Міні-футбольний чемпіонат області: позаду чотири тури (ФОТО, РАХУНКИ, ТАБЛИЦІ)

Monday, 18 December 2017 02:48

У чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу зіграно 4 тури. Матчі відбуваються на трьох майданчиках - стадіон «Буковина», СК «Локомотив» і комплекс «Маленький Париж».

У складі окремих команд можуть побачити багато відомих виконавців. Кольори ФК «Шишківці» захищає Руслан Гунчак, а за «Грозинці» грає 41-річний Ігор Мігалатюк. Кольори «Буковинської надії» захищають майстер спорту міжнародного класу Юрій Кисилиця, Олександр Маковійчук, Олександр Темерівський…

А ось у команді «МОМ» грає екс-футболіст харківського «Металіста», іспанського «Атлетико-В» Юрій Ткачук. Цього сезону Юрій встиг пограти за львівські «Карпати» та «Рух» (Винники).

Результати матчів:

Група «А» (штучний майданчик КСОП «Буковина»)

III тур. 16 грудня

«М’ясо Буковини» – «Урожай» – 1:3

«Патрульна поліція» – ФК «Чернівці» – 7:2

«Провайдер ІНТЕЛЕКТ-Бук Фам» – «Ф-Тім» – 1:0

Фоторепортаж з матчу «Шишківці» – ФК «Підкрай-Берегомет» 6:1

«Шишківці» – ФК «Підкрай-Берегомет» – 6:1

Судді: Плахов, Телегей.

«Шишківці»: Раковіца, Візнюк, Гунчак, Давидний, Фурега, Антонюк, Солкан, Рихло, Грінка, Літун, Піцик.

«Підкрай – Берегомет»: Саїн, Шутак, Равлюк, ?, Рибак, Ватаманюк, Шихайлов.

Голи: Гунчак (5), Фурега (7,12,23), Каралаш (28), Шутак (29), Антонюк (31).

IV тур. 17 грудня

ФК «Підкрай-Берегомет» – «М’ясо Буковини» - 4:3

«Урожай» – «Патрульна поліція» - 1:0

ФК «Чернівці» – «Бук Фам» - 1:1

«Ф-Тім» – «Шишківці» - 5:6

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 «Урожай» (міні) 4 18 - 3 12
2 «Патрульна поліція» (міні) 4 13 - 3 9
3 «Шишківці» (міні) 4 19 - 10 9
4 ФК «Підкрай-Берегомет» (міні) 4 9 - 22 6
5 «М'ясо Буковини» (міні) 4 15 - 11 6
6 «Провайдер ІНТЕЛЕКТ-Бук Фам» (міні) 4 4 - 9 4
7 ФК «Чернівці» (міні) 4 6 - 17 1
8 «Ф-Тім» (міні) 4 7 - 16 0
         

Група «В» (штучний майданчик СК «Локомотив»)

III тур. 16 грудня

«Лідер» – «RA-DENT» – 2:2

ДЮСШ-1 «Дружба» – «Весільний світ» – 1:6

 «Аматор» – «Стелс» – 3:1

ФК «Фазенда» – «Вольтаж» – 3:1

IV тур. 17 грудня

Фоторепортаж з матчу «Весільний світ» – «Аматор» 5:3
Фоторепортаж з матчу «Вольтаж» – «Стелс» 2:6

ФК «Фазенда» – «Лідер» - 3:0

Судді: Гуменюк, Маланчук.

«Фазенда»: Гоменюк, Кавуля, Паньків, Коваль, В. Діденко, Анжієвський, Бузик, Біднов, Єлінчук, В. Унгурян, Дудлей, С. Головачук, Рутько.

«Лідер»: Мотреску, Пікулін, Хмара, Жуківський, Чебан, Чехов, Червоний, Корчак, О. Шевчук, Кікарош.

Голи: Коваль (24), В. Діденко (27), Анжієвський (31).

