Відкритий футзальний чемпіонат Чернівців: «Фазенда» та «Рокитне-Стальнівці» забили 12 голів, «Урожай» врятувався на останній хвилині (СТАТИСТИКА, ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ)

Неділя, 12 лютого 2023 20:00

Відбулися матчі 8 туру Відкритого чемпіонату Чернівців з футзалу.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Лідер чемпіонату - «TOM Studio» переміг УСК «Довбуш» - 4:1. Дубль оформив Сергій Максимчук. У переможців також відзначилися Павло Бабій та Олександр Карапка.

Немає опису.

12 голів було забито у матчі «Рокитне-Стальнівці» - «Фазенда». На 10 хвилині гри «Фазенда» вигравала з рахунком 3:0. Відзначилися Валентин Рудич - двічі та Віктор Масікевич. Гравці «Рокитне-Стальнівці» зуміли не тільки зрівняти рахунок, але й вийти вперед. У підсумку гра завершилася з нічийним рахунком 6:6. У лавах «Рокитне-Стальнівці» відзначимо Максима Беслюбняка, який став автором хет-трику.

Драматичним став матч «Урожай-Сітка Захід» - «ДВ Транс Недобоївці». До 38 хвилини матчу команди голів не забивали, однак автогол Вадима Пислара та результативний удар Максима Ілюка, дозволили колективу «ДВ Транс Недобоївці» повести у матчі з рахунком 2:0. Гравці команди «Урожай-Сітка Захід» врятувалися від поразки на останній хвилині гри. Голи на рахунку Сергія Рибака - 2:2.

Колектив «Бастіон» переконливо переміг аутсайдера чемпіонату - ДЮСШ - 1 - 7:3. Хет-трик оформив Олександр Жумига. У ДЮСШ-1 автором дублю став Богдан Мартищук.

Команда «Чернівецький рятувальник» здолала колектив «Аматор-Садгора» - 2:1. Спочатку відзначився Микола Вологдін, однак згодом дубль оформив Юрій Масікевич. На останній хвилині гри міг зрівняти рахунок досвідчений Руслан Гунчак, однак не зміг переграти Василя Біблюка.

«RA-DENT» переміг «Патрульну поліцію» - 5:3. Перший гол у зустрічі забили гравці «Патрульної поліції» (Микола Мачушак), однак «RA-DENT» зумів забити у ворота суперника 5 голів - Валентин Пантя, Артем Єлов, Микола Цепа, Віталій Давидюк. Ше один гол у власні ворота забив Юрій Гаманюк.

8 тур

«TOM Studio» - УСК «Довбуш» - 4:1 (1:1)

«TOM Studio»: Олег Молдован, Ярослав Гаталяк, Олександр Карапка, Павло Бабій, Сергій Максимчук, Вадим Бута, Віктор Ягнич, Юрій Соломян, Андрій Філіпчук, Василь Луцик.

УСК «Довбуш»: Олег Кирилюк, Сергій Купріч, Олександр Мікулеску, Євген Веретенко, Станіслав Кермач, Чебан, Філіпчук.

Голи: Сергій Максимчук (8,32), Павло Бабій (30), Олександр Карапка (36) - Філіпчук (14).

«Рокитне-Стальнівці» - «Фазенда» - 6:6 (2:3)

«Рокитне-Стальнівці»: Олександр Почтар, Олексій Чекан, Григорій Статник, Степан Статник, Максим Беслюбняк, Дмитро Даскалюк, Сергій Бурлака, Василь Почтар.

«Фазенда»: Владислав Мельников, Сергій Пантєєв, Микола Кавуля, Олександр Темерівський, Дмитро Бобик, Сергій Ільїн, Андрій Фучинський, Віктор Масікевич, Валентин Рудич, Микита Янков.

Голи: Степан Статник (18,33), Григорій Статник (19), Максим Беслюбняк (30,37,40) - Віктор Масікевич (4,39), Валентин Рудич (7,10), Сергій Пантєєв (26), Дмитро Бобик (38).

«Урожай-Сітка Захід» - «ДВ Транс Недобоївці» - 2:2 (0:0)

«Урожай-Сітка Захід»: Ростислав Храпко, Віталій Гончар, Андрій Савчук, Олег Чемерейко, Олег Керчу, Сергій Рибак, Андрій Савчук, Юрій Головачук, Денис Хандій, Вадим Пислар, Євген Маркін, Геннадій Куляк, Олександр Тодорович,  Віталій Ткачук.

«ДВ Транс Недобоївці»: Костянтин Гуцул, Василь Томащук, Андрій Лалак, Василь Дарій, Володимир Бербека, Максим Ілюк, Микола Рябий, Микола Павлюк, Віктор Галичанський, Денис Мельничук, Сергій Єремеєк, Олександр Шевчук.

Голи: Сергій Рибак (40,40) - Вадим Пислар (38, автогол), Максим Ілюк (39).

«Бастіон» - ДЮСШ-1 - 7:3 (2:1)

«Бастіон»: Микола Тупкало, Максим Соломян, Дмитро Дучак, Вадим Лучик, Олексій Штефанчук, Денис Зачиковський, Сергій Вишняк, Микола Гречко, Іван Молофій, Олександр Жумига.

ДЮСШ-1: Максим Коцюбан, Віталій Рябий, Денис Принь, Георгій Нікифоряк, Олексій Мазур, Богдан Юрчук, Єгор Іщук, Сергій Глухенький, Артем Какарда, Богдан Мартищук, Ілля Приказка, Олег Панченко.

Голи: Артем Какарда (11, автогол), Дмитро Дучак (18), Максим Соломян (29), Іван Молофій (31), Олександр Жумига (33,38,40) - Богдан Мартищук (15,31), Георгій Нікифоряк (36).

«Аматор-Садгора» - «Чернівецький рятувальник» - 1:2 (1:1)

«Аматор-Садгора»: Григорій Іванчук, Руслан Гунчак, Віктор Сорочан, Андрій Безбородько, Микола Вологдін, Сергій Руденко, Володимир Тодераш, Валерій Кукуряк, Віталій Длужанський.

«Чернівецький рятувальник»: Василь Біблюк, Сергій Урсуляк, Ілля Піцик, Павло Головко, Юрій Масікевич, Ілля Стрільчук, Олександр Баланецький.

Голи: Микола Вологдін (4) - Юрій Масікевич (8,24).

На 40 хвилині гри Руслан Гунчак не забив пенальті.

«RA-DENT» - «Поліція охорони» - 5:3 (2:1)

«RA-DENT»: Ігор Стефанишин, Дмитро Лях, Антон Батрак, Віталій Давидюк, Леонід Львов, Микола Цепа, Роман Блажко, Артем Єлов, Станіслав Продан, Валентин Пантя.

«Поліція охорони»: Дмитро Волощук, Віталій Вістовський, Вадим Вістовський, Вадим Гура, Василь Боднарик, Іван Біловусяк, Юрій Гаманюк, Микола Мачушак.

Голи: Валентин Пантя (15), Артем Єлов (20), Юрій Гаманюк (21, автогол), Микола Цепа (33), Віталій Давидюк (35) - Микола Мачушак (9,39), Іван Біловусяк (37).