Команда «ЧОДЮСШ-CHEBASKET» зіграла у домашньому турі ВЮБЛ (колективи дівчат 2007-2008 р.н.)

Wednesday, 31 January 2024 11:51
Команда «ЧОДЮСШ-CHEBASKET» зіграла у домашньому турі ВЮБЛ (команди дівчат 2007-2008 р.н.). Команда «ЧОДЮСШ-CHEBASKET» зіграла у домашньому турі ВЮБЛ (команди дівчат 2007-2008 р.н.).

У Чернівецькій ОДЮСШ відбулися матчі другого етапу чемпіонату України ВЮБЛ серед команд дівчат 2007-08 років народження.

Чернівецька команда «ЧОДЮСШ-CHEBASKET» (тренер – Руслан Чехімський) зіграли три матчі. У першому матчі наші землячки перемогли представниць Тернопільської області – «ДЮСШ – Збараж» (53:51), а у двох, на жаль, поступилися поступилися колективам «ДЮСШ №1-Едельвейс» (69:73) та «Рівненщина-ОСДЮСШОР» (43:82).

Найрезультативніший гравець чернівецької команди Христина Ящук – 15.3 очка за гру. Та ж Христина Ящук – лідер за результативними передачами (2.3 за гру). Лідер команди за підбираннями – Мілєна Моргун (14.3 за гру).

У ВЮБЛ (група 3) чернівецька команда посідає третє місце – 2 перемоги у 6 матчах.

Нагадаємо, що в цій віковій категорії на першому етапі команди грають в трьох групах в два кола за коловою системою. Далі три команди, що посіли 1-і місця в групах, та п’ять кращих за рейтингом команд будуть розділені на дві групи по чотири команди та зіграють у два кола із зарахуванням результатів ігор між собою першого етапу. У квітні у Фіналі чотирьох зіграють по дві кращі команди з групи за системою плей-оф в одному місті протягом двох ігрових днів.

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube
 

Результати матчів: 

«ЧОДЮСШ-CHEBASKET» (Чернівці) – «ДЮСШ-Збараж» (Тернопільська область) - 53:51

«ЧОДЮСШ-CHEBASKET»: Олександра Гончар (4), Аліса Чухненко, Христина Ящук (20, 10 перехоплень), Ксенія Герасименко, Мілєна Моргун (8, 25 підбирань), Юлія Тимчишин (4), Софія Кобиліс, Валерія Мантуліна, Діана Лодба (8, 14 підбирань), Юлія Горбишена (9), Ліліана Міленкович.

«Рівненщина-ОСДЮСШОР» (Рівне) – «ДЮСШ №1-Едельвейс» (Хмельницький) -  82:43

«ДЮСШ №1-Едельвейс» (Хмельницький) - «ЧОДЮСШ-CHEBASKET» (Чернівці) - 73:69

«ЧОДЮСШ- CHEBASKET»: Олександра Гончар (16), Аліса Чухненко, Христина Ящук (13, 10 перехоплень), Ксенія Герасименко, Мілєна Моргун (9, 22 підбирання), Юлія Тимчишин (9), Софія Кобиліс, Валерія Мантуліна, Діана Лодба (6, 16 підбирань), Юлія Горбишена (16), Ліліана Міленкович, Христина Гаврилюк. 

 «ДЮСШ-Збараж» (Тернопільська область) – «Рівненщина-ОСДЮСШОР» (Рівне) - 32:102

«ДЮСШ-Збараж» (Тернопільська область) – «ДЮСШ №1-Едельвейс» (Хмельницький) - 50:69

«Рівненщина-ОСДЮСШОР» (Рівне) - «ЧОДЮСШ-CHEBASKET» (Чернівці) - 82:43

«ЧОДЮСШ- CHEBASKET»: Олександра Гончар (4), Аліса Чухненко (1), Христина Ящук (13), Ксенія Герасименко, Мілєна Моргун (4, 10 підбирань), Юлія Тимчишин (5), Софія Кобиліс, Валерія Мантуліна, Діана Лодба (6), Юлія Горбишена (10), Ліліана Міленкович, Христина Гаврилюк.

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Read 156 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама