Міні-футбольний чемпіонат області: «TOM. Studio» розгромив «Оршівці», «Тереблече» та «Вікторія-Моцарелла» очок не втрачають (ФОТО, ВІДЕО, РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА)

%PM, %08 %728 %2020 %18:%Jan
Зіграно матчі п’ятого туру міні-футбольного чемпіонату області Зіграно матчі п’ятого туру міні-футбольного чемпіонату області

На майданчику стадіону «Буковина» відбулися матчі п’ятого туру міні-футбольного чемпіонату Чернівецької області.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Зіграли команди, які виступають у групах «А» і «В». 

Група «А» 

У групі «А» першої поразки зазнав ФК «Оршівці». Цей колектив поступився команді «TOM. Studio» - 0:8. У переможців дубль оформили Олександр Тодорович, Сергій Максимчук та Олексій Бакалярик. Відзначилися також Олег Молдован і Володимир Смола.

Третю перемогу у чемпіонаті здобув ФК «Мамаївці», які переграли команду «Буковина U-19 Премєра» - 3:0. Голи на рахунку Павла Молоткова, Андрія Панчука та Романа Гузака.

Зуміли святкувати перемогу у матчі з «Патрульною поліцією» ФК «Грозинці» - 4:3. У переможців дубль на рахунку Дмитра Унгуряна. У «Патрульної поліції» двічі відзначився Юрій Данелюк.

ФК «Грозинці» - «Патрульна поліція» - 4:3 (3:1)

Арбітри: Василь Фурман, Іван Фурман. 

ФК «Грозинці»: Ігор Коташ, Михайло Білик, Анатолій Білик, Денис Василов, Андрій Паращук, Дмитро Унгурян, Анатолій Венгер, Денис Мельничук. 

«Патрульна поліція»: Андрій Паламар, Антон Місько, Олег Кіцен, Юрій Данелюк, Денис Коваль, Степан Тісногуз, Олександр Гуцул, Олександр Діденко, Василь Сорочан, Валентин Шевчук. 

Голи: Дмитро Унгурян (3,7), Михайло Білик (18), Денис Василов (31) – Юрій Данелюк (13,34), Олександр Діденко (27).

ФК «Мамаївці» - «Буковина U-19 Премєра» - 3:0 (1:0)

Арбітри: Іван Фурман, Василь Фурман. 

ФК «Мамаївці»: Василь Мурга, Олександр Клевчук, Андрій Панчук, Олександр Філіпчук, Роман Гузак, Павло Молотков, Сергій Молотков, Ігор Таневський, Ігор Никля, Віталій Мироник, Володимир Грекул, Олександр Митринюк, Юрій Михальчук. 

«Буковина U-19 Премєра»: Віталій Луцак, Артем Рябий, Денис Рябий, Андрій Букатар, Євген Квасниця, Богдан Соломян, Ігор Єремічук, Данило Полівцев, Володимир Шородок, Маріо Урсу. 

Голи: Павло Молотков (7), Андрій Панчук (32), Роман Гузак (38).

ФК «Оршівці» - «TOM. Studio» - 0:8 (0:3)

Арбітри: Денис Круглецький, Іван Фурман.

ФК «Оршівці»: Тарас Чевюк, Василь Савчук, Вадим Симака, Андрій Симака, Станіслав Довганюк, Давид Шутак, Олександр Жумига, Микола Віксич, Руслан Кибич, Сергій Староста.

«TOM. Studio»: Юрій Кисилиця, Сергій Максимчук, Андрій Гордей, Олексій Бакалярик, Олександр Тодорович, Вадим Пислар, Олександр Степанов, Юрій Антонюк, Павло Бабій, Володимир Смола, Володимир Найко, Олег Молдован.

Голи: Олександр Тодорович (3,16), Сергій Максимчук (6,23), Олексій Бакалярик (22,27), Олег Молдован (25), Володимир Смола (33).  

ФК «Стальнівці» - «Алкодор» - 6:1 (3:1)

Арбітри: Іван Фурман, Денис Круглецький.

ФК «Стальнівці»: Олександр Почтар, Олексій Чекан, Максим Тринта, Михайло Тринта, Артем Почтар, Василь Почтар, Григорій Статник, Ілля Денчук, Микола Григоряк. 

«Алкодор»: Василь Грекул, Юрій Руснак, Валерій Василюк, Василь Фочук, Денис Гуменюк, Владислав Бурак, Дмитро Чикановський, Степан Чикановський.  

Голи: Іван Тринта (6), Михайло Тринта (8), Олексій Чекан (18), Микола Григоряк (25), Василь Почтар (30,35) – Денис Гуменюк (10).

