Обласна футбольна Суперліга: «Фазенда» переконливо перемогла «Садгору», «Волока» втрачає очки, за «Волю» зіграв Віктор Мглинець (ВІДЕО, РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА)

Неділя, 14 травня 2023 21:24
Обласна футбольна Суперліга: «Фазенда» переконливо перемогла «Садгору», за «Волю» зіграв Віктор Мглинець (ВІДЕО, РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА) Обласна футбольна Суперліга: «Фазенда» переконливо перемогла «Садгору», за «Волю» зіграв Віктор Мглинець (ВІДЕО, РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА)

У чотирнадцятому турі обласного чемпіонату «Фазенда» приймала на полі ФОК «Олімпія» приймала «Садгору».

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Цікаво, що за «Садгору» зіграли футболісти, які донедавна захищали кольори «Фазенди» - Максим Гринько та Микола Кавуля. Має досвід виступів за «Фазенду» і Максим Бурденюк.

За «Фазенду» не зіграли Максим Соломян (вилучення у матчі з «Волокою») та Микола Павлюк.

Немає опису.

Підопічні Олександра Степанова відзначилися тричі ще у першому таймі. На 7 хвилині гри свій черговий гол забив Віктор Масікевич. Згодом штрафний виконував досвідчений Сергій Ільїн, який влучив у поперечину. Однак Андрій Шишигін зумів відправити шкіряну кулю у ворота «Садгори». Ще до перерви Андрій Шишигін оформив дубль.

У другій половині зустрічі остаточний рахунок матчу встановив Вадим Пислар.

«Фазенда» перемогла з рахунком 4:0 та очолила турнірну таблицю обласної Суперліги.

«Фазенда» - «Садгора» - 4:0 (3:0)

13 травня 2023 р. Чернівці. ФОК «Олімпія»

«Фазенда»: Владислав Мельников, Володимир Бербека (Микола Гречко, 46), Андрій Фучинський, Сергій Ільїн (Микита Янков, 46), Сергій Максимчук, Валентин Рудич, Віктор Масікевич (Андрій Буджак, 64), Дмитро Бобик (Богдан Соломян, 46), Андрій Шишигін (Вадим Пислар, 62), Олександр Темерівський, Сергій Пантєєв (Олександр Тодорович, 55). Запасний: Олег Цуркан.

«Садгора»: Олег Салагор, Максим Гринько (Віталій Фетісов, 46), Василь Костенюк, Кирило Лелюх (Ярослав Іерстяк, 71), Микола Кавуля, Сергій Попов (Іван Філіпчук, 46), Микола Маслей (Денис Головко, 69), Олександр Таневський, Олександр Попович, Максим Бурденюк, Владислав Скіцко. Запасні: Ігор Гуменюк, Валентин Верстяк, Олег Путінца.

Голи: Віктор Масікевич (7), Андрій Шишигін (20,31), Вадим Пислар (78).

Попередження: Сергій Пантєєв (45) - Кирило Лелюх (44).

Команда «Воля» перемогла у домашньому матчі аутсайдера чемпіонату -«Глибоцьку ДЮСШ» - 2:1. Усі голи були забиті у першому таймі. На 18 хвилині гри відзначилися гості, однак згодом ворота аутсайдера вразили Олександр Дейнеко (28) та Антон Спіжавка (34).

Цікаво, що за «Волю» зіграв 60 - річний (!) Віктор Мглинець. Зірковий буковинський футболіст вийшов на заміну на 70 хвилині матчу.

ФК «Воля» – «Глибоцька ДЮСШ» – 2:1 (2:1)

Склад ФК «Воля»: Микита Чоботар, Іван Козмуляк (Олександр Чепишко, 46), Ігор Клічук (Віталій Буздуган, 90+3), Володимир Павлов, Олександр Олійник (Віктор Мглинець, 70), Едуардо Чорней, Антон Спіжавка (Іван Гаврилиця, 67), Олександр Дейнеко, Віктор Мельничук (Микола Палагнюк, 71), Сергій Чернецький, Олександр Чорней. Запасні: Андрій Волошин, Денис Вашній.

Втратила два очки «Волока». Підопічні Андрія Лахнюка не змогли перемогти на виїзді «Брусницю» - 1:1. Тож «Фазенда» зуміла ліквідувати 5-очкове відставання від «Волоки».

Вдало грає цьогоріч «Кам’янка», яка у 14 турі перемогла на виїзді «Бояни» - 4:0

СФК «Магала» – ФК «Луко» – 4:2

ФК «Бояни» – ФК «Кам’янка» – 0:4

ФК «Брусниця» – ФК «Волока» – 1:1