ДЮФЛУ: дві перемоги представників КЗ ДЮСШ «Буковина» у домашніх матчах із «КОЛІФКС» (ВІДЕО)

Неділя, 24 жовтня 2021 09:42
ДЮФЛУ: дві перемоги представників КЗ ДЮСШ «Буковина» у домашніх матчах із «КОЛІФКС». ДЮФЛУ: дві перемоги представників КЗ ДЮСШ «Буковина» у домашніх матчах із «КОЛІФКС».

Зіграно матчі 8-го туру вищолігового чемпіонату України (ДЮФЛУ, 4 група).

Представники КЗ ДЮСШ «Буковина» зіграли на полі ФОК «Олімпія» у двох вікових групах (U16 та U14) з колективом «КОЛІФКС» (Костопіль).

Приємно, що обидві буковинські команди здобули перемоги.

Команда «Буковина» U16 (тренери - Андрій Телегей, Олександр Бужак) перемогли суперника з рахунком 3:0. Вже на початку матчу господарі поля могли мати комфортну перевагу у рахункові, однак не змогли реалізувати свої моменти. Зрештою, на 22 хвилині гри шкіряна куля таки опинилася у воротах команди «КОЛІФКС». Автогол записали на рахунок Іван Ткачука.

На 43 хвилині гри вихованці Андрія Телегея та Олександра Бужака збільшили свою перевагу у рахункові. Після передачі Богдана Олейника ворота суперника вразив Владислав Скіцко, який забив свій 4 гол у сезоні. А на 71 хвилині гри переможну крапку поклав Іван Філіпчук, який вийшов на заміну.

Гості намагалися загрожувати воротам буковинської команди. Зокрема, на кілька ударів представників Рівненської області зреагував воротар Павло Поштарь.

«Буковина» U16 здобула першу перемогу у сезоні з великим рахунком.

Немає опису.

«Буковина» U16: Павло Поштарь, Святослав Кермач (Денис Мельник, 54), Кирило Лелюх, Іван Бигар, Едуард Іліка (Дмитро Прокопець, 49), Богдан Олейник (Іван Якимович, 67), Андрій Олійник (Іван Гаврилиця, 49), Тимофій Сімков (Артем Комар, 72), Віталій Морар, Андрій Полішевський (Іван Філіпчук, 57), Владислав Скіцко (Андрій Орленко, 78). Запасні: Іван Мельник, Юрій Мицкан.

Голи: Іван Ткачук (22, автогол), Владислав Скіцко (43), Іван Філіпчук (71).

Команда «Буковина» U14 святкувала перемогу з рахунком 2:0. Для вихованців Юрія Крафта грала складалася важко. Володіючи перевагою та створюючи моменти, буковинський колектив тривалий час не міг вразити ворота суперника. А наприкінці першого тайму чудовий шанс відзначитися мали гості. На щастя, м'яч оминув ворота чернівецької команди.

У другій половині зустрічі господарі поля зуміли двічі вразити ворота суперника. На 60 хвилині гри результативний удар на свій рахунок записав Владислав Савула. А через 8 хвилин свій шостий гол у сезоні забив капітан господарів поля Юрій Кігніцький.

«Буковина» U14: Андрій Дибаш, Дмитро Колісник, Андрій Лазоришин, Володимир Друцул (Ігор Будинкевич, 70+2), Андрій Павлюк (Максим Іванський, 44), Сергій Гикавий (Олег Штифанович, 66), Олександр Хованець (Володимир Гилюк, 69), Кирил Луцкевич (Олександр Василів, 66), Юрій Кігніцький, Віктор Баліцький (Ігор Дячук, 44), Владислав Савула (Дмитро Кошурба, 69). Запасні: Максим Шаряк, Андрій Фенчук.

Голи: Владислав Савула (60), Юрій Кігніцький (68).

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!