КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: 10 очок у матчах зі «Спартою»

Monday, 11 September 2023 14:14
КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: 10 очок у матчах зі «Спартою». КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: 10 очок у матчах зі «Спартою».

Відбулися матчі першого туру чемпіонату України - 2023/24 (ДЮФЛУ, вища ліга, 4 група).

Команда КЗ «ДЮСШ «Буковина» приймала у ФОК «Олімпія» колектив «Спарта» у двох вікових групах U 15 та U 17.

У віковій групі U 15 (тренер – Юрій Шелепницький) комапнда КЗ «ДЮСШ «Буковина» зіграли зі «Спартою» унічию – 1:1. На 24 хвилині гри перший гол у зустрічі забив футболіст «Спарти» Іван Зубрин. А на 62 хвилині гри рахунок зрівняв Назар Котомський.

Склад команди: Іван Радул, Юрій Унгурян (Максим Михайлюк, 46), Назар Котомський, Олександр Скрипник, Максим Василашко, Дмитро Шутак, Вячеслав Ткач, Ігор Дячук, Сергій Григоряк, Олександр Гикавий (Богдан Марянчук, 59), Павло Барнич.

Результати інших матчів у віковій групі U15:

«Карпати» (Львів) – «Покрова» (Львів) – 4:0

«ВІК-Волинь» (Володимир – Волинський) – ФЦ «Ковель» (Ковель) – 5:1

»Адреналін» (Лкцьк) – ДЮСШ «Волинь» (Луцьк) – 1:1

ДЮСШ ФА Тернопіль – КЗ ДЮСШ «Рух» (Львів) – 2:4 

У віковій групі U 17 (старший тренер – Віталій Куниця, тренер – Роман Гамаль) комапнда КЗ «ДЮСШ «Буковина» перемогла «Спарту» з рахунком 3:1. Вихованці Віталія Куниці вигравали з рахунком 3:0. Відзначилися капітан команди Максим Кирияк (з пенальті), Микола Маляр і Артур Мельничук. Лише під завісу матчу «Спарта» спромоглася забити одигол (відзначився Данієл Влад).

Склад команди: Нікіта Балан (Микола Семенчук, 77), Максим Кирияк, Денис Ратинський, Олександр Болгар (Роман Ватаманюк, 80), Микола Маляр, Артур Мельничук (Архип Ковбінька, 80), Микола Гначук (Максим Гудюр, 55), Максим Зінчук, Владислав Возняк (Владислав Рудяк, 69), Артем Комар (Олександр Діденко, 55), Назар Лозовський (Богдан Лукій, 77).

Результати інших матчів у віковій групі U17:

«Карпати» (Львів) – «Покрова» (Львів) – 11:1

«ВІК-Волинь» (Володимир – Волинський) – ФЦ «Ковель» (Ковель) – 5:1

«Адреналін» (Лкцьк) – ДЮСШ «Волинь» (Луцьк) – 0:1

ДЮСШ ФА Тернопіль – КЗ ДЮСШ «Рух» (Львів) – 1:1

На «Хет-трик Арені» команда КЗ «ДЮСШ «Буковина» грала на виїзді зі «Спартою» у вікових групах U 16 та U 14 та здобули дві переконливі перемоги.

У віковій групі U 16 (тренери – Юрій Крафт, Сергій Ільїн) команда КЗ «ДЮСШ «Буковина» перемогла «Спарту» з рахунком 6:1. Авторами дублю стали Владислав Савула та Сергій Гикавий. У переможців також відзначилися Денис Меленевський та Максим Іванський.

Склад команди: Андрій Волошин, Андрій Лазоришин, Максим Іванський (Олег Штифанович, 56), Андрій Фенчук (Олександр Мельник, 61), Володимир Друцул, Кирил Луцкевич (Михайло Алексеєнко, 61), Сергій Гикавий, Олександр Василів, Денис Меленевський, Андрій Павлюк, Владислав Савула (Іван Мисик, 61).

Результати інших матчів у віковій групі U16:

КЗ ДЮСШ «Рух» (Львів) - ДЮСШ ФА Тернопіль – 2:2

ДЮСШ «Волинь» (Луцьк) – «Адреналін» (Луцьк) – 5:0

ФЦ «Ковель» (Ковель) - «ВІК-Волинь» (Володимир – Волинський) – 0:2

«Покрова» (Львів) – «Карпати» (Львів) – 0:6

У віковій групі  U 14 (тренери – Андрій Гордей, Олександр Карапка) команда КЗ «ДЮСШ «Буковина» розгромила «Спарту» - 8:0. Автором хет-трику став Олександр Вологдін. Дубль оформили Андрій Мельник та Андрій Суляк. Ще оди гол на рахунку Марка Манзюка.

Склад команди: Роберт Манукян, Віктор Жалоба, Вадим Кодовбецький, Владлен Лоїк (Ярослав Варфоломеєв, 46), Георгій Галан (Назар Степаненко, 52), Георгій Ігнатюк (Станіслав Сухар, 48), Андрій Мельник (Рустем Курсеітов, 48), Артем Моргоч (Георгій – Ростислав Кельба, 42), Віктор Андоній (Марк Манзюк, 42), Олександр Вологдін (Данило Колесник, 60), Андрій Суляк (Давид Якусевич, 52).

Результати інших матчів у віковій групі U14:

КЗ ДЮСШ «Рух» (Львів) - ДЮСШ ФА Тернопіль – 6:0

ДЮСШ «Волинь» (Луцьк) – «Адреналін» (Луцьк) – 4:0

ФЦ «Ковель» (Ковель) - «ВІК-Волинь» (Володимир – Волинський) – 1:1

«Покрова» (Львів) – «Карпати» (Львів) – 2:4

Read 434 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама