«Воркута» з буковинцями перемогла у Канадській лізі

Четвер, 31 серпня 2017 06:12

У передостанньому турі команда «Воркута» (Торонто) розгромила Milton SC (7:0) та стала переможцем Канадської ліги.

В останньому матчі колектив, за який впродовж сезону виступають вихованці буковинського футболу та екс-гравці чернівецької команди зустрінуться з головним суперником у сезоні - Serbian White Eagles, однак ця гра вже нічого не вирішуватиме. Цікаво, що «Воркута» - перша команда Канадської ліги, яка у дебютний сезон здобула чемпіонське звання. 

А у матчі з Milton SC голи забивали Сергій Івлєв (два), Ярослав Солонинко (два), Володимир Рудий, Олег Керчу та Денис Дяченко. Цікаво, що капітан «Воркути», ветеран чернівецької «Буковини» Олег Керчу забив перший гол команди в історії CSL у першому турі проти Milton SC. На рахунку того ж Олега Керчу фактично золотий гол у ворота … Milton SC. 

Склад «Воркути» у матчі з Milton SC: Зарубін – Вол. Рудий, Гостєв, Гальчук, Лазар – Керчу (к), Гайдаржи, Рябий, Дяченко, Солонинко – Івлєв. Як бачимо, вихованці буковинського футболу Олег Керчу та Михайло Рябий зіграли увесь матч.

Впродовж сезону кольори «Воркути» також захищали воротар Олександр Мусієнко (грав за «Буковину» у 2011-2012, 2015 роках) і буковинський нападник Олександр Лакуста. 

Прочитано 851 раз

У Чернівцях - фінал Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги

Новини

Соцмережі