ДЮФЛУ: «Буковина» U14 розгромила на виїзді «Ліцей-Вікторію»

Неділя, 17 жовтня 2021 21:44
ДЮФЛУ: «Буковина» U14 розгромила на виїзді «Ліцей-Вікторію». ДЮФЛУ: «Буковина» U14 розгромила на виїзді «Ліцей-Вікторію».

Зіграно матчі 7-го туру вищолігового чемпіонату України (ДЮФЛУ, 4 група).

Представники КЗ ДЮСШ «Буковина» грали виїзні матчі у Тисмениці Івано-Франківської області. Суперником наших земляків були гравці колективу «Ліцей-Вікторія» (Івано-Франківськ).

Команда «Буковина» U16 (тренери - Андрій Телегей, Олександр Бужак), на жаль, поступилася з рахунком 1:2. Хоча буковинська команда на поразку не заслуговувала. Цілком логічним підсумком гри був би нічийний результат.

Забивали колективи у другому таймі. На 53 хвилині гри пенальті реалізував Іван Гаврилиця. Через 5 хвилин рахунок зрівняв Василь Пасічняк. А перемогу господарям поля приніс удар Олександра Чорнописького.

«Буковина» U16: Павло Поштарь, Святослав Кермач, Кирило Лелюх, Іван Бигар, Едуард Іліка, Андрій Олійник (Юрій Мицкан, 73), Тимофій Сімков (Артем Комар, 77), Іван Філіпчук (Дмитро Прокопець, 69), Віталій Морар, Іван Якимович (Максим Гузак, 75), Іван Гаврилиця (Андрій Орленко, 67). Запасні: Іван Мельник, Дмитро Мудрей.

Голи: Василь Пасічняк (58), Олександр Чорнописький (68) - Іван Гаврилиця (53, з пенальті).

Колектив «Буковина» U14 (старший тренер - Юрій Крафт, тренер - Олег Керчу) переконливо переграла суперника з рахунком 6:1. Після першого тайму гості вигравали вже з рахунком 3:0. Чотири голи у матчі забив Сергій Гикавий. У першому таймі влучно пробив головою Владислав Савула. А у другій половині зустрічі пенальті реалізував Юрій Кігніцький. Лише при рахункові 6:0 на користь гостей, Богдан Міхєєв спромігся вразити ворота Андрія Дибаша.

«Стан футбольного поля у Тисмениці залишав бажати кращого. Нам вдалося перебудуватися, взяти під контроль гру та легко перемогти - 6:1. Ми перебудували склад нашої команди. Зокрема, у нападі діяв Сергій Гикавий, який забив чотири голи. Хочу привітати наші команди U14 та U15 з перемогою у сьомому турі», - сказав старший тренер «Буковини» U14 Юрій Крафт.

«Буковина» U14: Андрій Дибаш, Дмитро Колісник, Андрій Лазоришин, Володимир Друцул (Олександр Василів, 67), Андрій Павлюк (Максим Іванський, 52), Кирил Луцкевич (Ігор Будинкевич, 60), Юрій Кігніцький (Андрій Фенчук, 70), Олександр Хованець (Ігор Дячук, 52), Віктор Баліцький (Олег Штифанович, 49), Сергій Гикавий, Владислав Савула (Дмитро Кошурба, 65). Запасні: Володимир Гилюк, Владислав Сорочин.

Голи: Богдан Міхєєв (57) - Сергій Гикавий (6,25,47,54), Владислав Савула (17), Юрій Кігніцький (51, з пенальті).

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!