«CHEBASKET - ЧОДЮСШ» переміг на виїзді «Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ» (ВІДЕО)

Субота, 05 лютого 2022 23:33
«CHEBASKET - ЧОДЮСШ»  переміг на виїзді «Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ». «CHEBASKET - ЧОДЮСШ» переміг на виїзді «Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ».

БК «CHEBASKET - ЧОДЮСШ» зіграв виїзний матч першолігового чемпіонату України (група Поділля) з колективом «Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ» (Ужгород).

Перемога буковинській команді далася нелегко. Щобільше після другої чверті рахунок був нічийним - 45:45. Зрештою, підопічні Геннадія Водовоза зуміли здобути чергову перемогу - 110:97. Буковинська команда зуміла вийти вперед у третій чверті, яку виграла з рахунком 31:21.

Найбільше очок «CHEBASKET - ЧОДЮСШ» принесли Микита Найко (23) та Максим Воробйов (20).

«Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ» - «CHEBASKET - ЧОДЮСШ» - 97:110 (21:22, 24:23, 21:31, 31:34)

«Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ»: Ярослав Терів (10), Максим Андреянов (14), Андрій Куртєв (3), Олександр Варга (26), Андрій Попадинець (11), Владислав Плешаков, Артем Пустовіт (16), Федір Варга, Владислав Лозитський.

«CHEBASKET - ЧОДЮСШ»: Олександр Шашков (14), Микита Цуркан (3), Олег Овсієнко (9), Василь Федоряк (18), Валерій Чермак, Олександр Радомський, Микита Найко (23), Валентин Співак (16+16 підбирань), Ілля Камбур (7), Максим Воробйов (20).