник, Олександр Вологдін, Ростислав Кельба, Андрій Суляк, Марк Манзюк, Нікіта Єфімов, Давид Якусевич, Тарас Ластівка, Владислав Нікула, Андрій Скрипкар, Олександр Меленчук, Станіслав Сухар, Іван Головач, Денис Таріца, Іван Стрільчук, Матвій Лісовський, Ростислав Коченко, Василь Бойко, Валентин Ящук, Тарас Ластівка, Іван Руснак, Владислав Євдощак, Рустем Курсеітов, Євген Скакун.

Остаточний розподіл місць:

1. «Рух» (Львів)

2. «Динамік» (Київ)

3. УФК «Кривбас – Дніпро»

4. КЗ ДЮСШ «Буковина»

5. СДЮЩОР (Ужгород)

6. ЛНЗ (Черкаси)

7. ДЮСШ «Рух»

8. ДЮСШ Хмельницький

9. «Прогрес» (Київ)

10. «Минай» (Закарпаття)

11. «Скала» (Моршин)

12. АФ Тернопіль

13. «Восход» (Київ)

14. «Минай» (Закарпаття)

15. ДЮСШ «Рух – 40»

16. ФК «Буковина»

17. «Пальміра» (Одеса)

18. ДЮСШ – 1 (Київ)

19. «Бориспіль»

20. «Чайка» (Київ) 

Read 224 times