Чернівецька «Буковина» зіграла унічию з лідером (ФОТО, ВІДЕО)

Saturday, 06 April 2019 23:28
Чернівецька «Буковина» зіграла унічию з лідером Чернівецька «Буковина» зіграла унічию з лідером

У вісімнадцятому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» приймала лідера змагань – ФК «Минай» (Закарпаття).

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

Якщо порівняти з минулим роком, то у складі буковинської команди на поле вийшли п’ятеро новачків – Марк Медведєв, Олександр Вечтомов, Олег Керчу, Андрій Гусін та Андрій Шишигін. Щоправда, раніше за «Буковину» не виступав лише Марк Медведєв. Усі інші виконавці цьогоріч повернулися до колективу з Чернівців.

Футбол: «Буковина» — «Минай» 0:0 (Фоторепортаж)

У першому таймі найреальніший шанс вразити ворота суперника мав не лідер першості України, а наша команда. На 26 хвилині зустрічі м’яч у центрі поля перехопив Ладік Мєлконян та вивів на «побачення» з голкіпером «Минаю» Артемом Кулінічем півзахисника Антона Батрака. На жаль, влучити у ворота Антон не зміг.

Щодо «Минаю», то запам’ятався момент, який був у Артема Нурієва. У цьому ігровому епізоді під удар кинувся віце-капітан «Буковини», досвідчений Олександр Вечтомов.

Одразу після перерви той же Олександр Вечтомов опинився на вістрі атаки «Буковини». Кутовий виконував капітан чернівецької команди Олег Керчу, а ось Олександр Вечтомов переправляв м’яча у ворота гостей – голкіпера Артема Кулініча підстрахував Петро Стасюк. Згодом шанси відзначитися мали досвідчений новачок «Буковини» Ярослав Галенко та Ладік Мєлконян, однак м’яч знову оминув «рамку» закарпатської команди. Можна пригадати і небезпечний простріл Антона Батрака – активний Андрій Понєдєльнік, на жаль, не зміг переправити м’яч у ворота.

Активно увійшов у гру новачок «Буковини» Едуард Матвєєнко, який після перерви замінив Миколу Павлюка. Гравець, який має досвід виступів за юнацькі збірні України, мав дві можливості принести перемогу «Буковині». Спочатку Едуард не влучив у ворота з кута воротарської, а згодом м’яч після «пострілу» новачка чернівецької команди влучив у стійку.

Підсумок матчу – 0:0. Напередодні гри різні інтернет-видання прогнозували легку перемогу «Минаю». Переважно з рахунком 3:0. А «Буковина» гідно зіграла з лідером та мала більше шансів на перемогу. Це, до речі, визнав граючий спортивний директор ФК «Минай», відомий український футболіст Михайло Кополовець.

Меблева фірма «Blest» нагородила кращого гравця матчу у складі «Буковини». Приз отримав капітан чернівецької команди Олег Керчу.

У 19-му турі чернівецька «Буковина» гратиме на виїзді з командою «Полісся» (Житомир), яка очолила турнірну таблицю. Матч відбудеться 13 квітня.

«Буковина» (Чернівці) – «Минай» (Закарпаття) – 0:0

6 квітня 2019 р. Чернівці. Стадіон «Буковина». 1300 глядачів.

Арбітр – Михайлюк (Київ), асистенти арбітра – Лікаренко (Київ), Аврамчук (Київська область), четвертий арбітр – Байдюк (Чернівці), спостерігач арбітражу – Овчар (Івано-Франківськ).

«Буковина»: Медведєв, Вечтомов, Гусін, В. Кузів, Павлюк (Матвєєнко, 46), Керчу, Шишигін, Мєлконян, Жумига (Галенко, 51), Батрак (Р. Кузів, 81), Понедельник (Квачов, 90+2). Запасні: Гуцул, Пилишатий, Раулюк, Рудич. Головний тренер - Віталій Куниця.

«Минай»: Кулінич, Беца (Кополовець, 58), Допілка, Корнутяк (Ощипко, 29), Стасюк, Гавриленко, Вагін, Путраш, Пиняшко (Микуляк, 46), Нуриев (Карноза, 67; Дмитренко, 87), Страшкевич. Запасні:  Попович, Лобода, Смокоровський. Тренер – Дмитро Бабенко.

Попередження: Понєдєльнік (2), Павлюк (29), Батрак (38), Мєлконян (62) – Гавриленко (45+2), Вагін (51).

Результати інших матчів вісімнадцятого туру:

«Нива» (В.) – «Чайка» - 1:0 (Юрій Малєй, 90)

«Верес» - «Черкащина-Академія» - 0:1 (Олександр Медведь, 64)

«Полісся» - «Нива» (Т.) – 2:0 (Ярослав Захаревич, 7; Вадим Шаврін, 72)

«Поділля» - «Калуш» - 2:1 (Олександр Музичук, 45+1,69 – Сергій Кисленко, 6)

М Команда I П Н П РМ О
1 Полісся"Полісся" 18 9 6 3 14-9 33
2 Минай"Минай" 18 9 4 5 25-15 31
3 Нива"Нива" В 18 7 8 3 19-12 29
4 Черкащина-Академія"Черкащина-Академія" 18 8 5 5 21-15 29
5 Калуш"Калуш" 18 8 5 5 18-13 29
6 Верес"Верес" 18 7 3 8 11-13 24
7 Поділля"Поділля" 18 5 5 8 14-17 20
8 Нива"Нива" Т 18 5 5 8 13-18 20
9 Чайка"Чайка" 18 3 7 8 10-15 16
10 Буковина"Буковина" 18 3 4 11 12-30 13