Гравець «Буковини» Понєдєльнік допоміг студентській збірній України перемогти «Десну» (ВІДЕО)

Wednesday, 26 June 2019 08:09
Андрій Понєдєльнік зіграв за студентську збірну України Андрій Понєдєльнік зіграв за студентську збірну України

Студентська збірна України зіграла контрольну зустріч з командою Прем’єр-ліги «Десна» (Чернігів).

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

Матч відбувся на Олімпійській базі «Конча-Заспа».

Підопічні Анатолія Бузника здобули перемогу з рахунком 1:0. Переможний гол на 72 хвилині зустрічі забив Станіслав Нечипоренко.

За студентську збірну України у першому таймі грав нападник чернівецької «Буковини» Андрій Понєдєльнік. А ось у складі «Десни» «засвітився» колишній півзахисник Юрій Бровченко, який минулий сезон провів у команді СК «Дніпро-1» (Дніпро).

Андрій Понєдєльнік бере участь у навчально-тренувальному зборі збірної (Київ), а також матиме шанс зіграти на ХХХ Всесвітню Універсіаду, яка відбуватиметься в італійському Неаполі.

Андрій Понєдєльнік також відомий за виступами у студентській команді «Кременець-Академія» (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Т. Шевченка).

26 червня підопічні Анатолія Бузніка теж в Кончі-Заспі зіграють черговий контрольний матч - з «Межигір’ям». Ця команда грає у першості Київської області.

Склад студентської збірної України: Солдатенко (Котляров, 30, Поспєлов, 60), Петько (Лобов, 46), Юхимович (Кушніренко, 46), Співаков (Астахов, 46), Соколов (Заставецький, 46), Толочко (Грисьо, 46), Понєдєльник (Думанюк, 46), Завійський (Дорошенко, 46), Радченко (Нечипоренко, 46), Штогрин (Чумак, 46), Костишин (Удод, 46).