Група «В» 

Важливе!

У групі «В» без втрат грають дві команди – «Вікторія – Моцарелла» та «Тереблече». «Вікторія – Моцарелла» після першого тайму матчу з УСК «Довбуш» вигравала з рахунком 4:1, а підсумковий результат гри – 6:2. А ось ФК «Тереблече» не залишив шансів «Арені» - 5:0.

У інших матчах «Буковина – Моцарелла» розгромила «БукФам» (7:0), а «ШкВал» переміг «Корону» - 2:1. У лавах представників Новоселицького району двічі відзначився Даніел Раулюк. 

«Корона» - «ШкВал» - 1:2 (0:0)

   ФОТО: Міні-футбол: Чемпіонат Чернівецької області 2019/20. Група B. 5-й тур. «Корона» — «ШкВал» 1:2

Арбітри: Василь Фурман, Іван Фурман. 

«Корона»: Дмитро Гмиря, Олег Клевчук, Антон Червоний, Юрій Петрусяк, Ілля Сенко, Роман Гнат, Сергій Курик, Максим Нагорний, Ігор Нагорний.

«ШкВал»: Іван Москалюк, Олександр Мазур, Віталій Сорочан, Андрій Помпуш, Петро Вайпан, Василь Гакман, Крістіан Гавка, Даніел Раулюк. 

Голи: Роман Гнат (40) - Даніел Раулюк (24,37).

«БукФам» - «Буковина-Моцарелла» - 0:7 (0:2)

   ВІДЕО: «БукФам» — «Буковина-Моцарелла» 0:7

   ФОТО: Міні-футбол: Чемпіонат Чернівецької області 2019/20. Група B. 5-й тур. «БукФам» — «Буковина-Моцарелла» 0:7

Арбітри: Денис Круглецький, Іван Фурман. 

«БукФам»: Олександр Гнатчук, Михайло Вітюк, Віталій Буздуган, Степан Кушнір, Олександр Стрільчук, Сергій Мойсюк, Любомир Воленяк, Олександр Кушнір. 

«Буковина – Моцарелла»: Роман Дячук, Сергій Корольов, Василь Скіпор, Віталій Урсуляк, Владислав Андрієць, Богдан Мартищук, Андрій Філіпчук, Володимир Лукянченко, Олег Власов. 

Голи: Володимир Лукянченко (6,39), Роман Дячук (18), Сергій Корольов (21,36), Олег Власов (25), Андрій Філіпчук (31).

УСК «Довбуш» - «Вікторія-Моцарелла» - 2:6 (1:3)

  ВІДЕО: УСК «Довбуш» — «Вікторія-Моцарелла» 2:6

Арбітри: Іван Фурман, Денис Круглецький. 

УСК «Довбуш»: Андрій Житарюк, Дмитро Макаренко, Юрій Негрич, Антон Батрак, Степан Каленюк, Валентин Рудич, Богдан Унгурян, Александру – Васілє Мунтян, Дмитро Постолакій, Владислав Павлович. 

«Вікторія – Моцарелла»: Владислав Мельников, Руслан Івашко, Денис Хандій, Євген Немтінов, Сергій Раца, Сергій Купріч, Іван Лерко. 

Голи: Богдан Унгурян (19), Александру – Васілє Мунтян (33) – Сергій Купріч (6,27), Євген Немтінов (11,23,31), Денис Хандій (17). 

ФК «Тереблече» - «Арена» - 5:0 (2:0)

Арбітри: Василь Фурман, Денис Круглецький. 

ФК «Тереблече»: Мансур Хачаруєв, Дмитро Дучак, Вадим Українець, Микола Коваленко, Олександр Карапка, Олександр Руснак, Олег Добровольський, Сергій Ільїн, Марян Косован, Руслан Рябий. 

«Арена»: Ростислав Храпко, Дмитро Бараняк, Павло Олійник, Андрій Руснак, Вадим Мельничук, Назарій Гливка, Ігор Руснак, Петро Ганін. 

Голи: Сергій Ільїн (10,22), Дмитро Дучак (19), Олександр Карапка (35). 

Read 2182 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 5 21-10 13
2 ТomStudio 5 24-12 12
3 Урожай 4 15-10 9
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 4 12-7 7
6 З-й тайм 5 18-15 7
7 Друзі 4 9-11 5
8 Чернівецький рятувальник 5 7-16 4
9 Bado 4 8-12 3
10 Рокитне 5 13-20 3
11 Січ 4 7-23 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама