Мініфутбольний чемпіонат області (зона «С»): «Урожай» не зміг здолати «Патрульну поліцію» (ВІДЕО, ФОТО, СТАТИСТИКА, РЕЗУЛЬТАТИ)

Saturday, 05 December 2020 21:21
Матч «Урожай» - «Патрульна поліція». Матч «Урожай» - «Патрульна поліція».

Зіграно матчі першого туру мініфутбольного чемпіонату Чернівецької області у зоні «С».

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Зустрічі відбуваються у ГТК «Маленький Париж». У групі «А» переконливу перемогу здобула команда «НДЕКЦ МВС», яка перемогла колектив «Vel-team» - 4:1. Дубль у переможців оформив Олександр Темерівський. По одному результативному удару на рахунку Леоніда Львова та Юрія Косована. У «Vel-team» гол престижу забив Вадим Бута.

Розпочала змагання з перемоги команда «TOM. Studio». Перший тайм завершився з рахунком 0:0. Щобільше, за фол останньої надії вилучили з майданчика досвідченого голкіпера «TOM. Studio» Юрія Кисилицю. У «рамку» став Олег Молдован, який не проспустив жодного голу. А партнери Олега - Ігор Нагорний, Олександр Степанов і Вадим Страшкевич принесли перемогу «TOM. Studio» з рахунком 3:0.

Переконливу перемогу з рахунком 5:1 над командою «Буко 93» здобув «Тірас». А ось «Чернівецький рятувальник» «розібрався» з гравцями ФК «Добринівці» - 4:0. Автором дублю став Роман Григоришен. Результативні удари на свій рахунок також записали Олександр Баланецький та Вадим Попович.

Група «А»:

«НДЕКЦ-МВС» - «Vel-team» - 4:1 (3:0)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Зона С. «НДЕКЦ-МВС» — «Vel-team» 4:1 (15 фото)

Арбітри - Олександр Плахов, Денис Круглецький.

Голи: Олександр Темерівський (3,13), Леонід Львов (9), Юрій Косован (35) - Вадим Бута (26).

ФК «Тисівці» - «TOM. Studio» - 0:3 (0:0)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Зона С. ФК «Тисівці» — «TOM. Studio» 0:3 (88 фото)

Арбітри - Денис Круглецький, Олександр Плахов.

Голи: Ігор Нагорний (22), Вадим Страшкевич (32) Олександр Степанов (35).

Вилучення: Юрій Кисилиця (17).

«Буко-93» - ФК «Тірас» - 1:5 (0:2)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Зона С. «Буко-93» — ФК «Тірас» 1:5 (110 фото)

Голи: Володимир Блауш (29) - Сергій ? (15), О. Боднарчук (18,37), Артем Ткачук (23), Олександр ? (29).

«Чернівецький рятувальник» - ФК «Добринівці» - 4:0 (0:0)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Зона С. «Чернівецький рятувальник» — ФК «Добринівці» 4:0 (91 фото)

Голи: Роман Григоришен (23,25), Олександр Баланецький (28), Вадим Попович (37).

Перший матч у групі «В» одразу приніс сенсаційний результат. Один із претендентів на високі місця - колектив «Урожай» не зміг здолати «Патрульну поліцію» - 2:2. Щобільше, на 14 хвилині зустрічі гравці «Урожаю» поступалися з рахунком 0:2. Відзначилися Олег Кіцен та Олександр Гуцул. У другому таймі гол забив Тарас Таріца, а той же Олег Кіцен вразив власні ворота. За весь матч гравці «Урожаю» зробили по воротах суперника 44 (!) удари.

У групі «В» перемоги у першому турі святкували команди «Смайл», «Арена» та ФК «Брусниця».

Група «В»:

«Урожай» - «Патрульна поліція» - 2:2 (0:2)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Зона С. «Урожай» — «Патрульна поліція» 2:2 (77 фото)

Арбітри - Василь Фурман, Володимир Безборотько.

Голи: Тарас Таріца (23), Олег Кіцен (24, автогол) - Олег Кіцен (11), Олександр Гуцул (14).

«Аматор» - «Смайл» - 0:2

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Зона С. «Аматор» — «Смайл» 0:2 (37 фото)

ФК «Ян» - «Арена» - 0:1

ФК «Брусниця» - «Лідер» - 2:0