«RA-DENT» – ДЮСШ-1 «Дружба» - 4:1

«Весільний світ» – «Аматор» - 5:3

«Вольтаж» – «Стелс» - 2:6

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 «RA-DENT» (міні) 4 15 - 3 10
2 ФК «Фазенда» (міні) 4 13 - 7 9
3 «Весільний світ» (міні) 4 19 - 14 9
4 «Аматор» (міні) 4 12 - 7 9
5 «Стелс» (міні) 4 12 - 9 6
6 «Лідер» (міні) 4 7 - 11 4
7 «Вольтаж» (міні) 4 4 - 17 0
8 ДЮСШ-1 «Дружба» (міні) 4 4 - 18 0
         

Група «C» (штучний майданчик СК «Локомотив»)

III тур. 16 грудня

«Бест-Біла» – «Самопоміч» – 3:0

«Дрім-Тім» – «Клокучка» – 3:1

«Спарта-батьки» – «Політех» – 4:1

«Іванківці-Чудей» – «Мрія-Заставна» – 5:0

IV тур. 17 грудня

«Бест-Біла» – «Клокучка» - 4:1

Судді: Фурман, Гуменюк.

«Бест-Біла»: Гідора, В. Українець, Кердей, Глібка, Сопонар (?), Молдован, ?, Федорович.

«Клокучка»: Зварич, Ткач, Павлович, Попадюк, Смола, Дубковець, Звоздецький, Негрич, Дарийчук, Горевич.

Голи: Кердей (3), Гідора (5), В. Українець (8), Глібка (20), Ткач (27). 

«Політех» – «Дрім-Тім» - 2:6

«Іванківці-Чудей» – «Спарта-батьки» - перенесено

«Самопоміч» – «Мрія-Заставна» - 1:2

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 «Іванківці-Чудей» (міні) 3 13 - 1 9
2 «Бест-Біла» (міні) 4 9 - 4 9
3 «Дрім-Тім» (міні) 4 11 - 7 7
4 «Мрія-Заставна» (міні) 4 10 - 12 7
5 «Спарта-батьки» (міні) 3 7 - 4 5
6 «Самопоміч» (міні) 4 6 - 10 3
7 «Клокучка» (міні) 4 7 - 12 2
8 «Політех» (міні) 4 5 - 18 0
         

Група «D» (ГТК «Маленький Париж»)

III тур. 16 грудня

«Френд Хауз» – «Буко-93» – 2:5

ФК «МОМ» – ФК «Волока» – 0:1

Судді: Солоненко, Круглецький.

МОМ: Нікіткін, Ю. Шевчук, Чорней, Т. Таріца, М. Таріца, Кінащук, Ю. Ткачук, Чайковський, М. Косован.

ФК «Волока»: Подольський, Найко, Ільїн, Немтінов, С. Маковійчук, О. Руснак, Пислар, Дележа, Тодорович.

Гол: Пислар (9).

«Університет-2» – «ЕКО ПЛЮС» – 7:0

Судді: Солоненко, Круглецький.

«Університет»: Мишковський, М. Коломієць, Архілюк, Танасійчук, Пилишатий, Лалак, Остафійчук, А. Олійник, Романюк, Циганеску, Дмитерко, Нечипорук, Веселий.

Голи: Пилишатий (9, 29), Романюк (17,23), Остафійчук (25), Дмитерко (37), Архілюк (38).

«Нова пошта» – «Балакком» – 3:5

Судді: Круглецький, Солоненко.

«Нова пошта»: Мишілюк, І. Гакман, Фенюк, Коропецький, Шафер, Чебан, Латковський, Степанов, Скорейко, Григорчук.

«Балакком»: Калинка, Сайнюк, Сорока, ?, Крушельницький, Чорний, Друк, Пасічник, Марущак, Кілрару, Рингач, Георгіцану, Татарин, Овачук.

Голи: ? (8), Друк (13), ? (19), Кілрару (23), Крушельницький (27), ? (32), Гакман (37), Чебан (39).

