У Чернівцях розпочався футзальний «Меморіал Сергія Сенюкова» (РЕЗУЛЬТАТИ, КАЛЕНДАР МАТЧІВ)

Вівторок, 12 листопада 2019 10:00
У Чернівцях розпочався футзальний «Меморіал Сергія Сенюкова» У Чернівцях розпочався футзальний «Меморіал Сергія Сенюкова»

11 листопада розпочався благодійний футзальний турнір пам’яті переможця зимового чемпіонату Європи, учасника Олімпійських ігор – 76 зі стрибків у висоту Сергія Сенюкова.

На перемогу у турнірі претендують 20 команд. 

Зібрані кошти підуть на реставрацію пам’ятника Сергія Сенюкова. 

Довідка «ЧС»  

Сергій СЕНЮКОВ народився 27 січня 1955 року у Чернівцях. Закінчив чернівецьку середню школу № 24 та Львівський інститут фізичної культури. З 6-го класу розпочав займатися легкою атлетикою (стрибки у висоту) під керівництвом Володимира Степанова. Був призером багатьох змагань всесоюзного та міжнародного рівня. 

Почесний громадянин штату Техас (США). 

Помер 1 січня 1992 року.

 №

Дата

     Час

Гра

  

I тур група «А»

1

11.11.19 р.

17.00

«БукФам» - «Арена»

1:1

2

11.11.19 р.

17.40

«Чернівецький рятувальник» - ФК «Чагор»

6:3

Вих. ФК «Біла»

I тур група «В»

1

11.11.19 р.

18.20

СК «Лідер» - «Інстал Про»

4:2

2

11.11.19 р.

19.00

«ЧОЕК» - «Old school»

3:3

Вих. УСК «Довбуш»

I тур група «С»

1

11.11.19 р.

19.40

«TOM. Studio-2» - «ДЮСШ-1»

1:2

2

11.11.19 р.

20.20

«Весільний світ» - «М’ясо Буковини»

2:5

Вих. ФК «Стальнівці»

I тур група «Д»

1

11.11.19 р.

21.00

«Спарта батьки» - «НДЕКЦ МВС»

1:7

2

11.11.19 р.

21.40

«TOM. Studio» - «Веренчанка»

4:1

Вих. «Урожай»

Дата

     Час

Гра

  

II тур група «Д»

3

13.11.19 р.

17.00

«Урожай» - «НДЕКЦ МВС»

 

4

13.11.19 р.

17.40

«Спарта батьки» - «TOM. Studio»

 

Вих. ФК «Веренчанка»

II тур група «С»

3

13.11.19 р.

18.20

ФК «Стальнівці» - «ДЮСШ-1»

 

4

13.11.19 р.

19.00

«TOM. Studio-2» - «Весільний світ»

 

Вих. «М’ясо Буковини»

II тур група «В»

3

13.11.19 р.

19.40

УСК «Довбуш» - «ІнсталПро»

 

4

13.11.19 р.

20.20

СК «Лідер» - «ЧОЕК»

 

Вих. «Old school»

II тур група «А»

3

13.11.19 р.

21.00

ФК «Біла» - «Арена»

 

4

13.11.19 р.

21.40

«БукФам» - «Чернівецький рятувальник»

 

Вих. ФК «Чагор»

  

Дата

     Час

Гра

  

III тур група «А»

5

15.11.19 р.

17.00

ФК «Біла» - ФК «Чагор»

 

6

15.11.19 р.

17.40

«Арена» - «Чернівецький рятувальник»

 

Вих. «БукФам»

III тур група «В»

5

15.11.19 р.

18.20

«ЧОЕК» - УСК «Довбуш»

 

6

15.11.19 р.

19.00

«Old school» - СК «Лідер»

 

Вих. «ІнсталПро»

III тур група «С»

5

15.11.19 р.

19.40

ФК «Стальнівці» - «М’ясо Буковини»

 

6

15.11.19 р.

20.20

ДЮСШ-1 - «Весільний світ»

 

Вих. «TOM Studio-2»

III тур група «Д»

5

15.11.19 р.

21.00

«Урожай» - ФК «Веренчанка»

 

6

15.11.19 р.

21.40

НДЕКЦ МВС - «TOM. Studio»

 

Вих. «Спарта  батьки»

Дата

     Час

Гра

  

IV тур група «Д»

7

18.11.19 р.

17.00

«TOM. Studio» - «Урожай»

 

8

18.11.19 р.

17.40

ФК «Веренчанка» - «Спарта батьки»

 

Вих. НДЕКЦ МВС

IV тур група «С»

7

18.11.19 р.

18.20

«Весільний світ» - ФК «Стальнівці»

 

8

18.11.19 р.

19.00

«М’ясо Буковини» - «TOM Studio-2»

 

Вих. ДЮСШ-1

IV тур група «В»

7

18.11.19 р.

19.40

УСК «Довбуш» - «Old school»

 

8

18.11.19 р.

20.20

«ІнсталПро» - «ЧОЕК»

 

Вих. «Лідер»

IV тур група «А»

7

18.11.19 р.

21.00

«Чернівецький рятувальник» - ФК «Біла»

 

8

18.11.19 р.

21.40

ФК «Чагор» - «БукФам»

 

Вих. «Арена»

 

Дата

     Час

Гра

  

V тур група «А»

9

20.11.19 р.

17.00

ФК «Біла» - «БукФам»

 

10

20.11.19 р.

17.40

ФК «Чагор» - «Арена»

 

Вих. «Чернівецький рятувальник»

V тур група «В»

9

20.11.19 р.

18.20

УСК «Довбуш» - СК «Лідер»

 

10

20.11.19 р.

19.00

«Old school» - «ІнсталПро»

 

Вих. «ЧОЕК»

V тур група «С»

9

20.11.19 р.

19.40

ФК «Стальнівці» - «TOM Studio-2»

 

10

20.11.19 р.

20.20

«М’ясо Буковини» - ДЮСШ-1

 

Вих. «Весільний світ»

V тур група «Д»

9

20.11.19 р.

21.00

«Урожай» - «Спарта батьки»

 

10

20.11.19 р.

21.40

ФК «Веренчанка» - НДЕКЦ МВС

 

Вих. «TOM. Studio»

Матчі плей-офф 

Дата

     Час

Гра

 

1/4 фіналу

1

22.11.19 р.

17.00

1 м. гр.. «А» - 2 м. гр.. «В»

 

2

22.11.19 р.

17.40

1 м. гр.. «В» - 2 м. гр.. «А»

 

3

22.11.19 р.

18.20

1 м. гр.. «С» - 2 м. гр.. «Д»

 

4

22.11.19 р.

19.00

1 м. гр.. «Д» - 2 м. гр.. «С»

 

1/2 фіналу

5

23.11.19 р.

 

переможець гри №1-переможець гри №2

 

6

23.11.19 р.

 

переможець гри №3-переможець гри №4

 

Матч за 3-є місце

7

24.11.19 р.

 

 

 

Фінал

8

24.11.19 р.

 

 

 

Прочитано 1064 раз

Читайте також

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Новини

Випадкова зірка

Соцмережі

Випадкова персона
Випадкове фото
Випадкове відео