ДЮФЛУ: «Буковина» U14 обіграла представників ФА «Прикарпаття» (ВІДЕО)

Неділя, 26 вересня 2021 21:44
ДЮФЛУ: «Буковина» U14 обіграла представників ФА «Прикарпаття». ДЮФЛУ: «Буковина» U14 обіграла представників ФА «Прикарпаття».

Відбулися матчі четвертого туру вищолігового чемпіонату України (ДЮФЛУ, 4 група).

На полі ФОК «Олімпія» представники КЗ ДЮСШ «Буковина» зіграли у двох вікових групах (U16 та U14) з колективом ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ).

У матчі «Буковина» U16 - ФА «Прикарпаття» U16 командам відзначитися не вдалося. Вихованці Андрія Телегея та Олександра Бужака мали кілька можливостей для того, щоби вразити ворота суперника, однак відзначитися не змогли.

Буковинська команда у чотирьох матчах, на жаль, не здобула жодної перемоги (3 нічиї, 1 поразка). Сподіваюся, що у наступних зустрічах чернівецький колектив досягатиме успіху.

«Буковина» U16: Павло Поштарь, Святослав Кермач, Кирил Лелюх, Іван Бигар, Едуард Іліка, Іван Якимович (Тимофій Сімков, 44), Андрій Олійник (Юрій Мицкан, 56), Дмитро Прокопець (Олександр Петруник, 61), Віталій Морар, Владислав Скіцко, Іван Гаврилиця (Богдан Олейник, 52). Запасні: Денис Мельник, Іван Мельник, Максим Грунський, Андрій Орленко, Олександр Юрбаш.

У грі «Буковина» U14 - ФА «Прикарпаття» U14 вихованці Юрія Крафта могли зняти усі питання щодо переможця ще у першому таймі. Господарі поля, на жаль, не змогли реалізувати, принаймні, чотири моменти. Як наслідок, після першого тайму рахунок був 0:0.

Свою перевагу господарі поля зуміли використати у другій половині гри.  На 50 хвилині суперники правила у штрафному майданчику проти Олександра Савули, а пенальті реалізував капітан господарів Юрій Кігніцький. Через 5 хвилин той же Юрій Кігніцький дальнім ударом оформив дубль. А за дві хвилини до завершення основного часу переможну крапку поклав Дмитро Колісник.

Господарі поля перемогли з рахунком 3:0. Це друга перемога наших земляків у чемпіонаті України.

У другій половині зустрічі господарі поля спромоглися реалізувати свою перевагу.

«Буковина» U14: Андрій Дибаш, Андрій Павлюк (Олександр Василів, 68), Андрій Лазоришин, Сергій Гикавий (Максим Іванський, 62), Дмитро Колісник, Віктор Баліцький (Олег Штифанович, 36), Юрій Кігніцький, Олександр Хованець (Ігор Дячук, 62), Володимир Друцул (Ігор Будинкевич, 68), Кирил Луцкевич (Дмитро Кошурба, 58), Олександр Савула. Запасні: Володимир Гилюк, Максим Шаряк, Ісмаїл - Богдан Куа Куку.

Голи: Юрій Кігніцький (51 - з пенальті, 56), Дмитро Колісник (68).

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!