«Фазенда» — півфіналіст аматорського Кубку України (ВІДЕО)

П'ятниця, 02 грудня 2022 07:05
«Фазенда» — півфіналіст аматорського Кубку України (ВІДЕО) «Фазенда» — півфіналіст аматорського Кубку України (ВІДЕО)

Лідери чемпіонату Чернівецької області – «Волока» та «Фазенда» зіграли другий матч 1/4 аматорського Кубку України.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Гра відбулася 30 листопада на полі у Волоці.

«Волока», яка поступилася у першому матчі, розпочала гру дуже агресивно. Вже на 5-й хвилині матчу, після розіграшу третього кутового поспіль Артем Почтар зумів забити гол у ворота Олега Цуркана. Нагадаємо, що й у першому поєдинку протистояння цих команд Артем забив перший гол.

«Фазенда» спробувала швидко відігратися і їй це вдалося. На 13-й хвилині гри, при розіграші штрафного Максим Солом'ян отримав чудовий пас у штрафному майданчику та красиво пробив у дальній від воротаря кут.

«Волока» знову пішла вперед, але «Фазенда» відповідала гострими контратаками. Другий гол у воротах господарів опинився після прикрої помилки воротаря, який не втримав м'яча після флангового прострілу. На його лихо поряд опинився Вадим Пислар, який не розгубився і зблизька послав м'яч у сітку. Вадим також відзначився й у першому матчу.

Наприкінці першого тайму «Фазенда» отримали перевагу не лише в рахунку, а й у кількості гравців на полі, оскільки червона картка була показана Василю Тимощуку.

Другий тайм, як і перший, розпочався з масованих атак «Волоки», проте до реальних гольових моментів справа не доходила. Обидві команди наприкінці матчу провели безліч замін, але вдалою виявилася лише одна з них — уже у компенсований час матчу Микола Кавуля віддав у штрафному майданчику «Волокі» право удару Сергію Ільїну і той закріпив перемогу своєї команди — 3:1 на користь «Фазенди». Цікаво, що автор третього голу, Сергій Ільїн, змінив автора другого голу, Вадима Пислара.

«Волока» — «Фазенда» - 1:3 (1:2)

Перший матч — 2:1 на користь «Фазенди»

30 листопада 2022 р. Волока, стадіон «Колос».

Арбітр – Сергій Дубиківський (Київська обл.), асистенти арбітра – Марина Матковська (Хмельницький), Ірина Рачинська (Чернівці), четвертий арбітр – Андрій Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Василь Маковій (Чернівці).

«Фазенда»: Олег Цуркан, Валентин Рудич, Микола Гречко, Андрій Фучинський, Олександр Темерівський (Олександр Чорней, 90+1), Дмитро Бобик, Сергій Пантєєв (Микола Кавуля, 89), Вадим Пислар (Сергій Ільїн, 72), Василь Луцик (Богдан Соломян, 67), Віктор Масікевич, Максим Соломян (Андрій Фурега, 85). Запасні: Іван Паньків. Президент клубу – Василь Осачук, Головний тренер – Олександр Степанов, тренер – Олександр Діденко.

«Волока»: Микола Гоменюк, Сергій Жижиян, Василь Томащук, Емре Мануіла, Денис Хандій (Вадим Гура, 80), Олександр Таневський (Олег Штефуник, 46), Андрій Савчук (Артем Меркушов, 60), Дмитро Лахман, Іван Макотяк, Артем Почтар (Богдан Столощук, 86), Максим Ілюк. Запасні: Максим Нагірний, Євген Маркін, Михайло Прокопець. Президент — Іван Семенюк. Головний тренер: Андрій Лахнюк.

Голи: Артем Почтар (5) — Максим Соломян (13), Вадим Пислар (30), Сергій Ільїн (90+1).

Попередження: Артем Почтар, 13; Емре Мануіла, 31 — Максим Соломян, 41; Олександр Темерівський, 84.

Вилучення: Василь Томащук, 42 (агресивна поведінка)