«Буковина» U15 зіграла матч-відповідь плей-оф чемпіонату України

Monday, 31 May 2021 13:08
«Буковина» U15 зіграла матч-відповідь плей-оф чемпіонату України. «Буковина» U15 зіграла матч-відповідь плей-оф чемпіонату України.

У  матчі-відповіді плей-оф чемпіонату України (ДЮФЛУ, вища ліга) команда «Буковина» U15 (тренери - Андрій Телегей, Олександр Бужак) зустрічалася на виїзді з командою ФА «Арсенал» (Київ).

Нагадаємо, що у рідних стінах буковинська команда поступилася сильному суперникові з рахунком 0:4.

На 6 хвилині гри відзначився гравець господарів Нікіта Зегрюк. Через 8 хвилин рахунок зрівняв Владислав Скіцко. Перший тайм завершився з нічийним рахунком 1:1.

На 39 хвилині матчу «Арсенал» знову вивів вперед. Відзначився Даниїл Денисенко. Однак буковинець Іван Філіпчук (42 хвилина) вдруге зрівняв рахунок. Згодом гравці київської команди схилили шальки терезів на свій бік. Ще два голи забив Даниїл Денисенко (45,68), а дубль оформив Давід Фесенко (49,54). Київська команда перемогла з рахунком 6:2.

Підопічні Андрія Телегея та Олександра Бужака завершили сезон, який можна занести в актив буковинській команді.

«Буковина» U15: Павло Поштарь, Святослав Кермач (Олександр Попович, 39), Іван Бигар, Андрій Олійник, Денис Мельник, Іван Філіпчук (Богдан Олейник, 47), Дмитро Прокопець, Тимофій Сімков (Дмитро Мудрей, 49), Андрій Полішевський (Кирил Лелюх, 49), Віталій Морар, Владислав Скіцко. Запасні: Іван Якимович, Іван Мельник, Едуард Іліка.

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!