Контрольний матч. «Буковина» - «Карпати» (Галич): коментар Віталія Куниці (ВІДЕО)

Субота, 23 березня 2019 12:46
Віталій Куниця Віталій Куниця

Контрольну гру «Буковина» - «Карпати» (Галич) прокоментував наставник чернівецької «Буковини» Віталій Куниця. 

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

«Цим матчем ми завершували спеціальний підготовчий етап. Ми вже бачили динаміку у русі, єдиноборствах. Звісно, що ми цим задоволені. На жаль, незадоволені реалізацією моментів. Однак добре те, що ці моменти створюються. У нас є ще два тижні до відновлення чемпіонату. Тож будемо працювати над реалізацією. Пік фізичних навантажень футболісти вже пройшли. Зараз ми виходимо на передігровий етап. Будемо награвати стандартні положення. Думаю, що до матчів чемпіонату команда буде збалансованою.

 

Працюємо над доукомплектацією команди. У матчі з «Карпатами» на позиціях, які нас турбували зіграли потенційні новачки. Серед них – воротар та центральний захисник. Гра цих виконавців нас задовольняє. Тут вже слово за президентом клубу. Я мав з ним розмову та сказав, що ці футболісти нам потрібні та підсилять нашу команду. 

У середу, 27 березня, ми плануємо зіграти контрольний матч із ФК «Калуш». Це добротна команда, яка суттєво змінила склад та пройшла збір у Туреччині. Буде цікаво зіграти з таким колективом. Хочеться подивитися на те, на якому ми рівні. Ми відпочиватимемо два дні, а з понеділка плануємо вже переходити на природний грунт», - сказав Віталій Куниця.

Прочитано 1006 раз

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

Соцмережі