Благодійна акція з футболу «Слава ЗСУ»: переконливі перемоги «TOM STUDIO» та «Волоки», матч «Фазенда» - «Садгора-Чорнівка» завершився унічию (ФОТО)

Неділя, 19 червня 2022 17:38
Благодійна акція з футболу «Слава ЗСУ»: переконливі перемоги «TOM Studio» та Волоки», матч «Фазенда» - «Садгора-Чорнівка» завершився унічию. Благодійна акція з футболу «Слава ЗСУ»: переконливі перемоги «TOM Studio» та Волоки», матч «Фазенда» - «Садгора-Чорнівка» завершився унічию.

На Буковині розпочалася благодійна акція з футболу «Слава ЗСУ».

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Організатор акції - Асоціація футболу Чернівецької області.

У заході беруть участь 16 команд. Колективи розподілено на 4 групи.

Відбулися, зокрема, матчі у групі 1. Команда «Фазенда» зустрічалася з колективом «Садгора-Чорнівка». У першому таймі команди обмінялися результативними ударами. На 21 хвилині гри у «Садгори-Чорнівки», яку, до речі, тренує відомий у минулому футболіст Павло Ірічук (раніше очолював команди Молдови та бориспільський «Борисфен») відзначився Тарас Новаковський. Через шість хвилин рахунок зрівняв гравець «Фазенди» Дмитро Дучак.

А на 38 хвилині гри «Фазенда» залишилася у меншості. «За позбавлення суперника очевидної можливості забити гол» поле достроково залишив воротар «Фазенди» Степан Кушнір. У запасі «Фазенди» голкіпера не було. Тому місце у воротах зайняв...Юрій Головачук.

У другій половині зустрічі більше шансів відзначитися мали гравці «Фазенди». Зокрема, небезпечні штрафні виконували досвідчені Сергій Янчик і Сергій Ільїн, однак матч завершився з нічийним рахунком 1:1.

Немає опису.

«Фазенда» - «Садгора-Чорнівка» - 1:1 (1:1)

Арбітр - Олександр Плахов, асистенти арбітра - Володимир Безборотько, Марія Сас-Батрак.

«Фазенда»: Степан Кушнір, Олександр Темерівський, Сергій Янчик, Микола Гречка, Юрій Головачук, Олександр Карапка, Сергій Ільїн (Юрій Масікевич, 72), Максим Соломян (Сергій Пантєєв, 59), Дмитро Дучак (Андрій Фурега, 82), Вадим Пислар (Олександр Тодорович, 56), Ярослав Ілащук (Микола Кавуля, 82), Запасні: Максим Василишин, Максим Лукащук. Тренери - Олександр Степанов, Олександр Діденко.

«Садгора-Чорнівка»: Іван Москалюк, Сергій Попов (Ілля Москалюк, 68), Олександр Куляк (Олесь Боднар, 56), Віталій Круглецький (Віктор Ільніцький, 53), Олександр Таневський, Костянтин Малуш, Максим Бурденюк (Андрій Чеботар, 56), Тарас Новаковський (Валентин Верстяк, 68), Олександр Шкраба, Олег Путінца (Назар Томюк, 46), Ігор Гончар. Запасні: Ігор Гуменюк. Головний тренер - Павло Ірічук, тренер - Тарас Новаковський.

Голи: Дмитро Дучак (27) - Тарас Новаковський (21).

Попередження: Юрій Головачук (17), Максим Соломян (25), Дмитро Дучак (35), Сергій Пантєєв (63).

Вилучення: Степан Кушнір (38).

У ще одному матчі команда «TOM Studio» з рахунком 9:0 розгромила колектив «ПСЖ-Чорнівка». 5 голів на свій рахунок записав Сергій Максимчук. Хет-трик оформив Сергій Луцик. Ще один гол гравці «ПСЖ-Чорнівка» забили у власні ворота.

«ПСЖ-Чорнівка» - «TOM Studio» - 0:9 (0:2)

Арбітр - Богдан Мартищук, асистенти арбітра - Володимир Безборотько, Марія Сас-Батрак.

«ПСЖ-Чорнівка»: Микола Ковальов (Олег Салагор, 56), Василь Чоботар, Ярослав Верстяк, Микола Бучинський, Михайло Москалюк, Ілля Абрамовський, Василь Боднар (Дмитро Осик, 46), Юрій Бучинський (Максим Леуш, 25), Дмитро Савка (Микола Королик, 56), Василь Паскал, Михайло Лунгул.

«TOM Studio»: Олег Цуркан, Ярослав Гаталяк, Юрій Соломян (Вадим Бута, 49), Павло Бабій (Денис Бульба, 56), Ігор Попадюк, Максим Кінащук (Віктор Молдован, 46), Сергій Максимчук, Василь Луцик, Денис Зачиковський, Геннадій Куляк (Богдан Соломян, 46), Віталій Чебан (Олег Молдован, 56). Тренер - Олег Клевчук.

Голи: Василь Луцик (20,58,71), Сергій Максимчук (30,56,66,68,75), Микола Бучинський (62, автогол).

Вилучення: Василь Паскал (88).