«Буковинська надія» поступилася вищоліговій «Ятрані»

Вівторок, 22 жовтня 2019 15:26
«Буковинська надія» поступилася вищоліговій «Ятрані» «Буковинська надія» поступилася вищоліговій «Ятрані»

На штучному полі ФОК «Олімпія» відбувся матч 1/8 фіналу Кубку України серед жіночих команд.

Колектив «Буковинська надія» (Великий Кучурів) грала з вищоліговою командою «Ятрань» (Берестівець).

У першому таймі ворота «Буковинської надії» вразила Роксолана Комар (39 хвилина). На 62 хвилині зустрічі рахунок зрівняла футболістка «Буковинської надії» Олександра Сакаль. А за чотири хвилини до завершення основного часу перемогу команді вищої ліги принесла Людмила Крючкова.

«Буковинська надія» поступилася з рахунком 1:2 та припинила виступи у Кубку України.