Обласна футбольна Суперліга: «Фазенда» перемогла на виїзді «Волоку» (СТАТИСТИКА, РЕЗУЛЬТАТИ)

Понеділок, 08 травня 2023 17:56
«Фазенда» перемогла на виїзді «Волоку». «Фазенда» перемогла на виїзді «Волоку».

У 13 турі чемпіонату Чернівецької області «Фазенда» грала на виїзді з лідером змагань - «Волокою».

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Підопічним Олександра Степанова необхідна була лише перемога. У разі навіть нічийного результату «Фазенда» фактично втрачала шанси на чемпіонство.

Немає опису.

На 6 хвилині гри воротам «Фазенди» загрожував капітан господарів поля Максим Ілюк. На удар Максима зреагував воротар чернівецької команди Олег Цуркан. Через 10 хвилин воротам «Волоки» загрожував Микола Павлюк. «Волоку» від голу врятував досвідчений воротар Сергій Семено.

А на 29 хвилині гри «Фазенда» вийшла вперед. Свій 14-й гол у сезоні забив Віктор Масікевич.

До перерви підопічні Олександра Степанова могли відзначитися ще двічі. На 35 хвилині матчу на «вобачення» із Сергієм Семено виходив Максим Соломян, який переграти досвідченого воротаря не зміг. Згодом на ворота «Волоки» виходив Андрій Шишигін, який завдати удару не спромігся.

На 51 хвилині матчу шанс відзначитися втратив гравець «Волоки» Геннадій Куляк, а через 5 хвилин після передачі Андрія Шишигіна небезпечно пробивав головою Сергій Максимчук.

На 63 хвилині гри на удар Миколи Павлюка зреагував Сергій Семено. Зголом воротам «Фазенди» загрожував Максим Ілюк. Зокрема, на удар Максима зі штрафного зреагував Олег Цуркан.

Мав шанс відзначитися і Сергій Пантєєв, який вийшов на заміну. Збільшити перевагу чернівецької команди у рахункові Сергій не зміг.

Під завісу матчу через друге ропередження поле достроково залишив Максим Соломян, а воротар господарів Сергій Семено зазнав травму.

«Фазенда» здобула перемогу з рахунком 1:0 та скоротила своє відставання від «Волоки» до двох очок.

«Волока» - «Фазенда» - 0:1 (0:1)

Арбітр - Олександр Плахов (Чернівці), асистенти арбітра - Володимир Бамбурак, Сергій Дарійчук (Чернівці), спостерігач арбітражу - Віктор Кошура (Чернівці).

«Волока»: Сергій Семено (Андрій Следзевський, 88), Сергій Жижиян (Богдан Столощук, 86), Микола Геник, Олег Штефуник, Денис Хандій, Михайло Прокопець, Геннадій Куляк, Дмитро Лахман, Іван Макотяк, Максим Ілюк, Василь Луцик (Андрій Савчук, 46). Запасні: Максим Нагірний, Андрій Лалак.

«Фазенда»: Олег Цуркан, Микола Павлюк, Валентин Рудич, Микола Гречко, Володимир Бербека, Олександр Темерівський, Дмитро Бобик, Андрій Шишигін, Віктор Масікевич (Сергій Пантєєв, 80), Сергій Максимчук, Максим Соломян. Запасні: Владислав Мельников, Андрій Фучинський, Богдан Соломян, Андрій Баюра, Андрій Буджак, Іван Паньків.

Гол: Віктор Масікевич (29).

Попередження: Олег Штефуник (33), Сергій Семено (50), Микола Геник (72), Денис Хандій (86), Андрій Следзевський (90+6) - Сергій Максимчук (41), Максим Соломян (43), Олександр Степанов (90+6, головний тренер).

Вилучення: Максим Соломян (88, друге попередження).

У ще одному матчі 13 туру ФК «Бояни»  перемогли на виїзді  «Волю» – 2:0.