Кращий гравець мініфутбольного сезону-2020/21: переможці - Боднарчук і Беженар

Вівторок, 06 квітня 2021 16:07
Кращий гравець мініфутбольного сезону-2020/21: переможці - Боднарчук і Беженар. Кращий гравець мініфутбольного сезону-2020/21: переможці - Боднарчук і Беженар.

Завершилося наше опитування щодо визначення кращого гравця мініфутбольного сезону - 2020/21 на Буковині.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У голосуванні на порталі переміг Олександр Боднарчук («Чагор»). На другій сходинці опинився Геннадій Куляк («НДЕКЦ МВС»), а на третій - Андрій Беженар («Іванківці»).

А ось у голосуванні на Фейсбук кращим став Андрій Беженар («Іванківці»). У трійку кращих входять Олександр Боднарчук («Чагор») і Богдан Скибінський («Дорошівці»).

Щодо голосування у Інстаграм, то тут також переміг Олександр Боднарчук («Чагор»). Далі йдуть Дмитро Дучак («Тереблече»/«НДЕКЦ МВС») та Андрій Беженар («Іванківці»).

У загальному заліку трійку кращих склали Олександр Боднарчук («Чагор»), Геннадій Куляк («НДЕКЦ МВС») та Андрій Беженар («Іванківці»).

П'ятірка кращих:

Портал

1. Олександр БОДНАРЧУК («Чагор»)

2. Геннадій КУЛЯК («НДЕКЦ МВС»)

3. Андрій БЕЖЕНАР («Іванківці»)

4. Тарас АНЖІЄВСЬКИЙ («Глибока»)

 

5. Юрій МАСІКЕВИЧ («Чернівецький рятувальник»)

 

Фейсбук

1. Андрій БЕЖЕНАР («Іванківці»)

2. Олександр БОДНАРЧУК («Чагор»)

 

3. Богдан СКИБІНСЬКИЙ («Дорошівці»)

4. Тарас АНЖІЄВСЬКИЙ («Глибока»)

 

5. Геннадій КУЛЯК («НДЕКЦ МВС»)

Інстаграм

1. Олександр БОДНАРЧУК («Чагор»)

2. Дмитро ДУЧАК («Тереблече»/«НДЕКЦ МВС»)

3. Андрій БЕЖЕНАР («Іванківці»)

4. Олександр КАРАПКА («TOM. Studio»)

5. Павло БАБІЙ («TOM. Studio»)

Загальний залік:

1. Олександр БОДНАРЧУК («Чагор»)

2. Геннадій КУЛЯК («НДЕКЦ МВС»)

3. Андрій БЕЖЕНАР («Іванківці»)

4. Тарас АНЖІЄВСЬКИЙ («Глибока»)

5. Богдан СКИБІНСЬКИЙ («Дорошівці»)

Трійки кращих у чотирьох зонах:

Зона «А»

1. Олександр БОДНАРЧУК («Чагор»)

2. Тарас АНЖІЄВСЬКИЙ («Глибока»)

3. Микола ЦЕПА («Чагор»)

3. Андрій МОТОВИЛЕЦЬ («Глибока»)

Зона «Б»

1. Богдан СКИБІНСЬКИЙ («Дорошівці»)

2. Михайло РЯБИЙ («Дорошівці»)

3. Юрій НЕГРИЧ («Ваш майстер»)

Зона «С»

1. Геннадій КУЛЯК («НДЕКЦ МВС»)

2. Андрій БЕЖЕНАР («Іванківці»)

3. Юрій МАСІКЕВИЧ («Чернівецький рятувальник»)

3. Олександр КАРАПКА («TOM. Studio»)

Зона «Д»

1. Андрій РОМАНЮК («Золотий Колос»)

2. Георгій НІКИФОРЯК («Динівці»)

 

2. Валерій КУКУРЯК («Золотий Колос»)

3. Василь НІКИФОРЯК («Бояни»)

 

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

Прочитано 173 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1731!

Нас 4022!

Нас 565!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1731!

Нас 4022!

Нас 565!

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області