Футбольний чемпіонат України у другій лізі призупинено на невизначений термін

Вівторок, 17 березня 2020 16:30

21 березня матч «Калуш» - «Буковина» не відбудеться.

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

Нас 1536!

Нас 3091!

Нас 326!

Після введення по всій країні загального карантину пов’язаного з коронавірусом цілком закономірним стало рішення УАФ тимчасово призупинити проведення всіх змагань УПЛ, Кубку України, U21 та U19, ПФЛ, вищої ліги чемпіонату України серед жіночих команд, Кубку України та Екстраліги, Кубку України з футзалу, ДЮФЛ, дитячо-юнацьких змагань та змагань серед дівочих команд у всіх вікових категоріях, усіх змагань футболу та футзалу обласного, районного та міського рівнів. Термін дії такого рішення остаточно не визначено. Усе залежатиме від того, як розвиватиметься ситуація з коронавірусом в Україні та Європі.

Планувалося, що 21 березня чернівецька «Буковина» розпочне другу частину чемпіонату України виїзним матчем із ФК «Калуш».  Як стало відомо «ЧернівціСпорт» гравців буковинської команди розпустять до 3 квітня.

«Ми сьогодні ухвалили рішення зупинити усі змагання на районному, обласному, національному рівнях до наступного рішення, яке прийматиметься після рекомендацій Міністерства охорони здоров’я та Кабінету Міністрів України.

Якщо підрахувати, то гіпотетично, останньою можливою датою відновлення УПЛ може бути 15 травня. Детальну картину буде видно  після того, як УЄФА надішле відповідні рекомендації: коли проводити матчі збірних, єврокубки. Майже усі країни прийняли рішення призупинити чемпіонати безстроково. До 30 червня усі країни мають підбити підсумки своїх чемпіонатів.

Якщо ситуація з коронавірусом покращуватиметься, то виконком УАФ збереться і буде вирішувати, коли відновлювати чемпіонат», - сказав президент УАФ Андрій Павелко.

Коронавірус COVID-19: Буковина, Україна, світ

Read 193 times

Кращий гравець Буковини у міні-футбольному сезоні 2019/20

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

Нас 1536!

Нас 3091!

Нас 326!