У Чернівцях відбувся обласний турнір з баскетболу 3х3 «Разом до перемоги»

Понеділок, 16 травня 2022 20:00
У Чернівцях відбувся обласний турнір з баскетболу 3х3 «Разом до перемоги». У Чернівцях відбувся обласний турнір з баскетболу 3х3 «Разом до перемоги».

На спортивному майданчику ЗОШ №3 (вул. Герцена, 36) відбувся обласний турнір з баскетболу 3х3 «Разом до перемоги».

На спортивному майданчику ЗОШ №3 (вул. Герцена, 36) відбувся обласний турнір з баскетболу 3х3 «Разом до перемоги». 26 команд змагалися у 5 категоріях. У турнірі взяли участь вихованці ЧОДЮСШ, КЗ ДЮСШ №1. Грали також представники Новоселиці.

Зокрема, у змаганнях серед чоловіків зіграли баскетболісти, які мають досвід виступів у Суперлізі та вищій лізі чемпіонату України (Данило Марків, Максим Сафонов, Микита Базилєв, Артур Фреш-Стаханов, Нікіта Когут, Василь Федоряк). У цікавому фінальному протистоянні зіграли команди «Чупапі» та «Мотіватори». Колектив «Мотіватори» у складі Нікіти Когута, Михайла Долинського, Ігоря Федчука, Микити Цуркана переміг сильного суперника (Данило Марків, Микита Базилєв, Максим Сафонов, Артур Фреш-Стаханов) з рахунком 11:10.

У турнірі також взяли участь срібні призери чемпіонату України у складі команди CheBasket (Микита Цуркан, Вадим Івонуц, Ігор Федчук).

Зіграли у турнірі також призери ВЮБЛ, а також баскетболістка команди першої ліги чемпіонату України «Хмельницька Політехніка - ДЮСШ №1» (Хмельницький), вихованка Мамаївської ДЮСШ Марина Лікар.

У турнірі також взяли участь баскетболісти з різних міст України, які тимчасово проживають на Буковині. 

Організатори змагань - Чернівецька обласна федерація баскетболу (Геннадій Водовоз) та БК «CHEBASKET-ЧОДЮСШ» (Іван Українцев, В'ячеслав Гавлюк).

Юнаки U12

Група А

1. Snikers (В. Джос, А. Горечко, Р. Зубаль, А. Денисенко) - 6

2. Black Dragon (Є. Камбур, І. Товкач, О. Бараниченко, С. Купець) - 4

3. Бандерівці (Я. Кушнір, Д. Коріняк, М. Дуплячук) - 4

4. Milke Way (Д. Фортуна, Д. Батрак, Г. Іовенко, А. Вавілов) - 4

Snikers - Бандерівці - 11:4

Milke Way - Black Dragon - 1:7

Black Dragon - Snikers - 2:6

Бандерівці - Milke Way - 4:5

Black Dragon - Бандерівці - 3:4

Snikers - Milke Way - 11:1

Група Б

1. Ukraine Heroes (В. Хочь, П. Ігнатюк, В. Тімку) - 5

2. Джордани (С. Прохніцька, А. Бучинська, В. Требиш, Ю. Коцюба) - 5

3. Майамі (І. Дерев'янко, О. Заєць, Ю. Зубаль, Л. Адажій) - 5

4. Козаки (С. Татарин, Д. Сарафінчан, О. Кузенко) - 3

Ukraine Heroes - Козаки - 7:0

Майамі - Джордани - 1:4

Козаки - Майамі - 1:5

Джордани - Ukraine Heroes - 0:4

Джордани - Козаки - 2:0

Ukraine Heroes - Майамі - 6:7

Півфінали

Snikers - Джордани - 7:1

Ukraine Heroes - Black Dragon - 7:1

Матч за третє місце

Джордани - Black Dragon - 5:1

Фінал

Snikers - Ukraine Heroes - 8:4

Юнаки U14

Не ястреби - Агуша - 11:1

Агуша - Вареники - 5:11

Вареники - Не ястреби - 11:3

1. Вареники (О. Авасілой, Д. Білик, В. Скорейко) - 4

2. Не ястреби (М. Ястреб, С. Гінінгер, Д. Прохоренко, Й. Розлуцький) - 3

3. Агуша (І. Аморциту, К. Фомін, Я. Кочурка, М. Бордіян) - 2

Юнаки U16

Georgia - КЧАУ - 11:5

CheBasket - Давід і Голіафи - 9:6

Давід і Голіафи - КЧАУ - 11:1

Новоселицький военкомат - CheBasket - 2:11

Давід і Голіафи - Georgia - 6:11

КЧАУ - Новоселицький военкомат - 6:9

Новоселицький военкомат - Georgia - 7:9

КЧАУ - CheBasket - 4:10

Новоселицький военкомат - Давід і Голіафи - 8:4

Georgia - CheBasket - 7:11

1. CheBasket (О. Мальгінов, В. Гома, К. Єрмуракі, А. Гаврилюк) - 8

2. Georgia (О. Урсуляк, А. Бурак, А. Догозашвілі, О. Данилюк) - 7

3. Новоселицький военкомат (Н. Надточій, О. Лукіян, О. Мороз, В. Нижник) - 6

4. Давід і Голіафи (О. Авасілой, Д. Прохоренко, Д. Білик, В. Скорейко) - 5

5. КЧАУ (М. Тимчишин, Д. Лодба, О. Овчаренко) - 4

Дівчата

Macqeen - КЧАУ - 7:4

1. Macqeen (Х. Ящук, М. Лікар, Л. Міленкович)

2. КЧАУ (М. Тимчишин, Д. Лодба, О. Овчаренко)

Чоловіки

Чупапі - Che - side - 15:8

MVP - Street Dogs - 10:15

Street Dogs - Чупапі - 4:15

Che - side - MVP - 10:6

Street Dogs - Che - side - 15:9

Чупапі - MVP - 16:5

Група А

1. Чупапі (Д. Марків, М. Сафонов, М. Базилєв, А. Фреш-Стаханов) - 6

2. Street Dogs (О. Сатрітдінов, Є. Бурдін, О. Лісун, О. Лекар) - 5

3. Che - side (Ю. Підлубний, Н. Мокрицький, С. Жорік, О. Таушер) - 4

4. MVP (В. Захарець, П. Середюк, М. Цапюк) - 3

Che - Georgia - 16:7

Metallica - Мотіватори - 5:15

Мотіватори - Che - 12:9

Georgia - Metallica - 15:13

Мотіватори - Georgia - 7:0

Che - Metallica - 16:5

Група Б

1. Мотіватори (М. Долінський, І. Федчук, М. Цуркан, Н. Когут) - 6

2. Che (В. Івонуц, О. Павленко, В. Федоряк, С. Опольський) - 5

3. Georgia (О. Урсуляк, А. Бурак, А. Догозашвілі, А. Данилюк) - 4

4. Metallica (П. Булик, А. Микулинський, В. Присяжнюк, Т. Нікля) - 3

Півфінали

Чупапі - Che - 15:4

Мотіватори - Street Dogs - 13:8

Гра за 3-4 місце

Che - Street Dogs - 13:8

Фінал

Чупапі - Мотіватори - 10:11

Судді турніру: Руслан Чехімський, Володимир Мизюк, В'ячеслав Гавлюк, Євген Федоров.

Більше фото - згодом.

   

 

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Прочитано 90 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1686!

Нас 5440!

Нас 644!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області