Віталій Куниця: «Вважаю, що сезон був вдалим для нас» (ВІДЕО)

Середа, 13 червня 2018 12:40

Чернівецька «Буковина» (U19) завершила сезон – 2017/18.

Нещодавно на Буковині відбулася фінальна частина першолігового чемпіонату України (U19). Наші земляки посіли третє місце. Наставник буковинської команди Віталій Куниця проаналізував виступи своїх підопічних.

- Віталію, проаналізуйте дві гри чернівецької команди у двох матчах фінальної частини змагань?

- Гра з «Черкаським Дніпром» проходила за нашою диктовкою. Ми володіли ініціативою. Були важкі погодні умови, однак хлопці витерпіли та створили достатньо моментів. На жаль, від нас відвернулася фортуна. А серія післяматчевих пенальті, то вже лотерея. Нам не вдалося виграти. Ми розраховували подарувати вболівальникам фінальний матч на стадіоні «Буковина». На жаль, не склалося.

Матч за третє місце, то вже момент сатисфакції за те, що нас немає у фіналі. Ми не мали права програти. Вдалося підготувати команду у психологічному плані до гри за третє місце. Хлопці віддалися грі на сто відсотків. Вдалося здобути перемогу. Хоча, на мою думку, «Волинь» сильніша за грою, аніж «Черкаський Дніпро».

- Наскільки відомо, до початку фінальної частини у нашої команди були деякі проблеми зі складом…

- Тиждень зборів ми працювали практично без воротарів. В одного голкіпера були проблеми з коліном, а у іншого – з ахілловим сухожиллям. Вийшло так, що нам не вдалося відпрацювати навіть серію пенальті. Ми берегли воротарів. Готували голкіперів конкретно до гри. Вони грали нам уколах. Були проблеми з пахом у Олександра Жумиги. Зрештою, хлопці відновилися до гри. Наприкінці матчу за третє місце наш воротар Костянтин Гуцул зробив чудовий сейв. Він виручив команду при рахункові 1:0. Тож недаремно берегли Костянтина. Щодо Олександра Жумиги, то він достатньо продуктивно зіграв у цих двох матчах. Зрештою, ми на цьому турнірі не програли жодної гри. Ми потрапили у призери та рухаємося далі.

- Як оцінюєте сезон, який завершився?

- Вважаю, що сезон був вдалим для нас. Нам вдалося побудувати вертикаль від дитячих команд через U19 до головної футбольної команди краю. Це відбулося, насамперед, завдяки підтримці управління з фізичної культури та спорту міської ради Дмитра Макаренка. Футболісти та тренери вдячні за те, що такий прошарок, як «Буковина» (U19) існує. Після закінчення школи хлопці не зникають, а мають можливість впродовж 2-3 років підвищувати майстерність.

- Які плани команди?

- Команду U19 ми плануємо зібрати десь 1 серпня. Вже будемо готуватися до наступного сезону. Однак деякі футболісти будуть залучені до зборів першої команди. Найголовніше те, щоби хлопці зробили до чого їм тягнутися.

«Буковина» (U19) – бронзовий призер першолігового чемпіонату України

«Буковина» (U19) програла «Черкаському Дніпру» у серії пенальті

Футбол: Фінальна частина першолігового чемпіонату України (U19). Нагородження (Фоторепортаж)

Футбол: Фінальна частина першолігового чемпіонату України (U19). Фінал. «Оболонь-Бровар» — «Черкаський Дніпро» 4:0 (Фоторепортаж)

Футбол: Фінальна частина першолігового чемпіонату України (U19). Матч за 3-е місце. «Буковина» — «Волинь» 1:0 (Фоторепортаж)

Футбол: Фінальна частина першолігового чемпіонату України (U19). «Оболонь-Бровар» — «Волинь» 4:2 (Фоторепортаж)

Футбол: Фінальна частина першолігового чемпіонату України (U19). «Буковина» — «Черкаський Дніпро» 1:1 (пен. 5:6) (Фоторепортаж) 

 

Прочитано 246 раз

Наш спецпроект: 2018 рік. Досягнення буковинських спортсменів

Новини

Соцмережі