«Буковинська надія» зіграла перший матч сезону – 2019/20 (ФОТО, ВІДЕО)

Monday, 26 August 2019 11:11
«Буковинська надія» зіграла перший матч сезону – 2019/20 «Буковинська надія» зіграла перший матч сезону – 2019/20

Жіноча футбольна команда «Буковинська надія» (Великий Кучурів, Чернівецька область) розпочала виступи у чемпіонаті України – 2019/20 (перша ліга, група 1).

Наш колектив грав на штучному полі ФОК «Олімпія» з командою «Карпати» (Львів).

Футбол: Чемпіонат України серед жіночих команд. «Буковинська надія» (Великий Кучурів) — «Карпати» (Львів) 2:4 (Фоторепортаж)

Якщо порівняти з минулим сезоном, то у складі «Буковинської надії» сталися суттєві зміни. Зокрема, головним тренером команди став один із кращих гравців «Буковини» 80-90-х років Валерій Сарафінчан. Команду поповнили такі футболістки, як Ольга Лакудас (раніше грала за колектив «Восход», Стара Маячка, Херсонська область), Юлія Шелест (з Харкова), Анастасія Петрушко (грала за «Єдність-ШВСМ» з Плисок Чернігівської області), Євгенія Салай (виступала за «Легенду – ШВСМ», Чернігів).

Господарки поля зуміли відзначитися першими. На 19 хвилині гри у ворота «Карпат» призначили пенальті, яке реалізувала дебютанка «Буковинської надії» Євгенія Салай. Буковинська команда вела у рахункові майже до завершення першого тайму, однак на 43 хвилині зустрічі результат зрівняла граючий тренер «Карпат» Надія Чайка.

На 55 хвилині зустрічі Надія Чайка вивела свою команду вперед та оформила дубль. Через сім хвилин Надія Стеца зробила результат 3:1 на користь «Карпат». Згодом вдруге у матчі відзначилася Євгенія Салай. А під завісу гри футболістка «Карпат» Олена Тарасенко встановила остаточний рахунок гри – 4:2 на користь львівської команди.

«Буковинська надія» (Великий Кучурів) – «Карпати» (Львів) – 2:4 (1:1)

25 серпня 2019 р. Чернівці. ФОК «Олімпія». 130 глядачів.

Арбітр – Іванна Зайчук (Луцьк), асистенти арбітра – Петро Микитин, Віталій Глуханик (обидва – Івано-Франківська область), четвертий арбітр – Марія Сас (Чернівці), спостерігач арбітражу – Валерій Сушко (Івано-Франківська область).

«Буковинська надія»: Інга Мостова, Наталія Боярова, Богдана Джуравець (Олександра Сакаль, 80), Ольга Лакудас, Юлія Шелест, Анастасія Петрушко, Діана Кравчук (Олександра Дашкевич, 25), Юлія Зубар, Анастасія Кошман (Анастасія Вакуленко, 46), Євгенія Салай (Валентина Петіхачна, 81), Христина Сорохан.

Запасні: Вікторія Кремчаніна, Зінаїда Піцул, Олександра Прокопець.

Президент клубу – Василь Столярчук, головний тренер – Валерій Сарафінчан, тренер – Віталіна Продан.

«Карпати»: Анна – Марія Крищишин, Христина Серкез, Лілія Цурак, Юлія Рисак, Олена Тарасенко, Надія Стеца, Надія Чайка, Софія Харатон, Оля Кошик (Лілія Петрусевич, 58), Маряна Кривяк (Анастасія Дорогій, 79), Романа Буняк.

Запасні: Вероніка Ґудзик, Марта Кіщак, Олена Кравчук, Софія Кутнів, Вікторія Корнійчук.

Тренери: Надія Чайка, Надія Стеца.

Голи: Євгенія Салай (19 – з пенальті, 65) – Надія Чайка (43,55), Надія Стеца (62), Олена Тарасенко (86).

Попередження: Ольга Лукадас (15), Анастасія Петрушко (57) – Христина Серкез (18), Маряна Кривяк (35).

Вилучення: Маряна Кривяк (82, друге попередження).