«Буковину» розгромили на Київщині (СТАТИСТИКА, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦЯ, РОЗКЛАД, ВІДЕО)

Понеділок, 07 вересня 2020 06:50
«Буковину» розгромили на Київщині. «Буковину» розгромили на Київщині. Фото dinaz.com.ua

У першому турі чемпіонату України чернівецька «Буковина» грала на виїзді з колективом «Діназ» (Вишгород).

Напередодні виїзного матчу склад підопічних Степана Маковійчука поповнили досвідчений Вадим Страшкевич, вихованець КБУ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» Емре Мануіла та воротар Олександр Чернятинський - вихованець тернопільського футболу, який пройшов школу «Дніпра» та «Олександрії».

У першій половині зустрічі господарі поля створили багато гострих моментів та ще до перерви могли неодноразово засмутити голкіпера чернівецької команди Ігоря Фіяло. Зокрема, можна згадати удари у поперечину Антона Брижчука та Вадима Бовтрука. Зрештою, в окремих ігрових епізодах гравці чернівецької команди перетинали шлях м’ячеві в сітку на самісінькій лінії воріт. Вдало провів перший тайм голкіпер «Буковини» Ігор Фіяло.

У другому таймі відбувся погром чернівецької команди. На 58 хвилині гри ворота гостей вразив досвідчений Ігор Кірієнко, якому асистував Роман Помазан. Через чотири хвилини після передачі Вадима Бовтрука відзначився Антон Брижчук. Цікаво, що перші два голи господарі поля забили одразу після атакувальних дій гравців «Буковини». Тож вийшло так: пішли в атаку, однак потрапили у полон.

Третій гол у ворота Ігоря Фіяла забив ще один досвідчений гравець представників Київської області Євген Чепурненко. Автором результативної передачі знову став Вадим Бовтрук. Той же Євген Чепурненко взяв активну участь і у четвертому голі. Євген виконав штрафний, Ігор Фіяло не зміг зреагувати на удар, а Володимир Дмитренко відправив шкіряну кулю у сітку.

Вп'яте гравців буковинської команди засмутив Олександр Апанчук, який використав передачу Дениса Петренка.

Підопічні Степана Маковійчука спромоглися на гол престижу. Передачу Максима Боровця головою замкнув Віктор Сахнюк, який вийшов на заміну.

«Буковина»поступилася з рахунком 1:5 та опинилася на останньому місці. Зазначимо, що зараз чернівецька команда має далеко не найгірший склад у другій лізі групи «А» (Боровець, Страшкевич, Орловський, Сивка, Палагнюк), однак нинішня фізична форма окремих виконавців, то вже інше питання... А пропускати 7 голів у двох перших офіційних матчах сезону, погодьтеся, що це забагато. Щодо гри чернівецької команди у нападі, то її можна охарактеризувати однією фразою: «Печаль глибока»...

«Діназ» (Вишгород) – «Буковина» (Чернівці) - 5:1 (0:0)

6 вересня. Макарів. Стадіон Центральний ім. М.Х.Бруквенка. 65 глядачів.

Арбітр - Євтухов (Дніпро), асистенти арбітра - Соколовський (Чернігів), Лупач (Суми), четвертий арбітр - Зора (Київ), спостерігач арбітражу - Молмагов (Суми).

«Діназ»: Крикнін, Корешков, Грабчак (Добровольський, 74), Гарбар, Дмитренко, Петренко, Чепурненко, Бовтрук (Апанчук, 67), Брижчук, Бриженко (Помазан, 57), Кірієнко. Запасні: Крупниченко, Ізотов, Марченко, Бафталовський, Крохмаль.

«Буковина»: Фіяло, Гакман, Боровець (Столяр, 90+1), Матвєєнко (Мануіла, 90+1), Нагорний (Сахнюк, 78), Орловський, Раулюк, А.Рябий (Мосіюк, 57), Сивка, Страшкевич (Д.Рябий, 77), Палагнюк. Запасні: Чернятинський, Квасниця.

Голи: Кірієнко (58), Брижчук (62), Чепурненко (66), Дмитренко (68), Апанчук (71) – Сахнюк (80).

Попередження: Денис Петренко (32), Ігор Кірієнко (42), Володимир Дмитренко (44), Олександр Апанчук (90+4) - Вадим Страшкевич (22), Тарас Сивка (27), Ігор Нагорний (41), Даніел Раулюк (45+2), Олександр Мосіюк (90+2).

Результати інших матчів першого туру:

«Епіцентр» - «Калуш» - не відбувся

«Оболонь-2» - «Ужгород» - 0:1 (Віктор Ряшко, 35 - з пенальті)

«Карпати» (Львів) - «Поділля» - 0:3 (Кирило Костенко - 19, Олександр Жданов, 25, з пенальті, Владислав Прильопа - 32)

«Волинь - 2» - «Нива» - 3:1 (Максим Войтіховський - 21, Назарій Богомаз - 32, Вадим Лучка - 76 - Ярослав Браславський - 15)

«Карпати» (Галич) - «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) - 2:2 (Володимир Заваляк - 58, Роман Лебідь - 54, з пенальті - Юрій Верещак - 58, з пенальті, Володимир Тименко, 79)

«Рубікон» - «Чернігів» - 0:2 (Анатолій Кохановський - 83, Олександр Конопко - 90+2)