«Буковина» завершила сезон виїзною перемогою (ВІДЕО)

Saturday, 25 May 2019 21:07

Чернівецька «Буковина» завершувала сезон – 2018/19 виїзним матчем із ФК «Калуш».

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

Цю зустріч через несприятливі погодні умови у Калуші перенесли на івано-франківську «Хет-Трик Арену».

Якщо порівняти з невдалою грою проти «Чайки», то у складі «Буковини» сталися певні зміни. Через дискваліфікацію матч в Івано-Франківську пропускав захисник Микола Павлюк, через травму не грав півзахисник Андрій Шишигін. Не було у заявці на матч ще одного захисника Андрія Гусіна. А ось Антон Батрак залишився у запасі. Місце в основному складі отримали Олександр Вечтомов, Даніел Раулюк, Роман Кузів та Олександр Жумига.

Перший гол у зустрічі гравці «Буковини» забили на 37 хвилині зустрічі. Кутовий виконав капітан чернівецької команди Олег Керчу, а захисник Олександр Квачов головою відправив м’яча у ворота суперника. Олександр забив другий гол у матчах за чернівецьку команду.

Господарі поля зрівняли результат на початку другого тайму. Після швидкого розіграшу штрафного кращий бомбардир «Калуша» Дмитро Скакун, який перебував у карному майданчику «Буковини», відправив м’яча у ворота гостей. Результативна передача на рахунку екс-гравця «Буковини» Романа Гудака.

Через дві хвилини підопічні Романа Нестеренка знову вийшли вперед. Роман Кузів з лівого флангу зробив подачу у штрафний майданчик гостей, де Ярослав Галенко ударом головою вразив ворота представників Івано-Франківської області. На жаль, Ярослав зазнав травми та згодом залишив футбольне поле.

Замість Галенка на поле вийшов Александру – Васілє Мунтян. Саме Мунтян, який після передачі Ладіка Мєлконяна вийшов на «побачення» з голкіпером «Калуша» Денисом Хвалицьким, встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:1 на користь «Буковини». Наша команда завершила сезон на мажорній ноті.

ФК «Калуш» - «Буковина» (Чернівці) – 1:3 (0:1)

25 травня. Івано-Франківськ. «Хет-Трик Арена». 300 глядачів.

Арбітр – Пономаренко (Одеса), асистенти арбітра – Грушко (Київська область), Лапицький (Київ), четвертий арбітр – Салаш (Калуш, Івано-Франківська область), спостерігач арбітражу – Буковецький (Хуст, Закарпатська область).

«Калуш»: Хвалицький, Сениця, Кохман, Гудак, Лебедь, Кисленко (Кабанюк, 68), Заваляк, Савошко, Скакун, Танчин (Хорольський, 46), Матушевський. Запасний: Попович. Головний тренер – Андрій Нестерук.

«Буковина»: Медведєв, Квачов, Вечтомов, В. Кузів, Керчу, Мєлконян, Раулюк, Жумига (Рудич, 88), Р. Кузів (Батрак, 76), Галенко (Мунтян, 54), Понєдєльнік (Пилишатий, 90+1). Запасний: Гуцул. В.о. головного тренера – Роман Нестеренко.

Голи: Квачов (37), Скакун (47), Галенко (49), Мунтян (64).

Попередження: Кохман (66), Заваляк (70), Понєдєльнік (77).

Вилучення: Кабанюк (83).

Результати інших матчів 27-го туру:

«Верес» - «Черкащина-Академія» - 2:1 (Євдокимов, 45+1, Гребенюк, 80 – Андрій Сторчоус, 70)

«Поділля» - «Нива» (В.) – 1:1 (Каверін, 74 – Адаменко, 87)

«Нива» (Т.) – «Минай» - 1:2 (Хохлов, 90+2 – Пиняшко, 4, Нурієв, 62)

«Чайка» - «Полісся» - 1:3 (Сухенко, 10 – Суханов, 6,43, Савченко, 74)

М Команда I П Н П РМ О
1 Минай"Минай" 27 15 4 8 41-26 49
2 Черкащина-Академія"Черкащина-Академія" 27 14 6 7 43-23 48
3 Полісся"Полісся" 27 13 6 8 23-21 45
4 Нива"Нива" В 27 11 9 7 29-23 42
5 Верес"Верес" 27 12 5 10 24-25 41
6 Нива"Нива" Т 27 10 6 11 28-29 36
7 Калуш"Калуш" 27 10 6 11 30-33 36
8 Чайка"Чайка" 27 8 7 12 28-28 31
9 Поділля"Поділля" 27 6 7 14 20-34 25