«Буковина-1» - третя на турнірі «Кубок талантів» у Львові (ФОТО)

Вівторок, 29 грудня 2020 10:17
«Буковина-1» - третя на турнірі «Кубок талантів» у Львові. «Буковина-1» - третя на турнірі «Кубок талантів» у Львові.

Вихованці КБУ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» зіграли на турнірі «Кубок талантів», який відбувся у Львові.

Stadium Sports Bar — це місце, де панує американська атмосфера, де можна вдало посидіти з друзями, переглядаючи спортивні трансляції

   

 

Команда «Буковина-1» (U10) виступала серед гравців 2009 року народження. Вихованці Андрія Гордея перемогли у групі команди «Галичина -2» (Львів) - 3:1, «Рух» (Винники) - 2:0 та «Арсенал» (Сокаль) - 1:0. Наші земляки посіли у групі В перше місце.

У стикових матчах буковинці перемогли команду ФК «Самбір» - 3:0 та поступилися «Адреналіну» з Луцька - 0:1. У грі за третю сходинку «Буковина-1» перемогла львівську «Покрову» - 2:0. У фіналі колектив «Галичина-1» (Львів) переміг «Адреналін» - 1:0.

Кращий гравець у складі буковинської команди - Артур Скакун.

За «Буковину-1» виступали: Артем Рибак, Кирил Ротор, Артур Скакун, Марк Манзюк, Андрій Главицький, Андрій Лаврук, Ростислав Карча, Владислав Воробець, Єгор Топало, Василь Бойко, Денис Таріца, Дмитро Генцарюк, Віктор Андоній.

Немає опису.

Серед гравців 2010 року народження виступали команди «Буковина-2» та «Буковина-3».

Колектив «Буковина-2» у своїй групі обіграла ФК «Львів-2» (4:0), зіграла унічию (0:0) з львівською «Галичиною» та поступилися «Карпатам» (1:2). «Буковина-2» посіла у групі «А» друге місце.

А ось «Буковина - 3» у групі «В» також стала другою. Наші земляки двічі зіграли унічию з командами «Клуб Лева 2011» (0:0) та СДЮШОР «Чайка Черкаси» (1:1).

У стикових матчах «Буковина - 2» програла львівським «Карпатам» (0:2) та перемогла «Галичину» (1:0). «Буковина -3» у стикових іграх обіграла у серії пенальті «Клуб Лева 2011» (2:1, основний час - 0:0) та програла ФК «Львів-1» - 0:1.

У матчі за 5- ту сходинку зустрілися «Буковина - 2» та «Буковина - 3». Основний час завершився з рахунком 0:0. У серії пенальті кращими стали гравці «Буковини - 3» - 2:1. А трійку призерів у цій віковій групі склали «Карпати - 1», СДЮШОР «Чайка Черкаси» та «Карпати - 2».

Немає опису.

Кращі гравці у чернівецьких командах: Андріан Циганеско («Буковина - 3») та Віталій Пенюк («Буковина - 2»).

Склади команд:

«Буковина - 2»: Ігор Гакман, Юрій Галан, Андрій Суляк, Григорій Ігнатюк, Ростислав Кельба, Тимур Заікін, Єгор Топало, Віталій Пенюк, Данило Колесник, Давид Якусевич, Іван Головач, Микола Каралаш.

«Буковина - 3»: Владлен Лосік, Владислав Чупак, Рустем Курсеітов, Іван Руснак, Андріан Циганеско, Олександр Меленчук, Михайло Сіногач, Нікіта Власов, Дмитро Суляк, Богдан Кожухар, Максим Бондарєв, Микола Лелик, Матвій Лісовський.

Немає опису.

Немає опису.

 

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1680!

Нас 3632!

Нас 509!