Володимир Балик: «Приємно приїхати майже у рідне місто» (ВІДЕО)

Середа, 26 червня 2019 17:24
Володимир Балик Володимир Балик

Нещодавно у Чернівцях відбулася фінальна частина футбольного чемпіонату України серед команд першої ліги (U15).

 У змаганнях взяли участь команди «Полісся» (Житомир), ДЮФК «Атлетик» (Одеса), «Молодь» (Полтава) та «Буковина» (Чернівці). На ці змагання завітав директор ДЮФК «Атлетик» (Одеса) Володимир Балик, який у 2001 році захищав кольори чернівецької «Буковини» (33 матчі, 1 гол). «ЧернівціСпорт» поспілкувався з Володимиром. 

- Володимире, які у Вас враження від організації фінальної частини чемпіонату України ? 

- Враження дуже позитивні. Приємно приїхати майже у рідне місто. У «Буковині» виступав рік. Чернівці – гарне місто. Тут живуть приємні люди. Я зустрів багато друзів, знайомих. 

- У 2001 році Ви захищали кольори чернівецької «Буковини». Які спогади залишилися від виступів у буковинській команді ? 

-Тоді у «Буковини» підібрався хороший колектив. Підібрався чудовий тренерський склад на чолі з Юрієм Гієм. Я пам’ятаю Юрія Володимировича дуже добре. Я вдячний за те, що отримав можливість пограти далеко від рідної домівки. Наскільки мені відомо, багато хлопців із Буковини у різний час грали за одеський «Чорноморець». 

 

- Після першого кола сезону – 2000/01 Ви залишили «Буковину»… 

- Ми непогано розпочали грати у першій лізі. Було завдання залишитися, однак згодом щось пішло не так. Звісно, що свою роль зіграли фінанси. Ми вилетіли у другу лігу. Я, як порядна людина, відіграв ще півроку до завершення контракту, а потім вирішив повернутися додому. 

- Розкажіть про свою нинішню роботу… 

- Вже п’ять років працюю директором КПНЗ ДЮСШ №9. Це міська футбольна школа. Обіймаю також посаду директора ДЮФК «Атлетик» (Одеса). 

- Ваші побажання буковинським уболівальникам… 

- Вболівальники у Чернівцях – чудові. Я розповідав своїм хлопцям про те, як «Буковина» грала з «Прикарпаттям», а стадіон у Чернівцях був заповнений. Бажаю чернівецькій команді досягати успіхів.

 

Прочитано 293 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Новини

Випадкова зірка

Соцмережі

Випадкова персона
Випадкове фото
Випадкове відео