Андрій Тлумак: «Карпати» планують виступати у другій лізі»

Четвер, 29 жовтня 2020 10:48
Андрій Тлумак. Андрій Тлумак.

Після матчу аматорського чемпіонату України «Довбуш» - «Карпати» (2:1) ми поспілкувалися з головним тренером гостей Андрієм Тлумаком. 

  

- Андрію, які у Вас враження від дебютного матчу «Карпат» ?

- Враховуючи те, що ми зібралися лише тиждень тому, то була доволі непогана гра. Треба врахувати те, що наша команда виїхала на матч зі Львова у шостій ранку та прибула одразу на гру. Десь нас на вистачило у функціональному плані, однак, якщо врахувати, що ми маємо на сьогоднішній день, то відіграли непогано. Зрозуміло, що взимку у нас буде доукомплектування. Зараз ми взяли у команду тих гравців, яких змогли заявити. У нас є хлопці 1975-1976 років народження. Звісно, що їм дуже складно. Зрештою, маємо те, що маємо. Нічого страшного не сталося. Рухаємося далі.

- Що можете сказати про гру свого суперника - чернівецької команди «Довбуш» ?

- Непогана команда. У ній грають переважно молоді хлопці, які активно рухаються та пристойно працюють у відборі. Команда мені сподобалася. Вона зуміла обіграти лідера групи 1 «Юність». Сьогодні вийшла хороша гра.

- Як виникла ідея створення «Карпат» ?

- Ми поспілкувалися з футбольними ветеранами, знайшли людей, які готові вкладати гроші. Тривалий час обговорювали питання щодо створення команди. Хочемо створити щось нове. Ми розпочали грати на аматорському рівні, однак плануємо виступати у другій лізі. Боєздатна команда «Карпати», яка боротиметься за високі місця, буде вже влітку у другій лізі.

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Чернівці Спорт Мініфутбол

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1687!

Нас 3455!

Нас 496!