У Чернівцях розпочинається міні-футбольний чемпіонат області (КАЛЕНДАР МАТЧІВ)

Понеділок, 03 грудня 2018 15:01
У обласному чемпіонаті гратимуть 36 команд У обласному чемпіонаті гратимуть 36 команд

8 грудня стартує чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу.  

У змаганнях братимуть участь 36 команд, які гратимуть у чотирьох групах. Ігри у групах «А» і «В» відбуватимуться на штучному майданчику стадіону «Буковина». Команди груп «С» і «D» гратимуть на майданчику СК «Локомотив». 

Матчі групового етапу відбуватиметься до 12 січня 2019 року. Фінал чемпіонату заплановано на 27 січня.

Склад груп

Група «А»

  • «Урожай»
  • «RA-DENT»
  • «Патрульна поліція»
  • «Спарта-U-17»
  • «Весільний світ»
  • ФК «Веренчанка»
  • «Моцарелла-ЧНУ»
  • УСК «Довбуш»
  • «Дрім-Тім» 

Група «В»

  • «BRUNO» 
  • «Грозинці»
  • «Інстал ПРО»
  • «RA-DENT-2»
  • ФК «Мамаївці»
  • «Чудей»
  • «Буко 93»
  • «T.O/M/studio»
  • «Волока – 2»

Група «С» 

  • «Університет»
  • «ЕКО плюс»
  • «SEZON»
  • ФК «Волока»
  • ФК «Васловівці»
  • «Прутська корона»
  • «Бук-Фам»
  • ФК «Бояни»
  • «Old school» 

Група «D» 

  • «Золотий колос-М’ясо Буковини»
  • «Ваш майстер»
  • «Берегомет – Підкрай»
  • «Вікторія – Везувій – Моцарелла»
  • «Топорівці»
  • «Мрія-Заставна»
  • «Leader team»
  • ФК «Фазенда»
  • ФК «Мамаївці плюс» 

КАЛЕНДАР МАТЧІВ 

Дата

     Час

Гра

Рахунок

I тур група «А»

1

08/12/2018

9:00

«RA-DENT» - «Дрім-Тім»

 

2

08/12/2018

9:50

«Патрульна поліція» - УСК «Довбуш»

 

3

08/12/2018

10:40

«Спарта-U-17» - «Моцарелла-ЧНУ»

 

4

08/12/2018

11:30

«Весільний світ» - ФК «Веренчанка»

 

Вихідний - «Урожай»

I тур група «B»

1

08/12/2018

12:20

«BRUNO» - «Грозинці»

 

2

08/12/2018

13:10

«Інстал ПРО» - «RA-DENT-2»

 

3

08/12/2018

14:00

ФК «Мамаївці» - «Чудей»

 

4

08/12/2018

14:50

«Буко 93» - «T.O/M/studio»

 

Вихідний - «Волока-2»

II тур група «B»

5

09/12/2018

9:00

«Чудей» - «Буко 93»

 

6

09/12/2018

9:50

«RA-DENT-2» - ФК «Мамаївці»

 

7

09/12/2018

10:40

«Грозинці» - «Інстал ПРО»

 

8

09/12/2018

11:30

«Волока-2» - «BRUNO»

 

Вихідний - «T.O/M/studio»

II тур група «А»

5

09/12/2018

12:20

«Моцарелла-ЧНУ» - «Весільний світ»

 

6

09/12/2018

13:10

УСК «Довбуш» - «Спарта-U-17»

 

7

09/12/2018

14:00

«Дрім-Тім» - «Патрульна поліція»

 

8

09/12/2018

14:50

«Урожай» - «RA-DENT»

 

Вихідний - ФК «Веренчанка»

III тур група «А»

9

15/12/2018

9:00

«Патрульна поліція» - «Урожай»

 

10

15/12/2018

9:50

«Спарта-U-17» - «Дрім-Тім»

 

11

15/12/2018

10:40

«Весільний світ» - УСК «Довбуш»

 

12

15/12/2018

11:30

ФК «Веренчанка» - «Моцарелла-ЧНУ»

 

Вихідний - «RA-DENT»

III тур група «B»

9

15/12/2018

12:20

«Інстал ПРО» - «Волока-2»

 

10

15/12/2018

13:10

ФК «Мамаївці» - «Грозинці»

 

11

15/12/2018

14:00

«Буко 93» - «RA-DENT-2»

 

12

15/12/2018

14:50

«T.O/M/studio» - «Чудей»

 

Вихідний - «BRUNO»

IV тур група «B»

13

16/12/2018

9:00

«BRUNO» - «Інстал ПРО»

 

14

16/12/2018

9:50

«Волока-2» - ФК «Мамаївці»

 

15

16/12/2018

10:40

«Грозинці» - «Буко 93»

 

16

16/12/2018

11:30

«RA-DENT-2» - «T.O/M/studio»

 

Вихідний - «Чудей»

IV тур група «A»

13

16/12/2018

12:20

УСК «Довбуш» - ФК «Веренчанка»

 

14

16/12/2018

13:10

«Дрім-Тім» - «Весільний світ»

 

15

16/12/2018

14:00

«Урожай» - «Спарта-U-17»

 

16

16/12/2018

14:50

«RA-DENT» - «Патрульна поліція»

 

Вихідний - «Моцарелла-ЧНУ»

V тур група «А»

17

22/12/2018

9:00

«Спарта-U-17» - «RA-DENT»

 

18

22/12/2018

9:50

«Весільний світ» - «Урожай»

 

19

22/12/2018

10:40

ФК «Веренчанка» - «Дрім-Тім»

 

20

22/12/2018

11:30

«Моцарелла-ЧНУ» - УСК «Довбуш»

 

Вихідний - «Патрульна поліція»

V тур група «B»

17

22/12/2018

12:20

ФК «Мамаївці» - «BRUNO»

 

18

22/12/2018

13:10

«Буко 93» - «Волока-2»

 

19

22/12/2018

14:00

«T.O/M/studio» -«Грозинці»

 

20

22/12/2018

14:50

«Чудей» - «RA-DENT-2»

 

Вихідний - «Інстал ПРО»

VI тур група «B»

21

23/12/2018

9:00

«Інстал ПРО» - ФК «Мамаївці»

 

22

23/12/2018

9:50

«BRUNO» - «Буко 93»

 

23

23/12/2018

10:40

«Волока-2» - «T.O/M/studio»

 

24

23/12/2018

11:30

«Грозинці» - «Чудей»

 

Вихідний - «RA-DENT-2»

VI тур група «А»

21

23/12/2018

12:20

«RA-DENT» - «Весільний світ»

 

22

23/12/2018

13:10

«Урожай» - ФК «Веренчанка»

 

23

23/12/2018

14:00

«Дрім-Тім» - Моцарелла-ЧНУ»

 

24

23/12/2018

14:50

«Патрульна поліція» - «Спарта-U-17»

 

Вихідний - УСК «Довбуш»

VII тур група «А»

25

29/12/2018

9:00

«Весільний світ» - «Патрульна поліція»

 

26

29/12/2018

9:50

ФК «Веренчанка» - «RA-DENT»

 

27

29/12/2018

10:40

«Моцарелла-ЧНУ» - «Урожай»

 

28

29/12/2018

11:30

УСК «Довбуш» - «Дрім-Тім»

 

Вихідний - «Спарта-U-17»

VII тур група «B»

25

29/12/2018

12:20

«RA-DENT-2» - «Грозинці»

 

26

29/12/2018

13:10

«Чудей» - «Волока-2»

 

27

29/12/2018

14:00

«T.O/M/studio» - «BRUNO»

 

28

29/12/2018

14:50

«Буко 93» - «Інстал ПРО»

 

Вихідний - ФК «Мамаївці»

VIII тур група «B»

29

05/01/2019

9:00

ФК «Мамаївці» - «Буко 93»

 

30

05/01/2019

9:50

«Інстал ПРО» - «T.O/M/studio»

 

31

05/01/2019

10:40

«BRUNO» - «Чудей»

 

32

05/01/2019

11:30

«Волока-2» - «RA-DENT-2»

 

Вихідний - «Грозинці»

VIII тур група «A»

29

05/01/2019

12:20

«Урожай» - УСК «Довбуш»

 

30

05/01/2019

13:10

«Патрульна поліція» - ФК «Веренчанка»

 

31

05/01/2019

14:00

«RA-DENT» - «Моцарелла-ЧНУ»

 

32

05/01/2019

14:50

«Спарта-U-17» - «Весільний світ»

 

Вихідний - «Дрім-Тім»

Дата

     Час

Гра

Рахунок

IX тур група «А»

33

12/01/2019

9:00

ФК «Веренчанка» - «Спарта-U-17»

 

34

12/01/2019

9:50

УСК «Довбуш» - «RA-DENT»

 

35

12/01/2019

10:40

«Моцарелла-ЧНУ»   - «Патрульна поліція»

 

36

12/01/2019

11:30

«Дрім-Тім» - «Урожай»

 

Вихідний - «Весільний світ»

IX тур група «B»

33

12/01/2019

12:20

«Грозинці» - «Волока-2»

 

34

12/01/2019

13:10

«RA-DENT-2» - «BRUNO»

 

35

12/01/2019

14:00

«Чудей» - «Інстал ПРО»

 

36

12/01/2019

14:50

«T.O/M/studio» - ФК «Мамаївці»

 