IV тур. 17 грудня

«Нова пошта» – «Буко-93» – 2:6

«Балакком» – ФК «МОМ» – 2:17

ФК «Волока» – «Університет-2» – 5:1

«ЕКО ПЛЮС» – «Френд Хауз» - 2:6

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 ФК «Волока» (міні) 4 24 - 4 12
2 ФК «МОМ» (міні) 4 30 - 5 9
3 «Університет-2» (міні) 4 15 - 9 9
4 «Буко-93» (міні) 4 13 - 13 6
5 «Френд Хауз» (міні) 4 15 - 13 6
6 «ЕКО ПЛЮС» (міні) 4 12 - 20 3
7 «Балакком» (міні) 4 9 - 37 3
8 «Нова пошта» (міні) 4 8 - 25 0
         

Група «E» (штучний майданчик КСОП «Буковина») 

III тур. 16 грудня

Фоторепортаж з матчу «Зарінок-Дрім-Тім» – «Мамаївці» 2:2

«Зарінок-Дрім-Тім» – «Мамаївці» – 2:2

ФК «Лужани» – ФК «Бояни» – 2:2

«Спарта-U-17» – ФК «Університет» – 2:7

«Буковина- U-17» – «Дружба» – 1:5

IV тур. 17 грудня

«Дружба» – «Спарта-U-17» - 4:4

ФК «Університет» – ФК «Лужани» - 7:1

ФК «Бояни» – «Зарінок-Дрім-Тім» - 3:1

«Мамаївці» – «Буковина- U-17» - 1:1

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 ФК «Університет» (міні) 4 19 - 6 9
2 ФК «Бояни» (міні) 4 11 - 4 8
3 «Дружба» (міні) 4 13 - 8 8
4 «Мамаївці» (міні) 4 16 - 7 8
5 «Зарінок-Дрім-Тім» (міні) 4 9 - 7 7
6 ФК «Лужани» (міні) 4 9 - 18 1
7 «Буковина- U-17» (міні) 4 2 - 11 1
8 «Спарта-U-17» (міні) 4 6 - 24 1
         

Група «F» (ГТК «Маленький Париж»)

III тур. 16 грудня

«Хімік-Скеля» – «Феміда» – 6:2

Фоторепортаж з матчу «Смайл» – «Вікторія» 0:7
Фоторепортаж з матчу «Маленький Париж» – МСК «Кіцмань» 3:1
Фоторепортаж з матчу ФК «Грозинці» – «Буковинська надія» 1:2

«Смайл» – «Вікторія» – 0:7

Судді: Шпирко, Грушкевич.

«Смайл»: В. Мельничук, Антоняк, Климук, Григорєв, Анфіногєнов, Тодоріко, Ю. Паламарчук, І. Паламарчук, Малишевський.

«Вікторія»: Дрожжа, В. Савчук, В. Гончар, Діденко, Хандій, Зачиковський, Мікулеску, Мельник, Крохмалюк, Веретенко, Беженар, Репчук.

Голи: В. Савчук (5,35), Мікулеску (9, 24,27), В. Гончар (17), Діденко (38). 

«Маленький Париж» – МСК «Кіцмань» – 3:1

Судді: Грушкевич, Шпирко.

«Маленький Париж»: Ю. Стефанюк, О. Стефанюк, Шостак, Р. Рябий, Лях, Омаров, Марчук, Стас.

«Кіцмань»: Гавриш, Скорейко, Бабич, Завершенюк, Масікевич, О. Ткачук, О. Філіпчук.

Голи: Р. Рябий (1), Шостак (17), Лях (21), О. Філіпчук (36).

ФК «Грозинці» – «Буковинська надія» – 1:2

IV тур. 17 грудня

«Феміда» – «Буковинська надія» – 0:8

«Хімік-Скеля» – «Смайл» – 0:5

«Вікторія» – «Маленький Париж» – 5:2

МСК «Кіцмань» – ФК «Грозинці» – 3:5

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 «Вікторія» (міні) 4 23 - 4 12
2 «Буковинська надія» (міні) 4 21 - 4 12
3 «Смайл» (міні) 4 13 - 15 6
4 «Маленький Париж» (міні) 4 11 - 15 6
5 ФК «Грозинці» (міні) 4 12 - 13 4
6 МСК «Кіцмань» (міні) 4 12 - 14 3
7 «Хімік-Скеля» (міні) 4 8 - 17 3
8 «Феміда» (міні) 4 5 - 23 1
         

Склади команд, фото - згодом.

Read 1284 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама