Обласна футбольна Суперліга: перша перемога «Фазенди», «Довбуш» і «Чагор» грають без втрат (ФОТО, ТАБЛИЦЯ, СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ)

Неділя, 06 червня 2021 05:56
«Фазенда» здобула першу перемогу у сезоні - 2021. «Фазенда» здобула першу перемогу у сезоні - 2021.

Зіграно матчі 5-го туру футбольної обласної Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Команда «Фазенда» грала з колективом «RADENT». У попередніх матчах «RADENT» та «Фазенда» не набрали жодного очка. Звісно, що команди прагнули перервати смугу невдач.

На 20 хвилині гравці «Фазенди» зуміли вийти вперед. Результативний удар на свій рахунок записав Юрій Антонюк. Через 10 хвилин рахунок зрівняв Іван Андрушко. Щоправда, через хвилину «Фазенда» знову повела у рахункові. У ворота господарів призначили пенальті, яке реалізував досвідчений новачок «Фазенди» Сергій Ільїн.

У другій половині зустрічі підопічні Олександра Степанова закріпили свою перевагу у рахункові. Спочатку гол на свій рахунок записав Юрій Головачук, а під завісу матчу відзначився Микола Кавуля.

«Фазенда» святкувала перемогу з рахунком 4:1. Це перший успіх «Фазенди» у сезоні - 2021.

«RADENT» - «Фазенда» - 1:4 (1:2)

ФУТБОЛ: ЧЕМПІОНАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2021. СУПЕРЛІГА. «RADENT» — «ФАЗЕНДА» 1:4 (217 ФОТО)

5 червня 2020 р. Чернівці. Стадіон «Гарт». 100 глядачів.

Арбітр - Юрій Никифорець (Чернівці), асистенти арбітра - Ірина Рачинська (Чернівці), Марія Сас-Батрак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Віктор Кошура (Чернівці).

«RADENT»: Юрій Волощук, Олександр Івасюк, Вадим Боднарашек (Олександр Олійник, 71), Віктор Куляк, Іван Андрушко, Денис Головко, Віталій Пайчик (Степан Федоров, 88), Віталій Круглецький (Анатолій Євдощек, 71), Валентин Якубовський, Богдан Унгурян, Тарас Новаковський. Запасні: Вадим Якубовський, Іван Горащук.

«Фазенда»: Сергій Сороцький (Олег Цуркан, 46), Сергій Максимчук, Дмитро Бараняк (Максим Лукащук, 79), Юрій Головачук, Сергій Ільїн, Вадим Пислар, Іван Паньків (Микола Кавуля, 46), Сергій Янчик (Дмитро Перчула, 71), Павло Бабій, Максим Гринько (Віталій Ткачук, 64), Юрій Антонюк (Максим Тринта, 74). Президент - Василь Осачук, тренер - Олександр Степанов.

Голи: Юрій Антонюк (20), Сергій Ільїн (31, з пенальті), Юрій Головачук (58), Микола Кавуля (87) - Іван Андрушко (30).

Попередження: Віталій Пайчик (62), Іван Андрушко (71), Анатолій Євдощек (80) - Максим Гринько (36), Сергій Максимчук (61).

Переконливу перемогу у матчі з «Камянкою» здобув «Чагор». У першому таймі дубль оформив Леонід Львов. Леонід забив 4 голи у останніх двох матчах.

А у другій половині зустрічі відзначилися Богдан Столощук, Анатолій Сопонару та Артем Рябко. Господарі поля перемогли з рахунком 5:0.

ФК «Чагор» – ФК «Камянка» – 5:0 (2:0)

5 червня 2021 р. Чернівці. Стадіон «Хет-трик Арена». 100 глядачів.

Арбітр - Олександр Семенніков (Дністровський район), асистенти арбітра - Георгій Нікифоряк (Чернівецький район), Олександр Горбатюк (Чернівці), спостерігач арбітражу - Віктор Антимійчук (Чернівці).

«Чагор»: Владислав Мельников, Богдан Рачинський, Олександр Чорней, Олександр Булезюк, Олег Циганчук, Анатолій Сопонару (Сергій Купріч, 46), Олександр Боднарчук, Артем Єлов, Богдан Столощук (Олександр Дейнеко, 57), Сергій Пантєєв (Андрій Гульчак, 68), Леонід Львов (Артем Рябко, 68). Запасний: Юрій Сопонару. Представник команди - Юрій Семенюк.

«Камянка»: Мансур Хачаруєв, Андрій Карлійчук, Максим Бош, Василь Кузик, Сергій Козачук, Ілля Русу, Максим Долинюк, Руслан Онофрійчук, Петро Вайпан, Юрій Герасимюк (Василь Білійчук, 41), Анатолій Панцир. Запасні: Анатолій Загарюк, Максим Загарюк, Андрій Долинюк, Вячеслав Воробець. Тренер - Вячеслав Воробець.

Голи: Леонід Львов (19,40), Богдан Столощук (54), Анатолій Сопонару (81), Артем Рябко (90+3).

Попередження: Богдан Рачинський (36), Артем Рябко (81) - Василь Кузик (48).

Ключовою у 5-му турі була зустріч між командами «Глибока» та «Довбуш». У першому таймі командам відзначитися не вдалося. А вже на початку другої половини зустрічі результативний удар на свій рахунок записав захисник гостей Микола Геник. Згодом Іван Молофій зрівняв рахунок. А на 77 хвилині гри уродженець...смт. Глибока Ілля Стрільчук приніс перемогу «Довбушу» - 2:1.

ФК «Глибока» – УСК «Довбуш» – 1:2 (0:0)

5 червня 2021 р. смт. Глибока. 250 глядачів.

Арбітр - Олександр Плахов (Чернівці), асистенти арбітра - Євген Гашков, Сергій Дарійчук (Чернівці), спостерігач арбітражу - Микола Солоненко (Чернівецький район).

«Глибока»: Степан Кушнір, Іван Молофій, Василь Нікифоряк, Денис Петрусяк, Андрій Букатар, Микола Фрунчак, Олексій Бакалярик, Геннадій Куляк (Михайло Телегуз, 90), Владислав Ватаманюк, Максим Соломян (Андрій Мотовилець, 71), Тарас Анжієвський. Запасні: Володимир Николайчук, Іван Жук, Олександр Букатар, Богдан Микитюк. Тренер - Григорій Токар.

«Довбуш»: Богдан Степаненко, Віктор Масікевич, Ілля Стрільчук, Юрій Шевчук, Микола Геник, Валентин Рудич (Віталій Давидюк, 62), Дмитро Бобик, Андрій Шишигін, Артем Меркушов, Олександр Жумига, Дмитро Дучак. Запасні: Юрій Генцар, Вадим Бута, Роман Придрик, Юрій Василик. Тренер - Віталій Куниця.

Голи: Іван Молофій (58) - Микола Геник (48), Ілля Стрільчук (77).

Попередження: Олександр Жумига (21), Валентин Рудич (25), Микола Геник (71), Богдан Степаненко (89).

Другу перемогу здобула «Волока». Підопічні Андрія Лахнюка та Олега Керчу перемогли у рідних стінах «Магістраль» - 2:0. Героєм матчу став Артем Почтар, який оформив дубль. Артем у першому таймі вивів «Волоку» вперед, а у другій половині зустрічі перспективний гравець закріпив перевагу своєї команди.

ФК «Волока» – ФК «Магістраль» – 2:0 (1:0)

5 червня 2021 року. Волока. 200 глядачів.

Арбітр - Іван Марчук (Чернівці), асистенти арбітра - Мілош Петріч (Чернівці), Вадим Бажурян (Чернівці), спостерігач арбітражу - Микола Каланча (Чернівці).

«Волока»: Максим Бойко, Вячеслав Шевчук, Сергій Жижиян, Олег Штефуник, Іван Макотяк (Вадим Гура, 90+2), Віктор Ягнич, Володимир Шородок (Віталій Урсуляк, 90+4), Андрій Савчук, Іван Оробець, Владислав Андрієць (Андрій Філіпчук, 58), Артем Почтар (Дмитро Лахман, 88). Запасний: Анатолій Волощук. Тренери - Андрій Лахнюк, Олег Керчу.

«Магістраль»: Денис Купчанко (Дмитро Барановський, 88), Тарас Таріца, Михайло Старчук (Володимир Чобан, 46), Василь Кердей (Євген Маркін, 65), Олег Кіцен (Вадим Корсей, 65), Олександр Руснак, Валентин Пантя, Павло Гончар (Іван Бутук, 90+2), Юрій Масікевич, Денис Зачиковський (Олександр Дележа, 46), Вадим Попович (Віктор Ващук, 70). Тренер - Віталій Гончар.

Голи: Артем Почтар (33,60).

Попередження: Віктор Ягнич (22), Іван Оробець (54) - Олександр Руснак (69).

Вилучення: Іван Оробець (75, друге попередження).