Вихідний - «Буко 93»

 

Дата

Час

Гра

Рахунок

I тур група «C»

1

08/12/2018

9:00

«Університет» - «Еко плюс»

 

2

08/12/2018

9:50

«SEZON» - ФК «Волока»

 

3

08/12/2018

10:40

ФК «Васловівці» - «Прутська корона»

 

4

08/12/2018

11:30

«Бук-Фам» - ФК «Бояни»

 

Вихідний - «Old school»

I тур група «D»

1

08/12/2018

12:20

«Золотий колос-М'ясо Буковини» - «Ваш майстер»

 

2

08/12/2018

13:10

«Берегомет-Підкрай» - «Вікторія-Везувій-Моцарелла»

 

3

08/12/2018

14:00

«Топорівці» - «Мрія-Заставна»

 

4

08/12/2018

14:50

«Leader team» - ФК «Фазенда»

 

Вихідний - ФК «Мамаївці плюс»

II тур група «D»

5

09/12/2018

9:00

«Мрія-Заставна» - «Leader team»

 

6

09/12/2018

9:50

«Вікторія-Везувій-Моцарелла» - «Топорівці»

 

7

09/12/2018

10:40

«Ваш майстер» - «Берегомет-Підкрай»

 

8

09/12/2018

11:30

ФК «Мамаївці плюс» - «Золотий колос-М'ясо Буковини»

 

Вихідний - ФК «Фазенда»

II тур група «C»

5

09/12/2018

12:20

«Еко плюс» - «SEZON»

 

6

09/12/2018

13:10

«Прутська корона» - «Бук-Фам»

 

7

09/12/2018

14:00

ФК «Бояни» - «Університет»

 

8

09/12/2018

14:50

«Old school» - ФК «Васловівці»

 

Вихідний - ФК «Волока»

III тур група «C»

9

15/12/2018

9:00

«Університет» - «Прутська корона»

 

10

15/12/2018

9:50

«SEZON» - ФК «Бояни»

 

11

15/12/2018

10:40

ФК «Волока» - «Еко плюс»

 

12

15/12/2018

11:30

«Бук-Фам» - «Old school»

 

Вихідний - ФК «Васловівці»

III тур група «D»

9

15/12/2018

12:20

«Берегомет-Підкрай» - ФК «Мамаївці плюс»

 

10

15/12/2018

13:10

«Топорівці» - «Ваш майстер»

 

11

15/12/2018

14:00

«Leader team» - «Вікторія-Везувій-Моцарелла»

 

12

15/12/2018

14:50

ФК «Фазенда» - «Мрія-Заставна»

 

Вихідний - «Золотий колос-М'ясо Буковини»

IV тур група «D»

13

16/12/2018

9:00

«Вікторія-Везувій-Моцарелла» - ФК «Фазенда»

 

14

16/12/2018

9:50

«Ваш майстер» - «Leader team»

 

15

16/12/2018

10:40

ФК «Мамаївці плюс» - «Топорівці»

 

16

16/12/2018

11:30

«Золотий колос-М'ясо Буковини» - «Берегомет-Підкрай»

 

Вихідний - «Мрія-Заставна»

IV тур група «C»

13

16/12/2018

12:20

ФК «Бояни» - ФК «Волока»

 

14

16/12/2018

13:10

«Прутська корона» - «SEZON»

 

15

16/12/2018

14:00

«Old school» - «Університет»

 

16

16/12/2018

14:50

ФК «Васловівці» - «Бук-Фам»

 

Вихідний - «Еко плюс»

V тур група «C»

17

22/12/2018

9:00

«Університет» - ФК «Васловівці»

 

18

22/12/2018

9:50

«SEZON» - «Old school»

 

19

22/12/2018

10:40

ФК «Волока» - «Прутська корона»

 

20

22/12/2018

11:30

«Еко плюс» - ФК «Бояни»

 

Вихідний - «Бук-Фам»

V тур група «D»

17

22/12/2018

12:20

«Мрія-Заставна» - «Вікторія-Везувій-Моцарелла»

 

18

22/12/2018

13:10

«Leader team» - ФК «Мамаївці плюс»

 

19

22/12/2018

14:00

ФК «Фазенда» - «Ваш майстер»

 

20

22/12/2018

14:50

«Топорівці» - «Золотий колос-М'ясо Буковини»

 

Вихідний - «Берегомет-Підкрай»

VI тур група «D»

21

23/12/2018

9:00

«Ваш майстер» - «Мрія-Заставна»

 

22

23/12/2018

9:50

ФК «Мамаївці плюс» - ФК «Фазенда»

 

23

23/12/2018

10:40

«Берегомет-Підкрай» - «Топорівці»

 

24

23/12/2018

11:30

«Золотий колос-М'ясо Буковини» - «Leader team»

