Обласна Суперліга: трійка лідерів розпочала друге коло з перемог (ФОТО, РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ)

%PM, %14 %510 %2022 %13:%лист.
Обласна Суперліга: трійка лідерів розпочала друге коло з перемог. Обласна Суперліга: трійка лідерів розпочала друге коло з перемог.

В обласній футбольній Суперлізі – 2022/23 розпочалося друге коло.

Лідер чемпіонату – «Волока» продовжує грати без очкових втрат. Підопічні Андрія Лахнюка з рахунком 2:0 перемогли на виїзді «Луковицю»..

А ось «Магала» з мінімальним рахунком 1:0 перемогла «Волю».

Друге коло чемпіонату Чернівецької області - 2022/23 «Фазенда» розпочинала виїзним матчем із ФК «Кам’янка». З різних причин за чернівецьку команду не зіграли кілька футболістів основного складу - Валентин Рудич, Сергій Пантєєв. Натомість повернувся до склалу Максим Соломян, який травмувався ще у матчі з «Брусницею».

Єдиний гол у першому таймі було забито на 26 хвилині матчу. Кутовий виконав Віктор Масікевич, а Андрій Фучинський завдав влучного удару головою. Це перший гол Андрія у матчах за «Фазенду».

Ще у першій половині зустрічі гості мали пристойні шанси зняти питання щодо переможця зустрічі. Можливості відзначитися мали Василь Луцик, Віктор Масікевич, Вадим Пислар, міг оформити дубль Андрій Фучинський...

У другій половині матчу гравці ФК «Кам’янка» зуміли не тільки зрівняти рахунок, але й вийти вперед. Голи на рахунку Івана Савчука та Богдана Тарабаса.

До 80 хвилини гри «Фазенда» поступалася з рахунком 1:2. Господарі поля порушили правила у власному штрафному майданчику проти Василя Луцика - арбітр призначив пенальті, яке реалізував Віктор Масікевич. За 3 хвилини до завершення основного часу результативний удар на свій рахунок записав Микола Гречко. Результативний асист знову на рахунку Віктора Масікевича. А переможну крапку у матчі поклав Олександр Тодорович, який використав передачу Олександра Темерівського.

Важка перемога «Фазенди» - 4:2.

ФК «Кам’янка» - «Фазенда» - 2:4 (0:1)

ФУТБОЛ: ЧЕМПІОНАТ ЧО-2022. СУПЕРЛІГА. 10-Й ТУР. «КАМ'ЯНКА» — «ФАЗЕНДА» 2:4 (158 ФОТО)

Арбітр - Максим Чебан (Чернівці), асистенти арбітра - Іван Ткач (Чернівецький район), Ірина Рачинська (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Василь Грушкевич (Чернівці).

ФК «Кам’янка»: Мансур Хачаруєв, Володимир Воробець, Андрій Паращак, Василь Кузик, Ілля Малофій (Богдан Тарабас, 46), Анатолій Панцир, Олександр Буждуга (Василь Русу, 81), Богдан Микитюк, Іван Савчук, Юрій Карлійчук, Олександр Мікулеску (Іван Гушуляк, 79). Запасні: Ілля Русу, Михайло Баланюк, Юрій Герасемюк, Василь Чапля.

«Фазенда»: Олег Цуркан, Олександр Темерівський, Микола Гречко, Андрій Фучинський, Олександр Чорней (Максим Соломян, 59), Дмитро Бобик, Вадим Пислар (Сергій Ільїн, 61), Віктор Масікевич, Олександр Тодорович, Богдан Соломян, Василь Луцик. Запасні: Микола Кавуля, Андрій Фурега.

Голи: Іван Савчук (54), Богдан Тарабас (63) - Андрій Фучинський (26), Віктор Масікевич (80, з пенальті), Микола Гречко (87), Олександр Тодорович (90+4).

Попередження: Богдан Соломян (24), Олександр Темерівський (55) - Олександр Буждуга (64), Юрій Карлійчук (78), Мансур Хачаруєв (78), Іван Гушуляк (90+1).

«Глибоцька ДЮСШ» – ФК «Бояни» – 0:0

СФК «Магала» – ФК «Воля» – 1:0

ФК «Луковиця» – ФК «Волока» – 0:2

ФК «Садгора-Чорнівка» – ФК «Брусниця» – 2:2