Буковинські борці відзначилися на домашньому міжнародному турнірі

Wednesday, 19 December 2018 14:49

У Чернівецькій обласній ДЮСШ провели Міжнародний юнацький турнір з вільної боротьби на призи Святого Миколая. 

У змаганнях взяли участь 260 борців із трьох країн – України, Білорусі та Молдови. 

Приємно, що серед переможцями та призерами представницьких змагань стали представники Чернівців, а також Вижницького та  Кельменецького районів. 

Переможці та призери змагань:

Юнаки 2007-2008 р.н. 

23 кг

1. Данило Шарков (Одеса)

2. Артур Колотило (Банилів, Чернівецька область)

3. Юліан Іванчук (Чернівці), Тимофій Ковальчук (Рокитне, Рівненська область)

26 кг

1. Вадим Фальковський (Молдова, Кишинів)

2. Василь Стефан (Джурів, Снятинський район, Івано-Франківська область)

3. Олександр Олійник, Олександр Ільєв (обидва - Одеса)

29 кг

1. Євген Шарков (Одеса)

2. Ілля Вінтонович (Збараж, Тернопільська область)

3. Андрій Пержан (Чернівці), Роман Чорнобай (обидва – Чернівці)

32 кг

1. Олександр Іванчук (Чернівці)

2. Владислав Кайдаков Владислав (Коломия)

3. Артур Сабадаш Артур (Коломия), Орест Петранюк (обидва – Коломия, Івано-Франківська область)

35 кг

1. Владислав Хариш Владислав (Збараж, Тернопільська область)

2. Іван Залізко (Львів)

3. Владислав Перун (Теребовля, Тернопільська область), Тарас Дутчак (Чернівці)

Юнаки 2005 – 2006 р.н.              

32 кг

1. Дмитро Клепак (Чернівці)

2. Назар Любацький (Верховина, Івано-Франківська область)

3. Олександр Волощук (Берегомет, Чернівецька область)

35 кг

1. Михайло Мороз (Чернівці)

2. Вадим Григорчук (Джурів, Снятинський район, Івано-Франківська область)

3. Дмитро Солоджук (Калуш, Івано-Франківська область), Володимир Корнілов (Кельменці, Чернівецька область)

38 кг

1. Богдан Устич (Одеса)

2. Ростислав Куриляк (Коломия, Івано-Франківська область)

3. Рауль Олексюк (Джурів, Снятинський район, Івано-Франківська область), Валерій Ожог (Молдова)

41 кг

1. Ілля  Шкетик (Коломия, Івано-Франківська область)

2. Іон Бергі (Молдова)

3. Родіон Чорний (Тернопіль), Микола Григоращук (Будилів, Івано-Франківська область)

44 кг

1.Юліан Стрипко (Джурів, Івано-Франківська область)

2. Вадим Ковалик (Банилів, Чернівецька область)

3. Лев Цемко (Чернівці), Олександр Коаде (Молдова)

48 кг 

1. Йосиф Баширов (Чернівці)

2. Станіслав Візнюк (Чернівці)

3. Єгор Кречуняк, Роман Недокіс (обидва – Чернівці)

52 кг

1. Єгор Горох Єгор (Кам’янець – Подільський, Хмельницька область)

2. Іван Лисий (Хмельницький)

3. Дмитро Ковальчук (Городок, Львівська область), Максим Слободян (Хмельницький)

57 кг

1. Юрій Беліченко (Тернопіль)

2. Богдан Полікевич (Городок, Львівська область)

3. Богдан Ковальчук Богдан (Хмельницький)

Read 1143 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

 Футбол 2023/24. Супер-ліга. Після 18-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 17 66-13 48
2 Брусниця 18 55-21 46
3 Луко 17 39-23 34
4 Магала 17 24-31 20
5 Кам'янка 16 21-47 14
6 Садгора 17 19-50 13
7 Берегомет 17 13-42 10
8 Довбуш 15 12-17 8

Детальніше...

 Футбол 2023/24. Перша ліга. Після 18-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Рідківці 17 46-27 39
2 Бояни 17 45-15 36
3 Станівці 16 47-26 35
4 Динівці 17 43-25 30
5 Дорогою життя 16 30-28 25
6 Топорівці 16 22-26 21
7 Клішківці 17 13-31 19
8 Новоселиця-2017 16 21-29 17
9 Горбова 18 20-40 13
10 Глибоцька ДЮСШ 16 21-38 12
11 Чорнівка 16 11-34 7

Детальніше...

Футзал 2024

М Команда М РГ О
         
1 Урожай 10 38-15 27
2 Radent 10 42-27 25
3 ТomStudio 10 43-25 24
4 DV-Trans 10 33-21 16
5 Аматор-Нива 10 30-26 15
6 Bado 10 28-27 15
7 Чернівецький рятувальник 10 17-28 9
8 Друзі 10 21-38 9
9 З-й тайм 10 31-41 8
10 Рокитне 10 21-33 5
11 Січ 10 19-43 4

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24. Група А

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24.  Група В

М Команда М РГ О
         
1 Магала 17 70-19 46
2 DV TRANS 17 73-30 42
3 Драниця 17 71-24 42
4 Садгора 17 65-26 38
5 Берегомет 17 76-39 35
6 Бояни 17 66-37 32
7 Green Garden Chernivtsi 17 48-44 31
8 Рідківці 17 71-38 31
9 Рокитне 17 55-36 27
10 Хімік 17 52-43 21
11 Прайм-Тек-Буковина 17 32-40 19
12 Новоселиця-2017 17 43-48 19
13 Топорівці 17 39-63 18
14 Грозинці 17 24-50 16
15 Горбова 17 50-81 13
16 Лавандова мрія 17 32-68 10
17 Колінківці 17 20-56 7
18 Козаки 17 22-151 0

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група С

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 12 70-0 36
2 Дорошівці 12 53-22 30
3 Лужани 12 43-22 27
4 ФК им. Ю.Царика 12 40-9 24
5 Славець 12 40-26 24
6 Лашківка 12 21-36 19
7 Заставна 12 26-36 15
8 Неполоківці 12 49-23 15
9 Дорогою життя 12 21-24 13
10 Валява 12 30-69 10
11 Дубівці А 12 25-62 9
12 Клокучка-Біла 12 19-40 5
13 Дубівці Б 12 14-73 3

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група D

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 10 39-18 28
2 Митник 10 65-33 22
3 Молодія 10 50-32 20
4 Горби 10 32-35 14
5 Ардан 10 36-32 13
6 Глибоцька ДЮСШ 10 43-50 12
7 Чагор 10 50-40 12
8 Черепківці 10 20-54 10
9 Луковиця 10 35-51 10
10 Волока 10 37-49 10
11 Тереблече 10 26-41 7

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Реклама