На Буковині провели турнір, присвячений ветеранам боротьби

Середа, 25 грудня 2019 18:25
На Буковині провели турнір, присвячений ветеранам боротьби На Буковині провели турнір, присвячений ветеранам боротьби

У спортивному залі Чернівецького педагогічного коледжу ЧНУ ім.Ю.Федьковича відбувся Х Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений ветеранам боротьби Буковини.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь понад 100 юних спортсменів 2006-2008 років народження. 

На Буковині змагалися представники Тернополя, Збаража, Теребовлі, Коломиї, Джурова, Кам’янця-Подільського, Виноградова, Борщова, Хмельницького, Одеської області, гості зі столиці Молдови, а також спортсмени Чернівців та Чернівецької області. 

Переможці та призери змагань: 

26 кг

І м. – Валентин Білейчук (Джурів)

ІІ м. –Данило  Шарков (Одеса)

ІІІ м. – Назар Хохуляк (Кельменці)

29 кг

І м. – Василь Стефак (Джурів)

ІІ м. – Дмитро Борак (Збараж)

ІІІ м. – Олександр Смакула (Збараж)

ІІІ м. – Іван Максимчук (Збараж)

32 кг

І м. – Артем Лінченко (Чернівецька обласна ДЮСШ)

ІІ м. – Віктор Мельничук (Джурів)

ІІІ м. – Назар Гаврилюк (Джурів)

ІІІ м. – Богдан Беца (Джурів)

35 кг

І м. – Олександр Іванчук (Чернівецька обласна ДЮСШ)

ІІ м. – Іон Дану (Молдова)

ІІІ м. – Дмитро Тупиця (Виноградів)

ІІІ м. – Арсеній Зайченко (Виноградів)

38 кг

І м. – Олександр Григоришин (Заставнівська ДЮСШ)

ІІ м. – Тарас Дутчак (Чернівецька обласна ДЮСШ)

ІІІ м. – Юрій Захаревич (Джурів)

ІІІ м. – Ярослав Лазаренко (Джурів)

42 кг

І м. – Ростислав Куриляк (Коломия)

ІІ м. – Віктор Драгоман (Молдова)

ІІІ м. – Богдан Коритко (Борщів)

ІІІ м. – Вадим Яворський (Теребовля)

47 кг

І м. – Ілля Шкетик (Коломия)

ІІ м. – Рауль Олексюк (Джурів)

ІІІ м. – Владислав Перун (Теребовля)

ІІІ м. – Лев Цемко (Чернівецька обласна ДЮСШ)

53 кг

І м.  – Ярослав Жила (Хмельницький)

ІІ м. – Юліан Стримко (Джурів)

ІІІ м. – Дмитро Данилюк (Львів)

ІІІ м. – Станіслав Візнюк  (Чернівецька обласна ДЮСШ)

59 кг

І м. – Юрій Дячук (Збараж)

ІІ м. – Давид Кіреєв (Кам’янець-Подільський)

ІІІ м. – Роман Недокіс (ДЮСШ № 4 м.Чернівці)

ІІІ м. – Артемій Філіп (ДЮСШ № 4 м.Чернівці)

66 кг

І м. – Антон Солонинка (Збараж)

ІІ м. –Микита Ніколаєсі Микита (ДЮСШ с.В.Кучурів)

ІІІ м. Дмитро Лисюк (Заставнівська ДЮСШ)

73 кг

І м. – Арсен Асланов (Новоселицька ДЮСШ)

ІІ м. – Кирило Чепишко (Чернівецька обласна ДЮСШ)

ІІІ м. – Микола Фаб’ян (ДЮСШ № 4 м.Черінвці)

85 кг

І м. – Тарас Сінчук (Хмельницький)

ІІ м. – Андрій Стругарик (Чернівецька обласна ДЮСШ) 

Прочитано 132 раз

Даніел Раулюк – кращий професійний футболіст Буковини – 2019 (ЗА ВЕРСІЄЮ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ)

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

Нас 1500!

Нас 3013!

Нас 306!