«ЧОДЮСШ-БК CHEBASKET 08» втретє перемагає у Тернополі

Thursday, 28 October 2021 12:00
«ЧОДЮСШ-БК CHEBASKET 08» втретє перемагає у Тернополі. «ЧОДЮСШ-БК CHEBASKET 08» втретє перемагає у Тернополі.

З 24 по 29 жовтня у Тернополі відбувається стартовий тур першого етапу ВЮБЛ (дивізіон Б) серед юнаків 2008 року народження. 

Третю перемогу здобула команда «ЧОДЮСШ-БК CHEBASKET».

Цього разу вихованці Геннадія Водовоза перемогли колектив ОДЮСШ Віта Агро (Львів) - 76:57 (22:4, 16:13, 24:16, 14:24).

Найрезультативнішим у нашій команді знову став Євген Казюк - 38 очок.

По 13 очок в активі Давида Білика та Владислава Скорейка.

КДЮСШ БК Тернопіль - «ЧОДЮСШ-БК CHEBASKET» - 40:81 (13:24, 6:15, 12:23, 9:19)

«ЧОДЮСШ-БК CHEBASKET»: Ілля Аморциту (2), Ярослав Кочурка (2), Максим Ястреб, Владислав Скорейко (10), Семен Гінінгер (4), Євген Казюк (35), Давид Білик (15), Кирило Фомін, Матвій Томчук, Роман Бак, Дмитро Прохоренко (11), Олексій Авасілой (2).

«ЧОДЮСШ-БК CHEBASKET» - КДЮСШ №1 - 69:31 (21:12, 29:15, 13:2, 6:2)

«ЧОДЮСШ-БК CHEBASKET»: Ілля Аморциту, Ярослав Кочурка (2), Максим Ястреб, Владислав Скорейко (5), Семен Гінінгер, Євген Казюк (46), Давид Білик (1), Кирило Фомін, Матвій Томчук, Роман Бак, Дмитро Прохоренко (11), Олексій Авасілой (4).

«ЧОДЮСШ-БК CHEBASKET» - ОДЮСШ Віта Агро - 76:57 (22:4, 16:13, 24:16, 14:24)

«ЧОДЮСШ-БК CHEBASKET»: Ілля Аморциту, Ярослав Кочурка, Максим Ястреб (1), Владислав Скорейко (13), Семен Гінінгер, Євген Казюк (38), Давид Білик (13), Кирило Фомін, Матвій Томчук, Роман Бак, Дмитро Прохоренко (5), Олексій Авасілой (6).

Результати матчів:

24 жовтня

КДЮСШ БК Тернопіль - ОДЮСШ Віта Агро (Львів) - 43:66

25 жовтня

КДЮСШ БК Тернопіль - «ЧОДЮСШ-БК CHEBASKET» - 40:81

КДЮСШ №1 (Луцьк) - ОДЮСШ Віта Агро - 41:70

26 жовтня

ОДЮСШ Віта Агро - BOGO BASKET (Богородчани) - 66:48

«ЧОДЮСШ-БК CHEBASKET» - КДЮСШ №1 - 69:31

27 жовтня

BOGO BASKET - КДЮСШ №1 - 48:54

«ЧОДЮСШ-БК CHEBASKET» - ОДЮСШ Віта Агро - 76:57

28 жовтня

13:00. КДЮСШ №1 - КДЮСШ БК Тернопіль

15:00. BOGO BASKET - «ЧОДЮСШ-БК CHEBASKET»

29 жовтня

13:00. КДЮСШ БК Тернопіль - BOGO BASKET

Read 547 times

Related items

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

 Футбол 2023/24. Супер-ліга. Після 18-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 17 66-13 48
2 Брусниця 18 55-21 46
3 Луко 17 39-23 34
4 Магала 17 24-31 20
5 Кам'янка 16 21-47 14
6 Садгора 17 19-50 13
7 Берегомет 17 13-42 10
8 Довбуш 15 12-17 8

Детальніше...

 Футбол 2023/24. Перша ліга. Після 18-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Рідківці 17 46-27 39
2 Бояни 17 45-15 36
3 Станівці 16 47-26 35
4 Динівці 17 43-25 30
5 Дорогою життя 16 30-28 25
6 Топорівці 16 22-26 21
7 Клішківці 17 13-31 19
8 Новоселиця-2017 16 21-29 17
9 Горбова 18 20-40 13
10 Глибоцька ДЮСШ 16 21-38 12
11 Чорнівка 16 11-34 7

Детальніше...

Футзал 2024

М Команда М РГ О
         
1 Урожай 10 38-15 27
2 Radent 10 42-27 25
3 ТomStudio 10 43-25 24
4 DV-Trans 10 33-21 16
5 Аматор-Нива 10 30-26 15
6 Bado 10 28-27 15
7 Чернівецький рятувальник 10 17-28 9
8 Друзі 10 21-38 9
9 З-й тайм 10 31-41 8
10 Рокитне 10 21-33 5
11 Січ 10 19-43 4

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24. Група А

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24.  Група В

М Команда М РГ О
         
1 Магала 17 70-19 46
2 DV TRANS 17 73-30 42
3 Драниця 17 71-24 42
4 Садгора 17 65-26 38
5 Берегомет 17 76-39 35
6 Бояни 17 66-37 32
7 Green Garden Chernivtsi 17 48-44 31
8 Рідківці 17 71-38 31
9 Рокитне 17 55-36 27
10 Хімік 17 52-43 21
11 Прайм-Тек-Буковина 17 32-40 19
12 Новоселиця-2017 17 43-48 19
13 Топорівці 17 39-63 18
14 Грозинці 17 24-50 16
15 Горбова 17 50-81 13
16 Лавандова мрія 17 32-68 10
17 Колінківці 17 20-56 7
18 Козаки 17 22-151 0

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група С

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 12 70-0 36
2 Дорошівці 12 53-22 30
3 Лужани 12 43-22 27
4 ФК им. Ю.Царика 12 40-9 24
5 Славець 12 40-26 24
6 Лашківка 12 21-36 19
7 Заставна 12 26-36 15
8 Неполоківці 12 49-23 15
9 Дорогою життя 12 21-24 13
10 Валява 12 30-69 10
11 Дубівці А 12 25-62 9
12 Клокучка-Біла 12 19-40 5
13 Дубівці Б 12 14-73 3

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група D

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 10 39-18 28
2 Митник 10 65-33 22
3 Молодія 10 50-32 20
4 Горби 10 32-35 14
5 Ардан 10 36-32 13
6 Глибоцька ДЮСШ 10 43-50 12
7 Чагор 10 50-40 12
8 Черепківці 10 20-54 10
9 Луковиця 10 35-51 10
10 Волока 10 37-49 10
11 Тереблече 10 26-41 7

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Реклама