 

Вихідний - «Вікторія-Везувій-Моцарелла»

VI тур група «C»

21

23/12/2018

12:20

«Бук-Фам» - «Університет»

 

22

23/12/2018

13:10

ФК «Васловівці» - «SEZON»

 

23

23/12/2018

14:00

«Old school» - ФК «Волока»

 

24

23/12/2018

14:50

«Прутська корона» - «Еко плюс»

 

Вихідний - ФК «Бояни»

VII тур група «C»

25

29/12/2018

9:00

ФК «Бояни» - «Прутська корона»

 

26

29/12/2018

9:50

«Еко плюс» - «Old school»

 

27

29/12/2018

10:40

ФК «Волока» - ФК «Васловівці»

 

28

29/12/2018

11:30

«SEZON» - «Бук-Фам»

 

Вихідний - «Університет»

VII тур група «D»

25

29/12/2018

12:20

«Leader team» - «Берегомет-Підкрай»

 

26

29/12/2018

13:10

ФК «Фазенда» - «Золотий колос-М'ясо Буковини»

 

27

29/12/2018

14:00

«Мрія-Заставна» - ФК «Мамаївці плюс»

 

28

29/12/2018

14:50

«Вікторія-Везувій-Моцарелла» - «Ваш майстер»

 

Вихідний - «Топорівці»

VIII тур група «D»

29

05/01/2019

9:00

ФК «Мамаївці плюс» - «Вікторія-Везувій-Моцарелла»

 

30

05/01/2019

9:50

«Золотий колос-М'ясо Буковини» - «Мрія-Заставна»

 

31

05/01/2019

10:40

«Берегомет-Підкрай» - ФК «Фазенда»

 

32

05/01/2019

11:30

«Топорівці» - «Leader team»

 

Вихідний - «Ваш майстер»

VIII тур група «C»

33

05/01/2019

12:20

«Університет» - «SEZON»

 

34

05/01/2019

13:10

«Бук-Фам» - ФК «Волока»

 

35

05/01/2019

14:00

ФК «Васловівці» - «Еко плюс»

 

36

05/01/2019

14:50

«Old school» - ФК «Бояни»

 

Вихідний - «Прутська корона»

IX тур група «C»

33

12/01/2019

9:00

ФК «Волока» - «Університет»

 

34

12/01/2019

9:50

«Еко плюс» - «Бук-Фам»

 

35

12/01/2019

10:40

ФК «Бояни» - ФК «Васловівці»

 

36

12/01/2019

11:30

«Прутська корона» - «Old school»

 

Вихідний - «SEZON»

IX тур група «D»

33

12/01/2019

12:20

ФК «Фазенда» - «Топорівці»

 

34

12/01/2019

13:10

«Мрія-Заставна» - «Берегомет-Підкрай»

 

35

12/01/2019

14:00

«Вікторія-Везувій-Моцарелла» - «Золотий колос-М'ясо Буковини»

 

36

12/01/2019

14:50

«Ваш майстер» - ФК «Мамаївці плюс»

 

Вихідний - «Leader team»

Матчі плей-офф чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2018-19 р.р.

Місце проведення: (буде повідомлено додатково)

1/8 фіналу

1

13/01/2019

9.00

1 м. «А» - 4 м. «D»

 

2

13/01/2019

9.50

2 м. «B» - 3 м. «C»

 

3

13/01/2019

10.40

1 м. «B» - 4 м.«A»

 

4

13/01/2019

11.30

2 м. «C» - 3 м.«D»

 

5

13/01/2019

12.20

1 м. «С» - 4 м.«B»

 

6

13/01/2019

13.10

2 м. «D» - 3 м.«A»

 

7

13/01/2019

14.00

1 м. «D» - 4 м.«C»

 

8

13/01/2019

14.50

2 м. «A» - 3 м.«B»

 

1/4 фіналу

9

20/01/2019

9.00

переможець гри №1 –переможець гри №2

 

10

20/01/2019

9.50

переможець гри №3 –переможець гри №4

 

11

20/01/2019

10.40

переможець гри №5 –переможець гри №6

 

12

20/01/2019

11.30

переможець гри №7 –переможець гри №8

 

½ фіналу

13

26/01/2019

10.00

переможець гри №9 –переможець гри №10

 

14

26/01/2019

11.00

переможець гри №11 –переможець гри №12

 

Матч за 3-є місце

15

27/01/2019

11.00

переможений в грі №13-переможений в грі №14

 

Фінал

16

27/01/2019

12.00

переможець гри №13 –переможець гри №14

 

 

Прочитано 835 раз
Кращі арбітри Чернівецької області
Кращі асистенти арбітра Чернівецької області

СтарЛайф — Ужгород-УЖНУ

Новини

Соцмережі