Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» вдало зіграли на турнірі у Вінниці

Tuesday, 05 December 2023 12:01
Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» вдало зіграли на турнірі у Вінниці. Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» вдало зіграли на турнірі у Вінниці.

Представники КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (2010 р.н., тренер – Андрій Гордей) вдало зіграли на представницькому турнірі Vinnytsia Football Cup, який відбувся у Вінниці.

Команда «Буковина» грала у групі «А». Наші земляки перемогли команди «Нива» (Вінниця) – 3:0, ДЮСШ – 15 (Київ) – 3:0 та зіграли унічию з колективом «Чемпіон» (Київ) – 0:0. Чернівчани посіли у групі першу сходинку – 7 очок у 3 матчах.

Колектив КЗ ДЮСШ «Буковина» грав у групі D та здобув перемогу в усіх трьох матчах. Чернівчани переграли команди «Колос» (Ковалівка) – 2:0, «Атлет» (Київ) – 2:1 та «Металург» (Запоріжжя) – 3:2. Наші земляки набрали у групі 9 очок та посіли перше місце.

Потім чернівецькі команди грали у GOLD LEAGUE. У чвертьфіналі «Буковина» перемогла команду ДЮСШ – 1 (Хмельницький) – 1:0, а КЗ ДЮСШ «Буковина» - полтавську «Ворсклу» (4:0).

У півфіналі «Буковина» переграла запорізький «Металург» - 3:2. А ось КЗ ДЮСШ «Буковина», на жаль, програла команді «Локомотив» (Київ) – 1:7. Той же «Локомотив» переміг «Буковину» у фінальному матчі – 2:0.

У матчі за третю сходинку КЗ ДЮСШ «Буковина» переконливо перемогла запорізький «Металург» - 6:1.

У підсумку «Буковина» посіла на турнірі друге місце, а КЗ ДЮСШ «Буковина» - третє.

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Кращі гравці команд – Олександр Вологдін, Ростислав Кельба.

Кращий півзахисник – Георгій Ігнатюк.

Кращий нападник – Віктор Андоній.

Кращий бомбардир – Андрій Суляк.

Склад команди: Віталій Пенюк, Роберт Манукян, Максим Іванчук, Нікіта Думан, Віктор Жалоба, Вадим Кодовбецький, Станіслав Сухар, Дмитро Єрмійчук, Георгій Ігнатюк, Артем Моргоч, Георгій Галан, Андрій Суляк, Ростислав Коченко, Ростислав Кельба, Матвій Лісовський, Давід Якусевич, Василь Бойко, Владислав Нікула, Рустем Курсеітов, Іван Стрільчук, Іван Головач, Данило Колесник, Олександр Меленчук, Владлен Лосік, Андрій Скрипкар, Валентин Ящук, Дмитро Ткаченко, Денис Таріца, Віктор Андоній, Андрій Мельник, Андрій Главицький, Марк Манзюк, Олександр Вологдін, Владислав Євдощак, Іван Руснак, Тарас Ластівка.

Read 267 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама