ЗМІ: Голкіпер «Буковини» Степаненко отримав довічну дискваліфікацію

Середа, 21 листопада 2018 14:23
ЗМІ: Голкіпер «Буковини» Степаненко отримав довічну дискваліфікацію ЗМІ: Голкіпер «Буковини» Степаненко отримав довічну дискваліфікацію

Апеляційний комітет Федерації футболу України ухвалив рішення щодо донецького «Олімпіка» у справі договірних матчів.

Як повідомляє footballhub.com.ua, рішення прийняли ще 8 листопада.                 

Раніше КДК ФФУ дискваліфікував команди Олімпіка U21 та U19 від участі у змаганнях до сезону - 2019/20 за участь у договірних матчах. Далі справа вирушила в Апеляційний комітет. 

Рішення від 8 листопада стало суворішим за вердикт КДК. Шестеро гравців отримали довічну дискваліфікацію. Серед дискваліфікованих - Назар Єдинак (нині – третя ліга Польщі), Вадим Счастливцев («Авангард»), Владислав Пісковий, Артем Козлов, Лука Надірадзе (усі - ФК «Суми») та голкіпер…чернівецької «Буковини» Богдан Степаненко. 

Цю ситуацію ми попросили прокоментувати генерального директора ФСК «Буковина» Ігоря Наболотного. «Богдан Степаненко – порядна людина. Ніяких підозр щодо цього гравця у нас немає. Ми і не знали про те, що Богдан потрапив під «справу про договірні матчі». На мою думку, Степаненко провів багато вдалих матчів. Ми хочемо продовжувати співпрацю», - сказав Ігор Наболотний. 

Уродженець Києва Богдан Степаненко виступав за юнацькі склади харківського «Металіста» та донецького «Олімпіка». Потім Богдан перебував у лавах тернопільської «Ниви». У березні 2018 року Богдан Степаненко підписав контракт із «Буковиною».

Прочитано 667 раз

Новини

Соцмережі