Обласна футбольна Суперліга: друга перемога ФК «Глибока», «Довбуш» і «Нижні Станівці» зіграли унічию (ВІДЕО, СТАТИСТИКА, ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ, РОЗКЛАД)

Понеділок, 13 липня 2020 21:10
Матч «Довбуш» - «Нижні Станівці». Матч «Довбуш» - «Нижні Станівці». Фото facebook.com/dovbushCV

Зіграно практично усі матчі другого туру футбольного чемпіонату Чернівецької області серед команд Суперліги.

Цікавим вийшов поєдинок між командами «Довбуш» та «Нижні Станівці», який відбувся у Чернівцях. Команди забили чотири голи. Усі результативні удари були у першому таймі.

Перший гол на 28 хвилині зустрічі забив Андрій Шишигін, а згодом гравець «Нижніх Станівців» Василь Луцик зрівняв рахунок. Це другий гол Василя в обласному чемпіонаті.

На 40 хвилині гри підопічні Віталія Куниці знову вийшли вперед. Цього разу відзначився Вадим Бута (також другий гол 20-річного гравця у чемпіонаті). Через три хвилини забив Сергій Янчик, який і встановив остаточний рахунок матчу - нічия 2:2.

«Довбуш» - «Нижні Станівці» - 2:2 (2:2)

11 липня 2020 р. Чернівці. Стадіон «Електронмаш».

Арбітр - Микола Столярчук (Сторожинецький район), асистенти арбітра - Іван Ткач (Новоселицький район), Сергій Дарійчук (Чернівці), спостерігач арбітражу - Микола Каланча (Чернівці).

«Довбуш»: Юрій Генцар, Микола Геник, Володимир Найко, Віталій Давидюк, Антон Батрак, Вадим Бута (Валентин Маковійчук, 53), Олександр Жумига, Валентин Рудич (Дмитро Бобик, 46), Сергій Ільїн, Александру-Васілє Мунтян, Андрій Шишигін. Запасні: Дмитро Дутка, Юрій Негрич, Микола Кузик.

«Нижні Станівці»: Андрій Житарюк, Юрій Сопко (Владислав Венгринюк, 77), Сергій Янчик, Андрій Шимчук (Михайло Фартушняк, 85), Микола Коваленко (Віталій Ткачук, 81), Василь Луцик, Павло Партей (Іван Няйко, 46), Юрій Головачук, Ілля Амарій, Артем Меркушов, Ілля Томнюк. Запасні: Юрій Ковальчук, Михайло Руснак.

Голи: Андрій Шишигін (28), Вадим Бута (40) - Василь Луцик (36), Сергій Янчик (43).

Попередження: Вадим Бута (37), Микола Геник (90) - Юрій Головачук (59), Валентин Маковійчук (65).

Другу перемогу у чемпіонаті області здобув ФК «Глибока». Підопічні Григорія Токара з рахунком 2:1 перемогли у рідних стінах срібного призера минулорічного чемпіонату - ФК «Неполоківці». У першому таймі команди голів не забивали. А на 52 хвилині гри Василь Варварюк вивів гостей вперед. Однак гравці «Глибокої» зуміли двічі вразити ворота представники Кіцманського району. Дубль оформив Тарас Анжієвський (55,82).

ФК «Глибока» - ФК «Неполоківці» - 2:1 (0:0)

11 липня 2020 р. Глибока. Стадіон «Колос».

Арбітр - Микола Байдюк (Хотинський район), асистенти арбітра - Володимир Бамбурак (Чернівці), Мілош Петріч (Чернівці), спостерігач арбітражу - Ігор Гітельман (Чернівці).

ФК «Глибока»: Максим Мишковський, Денис Петрусяк, Микола Фрунчак, Василь Нікифоряк, Богдан Соломян, Олександр Завершенюк, Олексій Бакалярик (Андрій Букатар, 76), Юрій Соломян, Геннадій Куляк (Максим Соломян, 58), Андрій Мотовилець (Григорій Романюк, 88), Тарас Анжієвський. Запасні: Олександр Стрільчук, Сергій Дуган, Михайло Телегуз, Олександр Тодорович.

ФК «Неполоківці»: Василь Біблюк, Вадим Попович, Володимир Бербека, Микола Рябий, Іван Молофій, Дмитро Давидний, Вадим Українець, Олександр Баланецький (Іван Тащук, 77), Олександр Шевчук, Вадим Симака, Василь Варварюк (Юрій Масікевич, 77). Запасні: Василь Савчук, Віталій Чебан, Юрій Лікар.

Голи: Тарас Анжієвський (55,82) - Василь Варварюк (52).

Попередження: Богдан Соломян (4), Олександр Завершенюк (77), Максим Соломян (85) - Іван Молофій (14), Вадим Попович (20), Дмитро Давидний (77).

Сім голів було забито у матчі «Фазенда» - «Ст. Вовчинець». У першому таймі команди обмінялися результативними ударами. На 15 хвилині зустрічі гол забив гравець «Ст. Вовчинця» Михайло Баланюк, а згодом футболіст «Фазенди» Євген Квасниця (24 хвилина) реалізував пенальті.

Другий тайм був на користь «Ст. Вовчинця». Ще двічі забив Михайло Баланюк (49,50 хвилини). Результативні удари на свій рахунок також записали Володимир Воробець (60) та Вадим Шостак (84). «Фазенда» відповіла лише одним влучним «пострілом» Павла Дудлея (61). «Ст. Вовчинець» переміг з рахунком 5:2.

«Фазенда» - «Ст. Вовчинець» - 2:5 (1:1)

11 липня 2020 р. Чернівці. «Жучка».

Арбітр - Олександр Плахов (Чернівці), асистенти арбітра - Ольга Джмелик (Глибоцький район), Марта Звержинська (Чернівці), спостерігач арбітражу - Микола Солоненко (Сторожинецький район).

«Фазенда»: Анатолій Волощук, Вячеслав Шевчук, Сергій Жижиян (Євген Маркін, 76), Іван Паньків, Павло Дудлей, Дмитро Перчула (Олександр Івасюк, 58), Віктор Ягнич, Іван Гавучак (Андрій Фурега, 53), Володимир Столяр (Віталій Єлінчук, 49), Микола Кавуля, Євген Квасниця (Іван Павлик, 46).

«Ст. Вовчинець»: Микола Гоменюк, Петро Баланюк, Михайло Баланюк, Дмитро Лях, Петро Алергуш, Микола Опаєць (Борис Жижій, 80), Георгій Хмельницький (Іван Гавник, 80), Вадим Шостак, Володимир Воробець, Василь Томащук, Георгій Данилюк. Запасний: Микола Лазурко.

Голи: Євген Квасниця (24, з пенальті), Павло Дудлей (61) - Михайло Баланюк (10,49,50), Володимир Воробець (60), Вадим Шостак (84).

Без голів завершився матч «ТОМ.studio» - «ШкВал». Команда «ТОМ.studio» здобула перше очко у чемпіонаті.

«ТОМ.studio» - «ШкВал» - 0:0

11 липня 2020 р. «Мальва»

Арбітр - Микола Шевчук (Хотин), асистенти арбітрів - Дмитро Злий (Сокирянський район), Артур Рудь (Сокирянський район), спостерігач арбітражу - Василь Фурман (Кіцманський район).

«ТОМ.studio»: Олег Цуркан, Юрій Антонюк, Володимир Смола, Ярослав Гаталяк, Сергій Купріч (Валерій Блажко, 72), Андрій Лалак, Ігор Руснак, Сергій Максимчук, Ілля Гуцуляк (Сергій Павлович, 46), Олег Молдован (Андрій Руснак, 54), Павло Бабій. Запасні: Денис Бульба, Віктор Молдован, Ігор Строіч, Богдан Гикавий.

«ШкВал»: Іван Москалюк, Даніел Раулюк, Олександр Мазур, Андрій Помпуш, Михайло Старчук, Віталій Сорочан (Віктор Сорочан, 64), Петро Вайпан, Василь Гакман, Денис Мельничук, Ігор Лозовінський, Максим Тринта. Запасні: Октавіан Калараш, Артем Почтар, Ілля Москалюк, Михайло Малуш.

Попередження: Андрій Лалак (43), Олег Молдован (45) - Андрій Помпуш (87), Даніел Раулюк (88).

«Дністер» – ФК «Чагор» — 1:6 (0:1)

12 липня. Новодністровськ.

Арбітр - Віталий Мельник (Кіцманський район), асистенти арбітрів - Денис Гуменюк (Кіцманський район), Іван Ткач (Новоселицький район), спостерігач арбітражу - Аркадій Томашевський (Кіцманський район).

«Дністер»: Ярослав Білик, Олександр Бурлака (Ростислав Ткачук, 60), Василь Копитко (Іван Тимофєєв, 34), Артур Пріпа, Петро Понич (Олег Сваток, 43), Дмитро Мартиненко, Володимир Мороз (Максим Куляк, 70), Павло Шишмарьов, Тарас Новаковський, Олександр Шишмарьов, Максим Дімітров. Запасні: Максим Тополь, Станіслав Продан, Віталій Багрій.

ФК «Чагор»: Юрій Сопонару (Владислав Мельников, 71), Олександр Булезюк, Богдан Рачинський, Владислав Павлович, Максим Лукащук, Анатолій Сопонару, Артем Єлов, Олександр Боднарчук, Дмитро Постолакій (Максим Гринько, 60), Микола Цепа (Микола Ковальчук, 71), Леонід Львов (Ярослав Космок, 70).

Голи: Тарас Новаковський (63, пен.) — Дмитро Постолакій (45), Олександр Булезюк (54), Владислав Павлович (56, пен.), Леонід Львов (65), Микола Цепа (69), Богдан Рачинський (78).