«Покуття» та «Пробій» із буковинцями зіграли між собою унічию (ФОТО, ВІДЕО)

Понеділок, 03 серпня 2020 11:10
«Покуття» та «Пробій» із буковинцями зіграли між собою унічию. «Покуття» та «Пробій» із буковинцями зіграли між собою унічию. Фото facebook.com/PokuttyaKolomyia

У 15-му турі чемпіонату Івано-Франківської області відбувся матч між командами «Покуття» (Коломия) та «Пробій» (Городенка).

Матч завершився з нічийним рахунком 1:1. На 47 хвилині зустрічі відзначився гравець городенківської команди Володимир Гультай. А на 68 хвилині гри рахунок зрівняв Андрій Топчевський.

За «Покуття» увесь матч провели вихованці буковинського футболу Олександр Темерівський та Денис Хандій. Ще один буковинець - Олег Керчу вийшов на заміну на 56 хвилині гри.

Кольори команди «Пробій» також захищають буковинські футболісти. Серед них - Юрій Кисилиця, Вячеслав Пилишатий, Олександр Карапка, Юрій Царик. Цікаво, що Юрій Кисилиця та Олександр Карапка раніше виступали за коломийське «Покуття».

Команда «Покуття» очолює турнірну таблицю першої ліги чемпіонату Івано-Франківської області. Городенківський «Пробій» перебуває на восьмій сходинці.

 

 

 

//

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Чернівці Спорт Мініфутбол

Новини

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1639!

Нас 3350!

Нас 395!