×

Warning

Error loading module Error writing file '[TMP]/MYfd=421' (OS errno 28 - No space left on device)
Error loading module Error writing file '[TMP]/MYfd=481' (OS errno 28 - No space left on device)

Турнір «Весняні ластівки Буковини – 2024» серед гравців 2010 року народження виграли вихованці Андрія Гордея

Thursday, 14 March 2024 14:33
Турнір «Весняні ластівки Буковини – 2024» серед гравців 2010 року народження виграли вихованці Андрія Гордея. Турнір «Весняні ластівки Буковини – 2024» серед гравців 2010 року народження виграли вихованці Андрія Гордея.

У ФОК «Олімпія» відбувся футбольний турнір «Весняні ластівки Буковини – 2024» серед юнацьких команд 2010 року народження. 

У турнірі взяли участь 8 команд із Чернівецької, Вінницької, Івано-Франківської та Черкаської областей.

Спочатку команди зіграли у груповому турнірі. Колективи, які посіли у групах 1-2 місця грали у Золотому Кубкові, а 3-4 місця – у Срібному Кубку.

У підсумку переможцем турніру стала команда КЗ «ДЮСШ Буковина – 1». Вихованці Андрія Гордея перемогли в усіх матчах турніру із загальним рахунком 31:1.

У церемонії нагородження взяли участь директор КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» Юрій Крафт та директор ФОК «Олімпія» Євген Дзівідзінський.

Зібрані кошти (10 тис. грн.) на двох турнірах «Весняні ластівки» перерахують на потреби ЗСУ.

Кращі гравці:

Воротар – Владислав Козинчук («Прикарпаття», Івано-Франківськ)

Захисник – Тимофій Соломаха (ФК «Чайка», Черкаси)

Півзахисник – Віктор Андоній (КЗ «ДЮСШ Буковина – 1»)

Нападник – Іван Мурга (ФК «Нива – 1», Вінниця)

Кращий бомбардир – Олександр Вологдін (КЗ «ДЮСШ Буковина – 1»)

 

Результати матчів:

Група «А»

КЗ «ДЮСШ Буковина – 1» - ФК «Чайка» (Черкаси) – 2:0

КЗ «ДЮСШ Буковина – 2» - ФК «Нива – 2» (Вінниця) – 3:1

ФК «Чайка» (Черкаси) - КЗ «ДЮСШ Буковина – 2» - 2:0

ФК «Нива – 2» (Вінниця) - КЗ «ДЮСШ Буковина – 1» - 0:12

КЗ «ДЮСШ Буковина – 1» - КЗ «ДЮСШ Буковина – 2» - 7:0

ФК «Нива – 2» (Вінниця) - ФК «Чайка» (Черкаси) – 0:1

КЗ «ДЮСШ Буковина – 1» - 9, 21:0

ФК «Чайка» (Черкаси) – 6, 3:2

КЗ «ДЮСШ Буковина – 2» - 3, 3:10

ФК «Нива – 2» (Вінниця) – 0, 1:16 

Група «В»

ФК «Нива – 1» (Вінниця) – КЗ ДЮСШ «Буковина-Карпати» - 7:0

КЗ ДЮСШ «Буковина-Карпати» - СДЮСШОР (Черкаси) – 1:1

СДЮСШОР (Черкаси) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 0:3

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - ФК «Нива – 1» (Вінниця) – 3:0

ФК «Нива – 1» (Вінниця) - СДЮСШОР (Черкаси) – 7:0

КЗ ДЮСШ «Буковина-Карпати» - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 0:1

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 9, 7:0

ФК «Нива – 1» (Вінниця) – 6, 14:3

КЗ ДЮСШ «Буковина-Карпати» - 1, 1:9

СДЮСШОР (Черкаси) – 1, 1:11

ІІІ В – IV А. КЗ ДЮСШ «Буковина-Карпати» - ФК «Нива – 2» (Вінниця) – 4:0

IV В – ІІІ А. СДЮСШОР (Черкаси) -  КЗ «ДЮСШ Буковина – 2» - 0:5

І А – ІІ В. КЗ «ДЮСШ Буковина – 1» - ФК «Нива – 1» (Вінниця) – 2:1

ІІ А – І В. ФК «Чайка» (Черкаси) - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 1:1

І А – І В. КЗ «ДЮСШ Буковина – 1» - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 5:0

ІІ А – ІІ В. ФК «Чайка» (Черкаси) - ФК «Нива – 1» (Вінниця) – 1:1

І А – ІІ А. КЗ «ДЮСШ Буковина – 1» - ФК «Чайка» (Черкаси) – 3:0

І В – ІІ В. «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - ФК «Нива – 1» (Вінниця) – 1:4

ІІІ А – ІІІ В. КЗ «ДЮСШ Буковина – 2» - КЗ ДЮСШ «Буковина-Карпати» - 3:2

IV А - IV В. ФК «Нива – 2» (Вінниця) - СДЮСШОР (Черкаси) – 3:0

ІІІ А - IV А. КЗ «ДЮСШ Буковина – 2» - ФК «Нива – 2» (Вінниця) – 2:0

ІІІ В - IV В. КЗ ДЮСШ «Буковина-Карпати» - СДЮСШОР (Черкаси) – 3:0

Золотий Кубок

1. КЗ «ДЮСШ Буковина – 1» - 9, 10:1

2. ФК «Нива – 1» (Вінниця) – 4, 6:4

3. ФК «Чайка» (Черкаси) – 2, 2:5

4. «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 1, 2:10

Срібний Кубок

5. КЗ «ДЮСШ Буковина – 2» - 9, 10:2

6. КЗ ДЮСШ «Буковина-Карпати» - 6, 9:3

7. ФК «Нива – 2» (Вінниця) – 3, 3:6

8. СДЮСШОР (Черкаси) – 0, 0:11 

Read 247 times