Сергій Гамаль: «Хочу подякувати хлопцям за самовіддачу» (ВІДЕО)

Вівторок, 04 червня 2019 19:29
Сергій Гамаль Сергій Гамаль

Стикові матчі чемпіонату України  U19 (перша ліга) між «Буковиною» та «Колосом» із Ковалівки (0:2,1:0) прокоментував наставник чернівецької команди Сергій Гамаль.

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

«Колос» (Ковалівка) – цікава команда. На жаль, у першій грі ми поступилися з рахунком 0:2. Це, звісно, неприємний рахунок. Нам було важко у домашній грі вибороти путівку у фінальну частину. Тим більше, що у першій грі вилучили з поля нашого капітана Василя Гакмана. У нас ще травмований Владислав Ватаманюк. Тож ми залишилися без нападників, на яких розраховували впродовж сезону. Зрештою, хочу подякувати хлопцям за самовіддачу. Хлопці виклалися на повну силу. На жаль, нам, напевно, не вистачило декілька хвилин для того, щоби дотиснути суперника. 

Щодо сезону, то я оцінюю його позитивно. Ми посіли перше місце у груповому етапі. На жаль, нам не вистачило трохи удачі для виходу у фінальний етап. 

Ми поки що не розпускаємо хлопців. Тренуватимемося до 20 червня. Потім відпустимо хлопців на місяць. Плануємо поновити тренування у липні», - сказав Сергій Гамаль.

Прочитано 211 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Новини

Соцмережі