ФК «Волока» (Глибоцький район)
Команду засновано у 2007 році.
У різний час команду тренували:
- Юрій Крафт (2014-2016),
- Микола Головачук (2016-2017),
- Сергій Янчик (2017-2018),
- Руслан Гунчак (2019-...).
Досягнення:
- Півфіналіст аматорського Кубку України: 2015
- Чемпіон Чернівецької області: 2015, 2016
- Володар Кубку Чернівецької області: 2016, 2017
- Володар Суперкубка Чернівецької області: 2015, 2016, 2017
- Переможець «Буковинської Ліги Чемпіонів»: 2018
- Срібний призер чемпіонату Чернівецької області: 2011, 2017
У футзалі:
- Чемпіон м. Чернівці: 2018, 2019
- Володар Кубку м. Чернівці: 2019
У міні-футболі:
- Володар Кубка Чернівецької області: 2019
Сезон 2019:
Чемпіонат (суперліга) (після 5 турів): 1-е місце (3 / 2 / 0 / 24-8 / 11)
Кубок 1/8 — ФК «Новоселиця-2017» - ФК «Волока» 1:7
1/4 — ФК «Волока» – ФК «Чагор» (05.06.2019 / 19.06.2019)
Склад ФК «Волока» 2019 (Суперліга ЧО)
Гравець | ДН | Г | ЖК | ЧК |
Віталій Мотреску | 28.08.1982 | |||
Сергій Париський | 29.05.1983 | 1 | ||
Олег Цуркан | 22.05.1996 | |||
Андрій Блуй | 10.11.1994 | |||
Станіслав Вішніцький | 07.06.1993 | 1 | 1 | |
Михайло Гучик | 12.10.1997 | 1 | ||
Іван Молофій | 07.06.1997 | 2 | ||
Олександр Омаров | 12.08.1987 | 1 | 1 | |
Вадим Пислар | 01.11.1990 | 2 | ||
Сергій Раца | 19.05.1991 | 2 | ||
Олександр Руснак | 20.08.1987 | 1 | 1 | |
Олександр Салагор | 24.07.1995 | |||
Олександр Тодорович | 07.01.1988 | 1 | ||
Каталін-Іон Токар | 24.08.1995 | 1 | ||
Вадим Шостак | 11.08.1995 | 1 | ||
Сергій Янчик | 30.08.1979 | 3 | ||
Артем Меркушов | 07.06.1996 | 5 | 1 | |
Андрій Гордей | 18.07.1988 | 2 | ||
Максим Ілюк | 10.11.1990 | 1 | 1 | |
Сергій Ільїн | 10.01.1987 | 3 (2) | ||
Руслан Гунчак | 09.08.1979 | |||
Руслан Івашко* | 10.11.1986 | 6 (1) | 1 |
Президент клубу – Іван Семенюк
Тренер – Руслан Гунчак
Важливе
- У бою з російськими окупантами загинув буковинський футбольний арбітр Володимир Безборотько
- Богдан Шершун: «Мирне небо над головою – це дуже важливо» (ВІДЕО)
- У Чернівцях нагородили призерів і кращих гравців чемпіонату області серед команд Суперліги (ВІДЕО...
- Футбольна команда ЧНУ - переможець Універсіади України
- Володарем футбольного Кубку області стала «Волока» (ФОТО, ВІДЕО)
Новини
- Буковинський баскетболіст Нікіта Когут - бронзовий призер фінального етапу чемпіонату України з б...
- Нікіта Когут: «Прагну і надалі грати у Суперлізі»
- У Чернівцях - матчі Всеукраїнської Універсіади з волейболу серед жіночих команд
- Артур Фреш-Стаханов: «У «Київ-Баскет» отримав великий досвід»
- У Новоселиці організували баскетбольний турнір до Дня міста
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: команда U 14 - беззаперечний лідер чемпіонату України (група 4)
- Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (2012 р.н.) вдало зіграли на Utmost Cup
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: перемога та поразка у виїзних матчах із «Рухом»
- Буковинському тренерові з боксу Едуарду Погодіну - 55 !
- Чернівці відвідали бронзові призери баскетбольної Суперліги Артур Фреш-Стаханов і Нікіта Когут
- Чемпіонат Чернівецької області (Суперліга): переконливі перемоги лідерів (ВІДЕО, РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТ...
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: виїзні перемоги над «Адреналіном»
- Директору «Альянсу професійних шахістів» Володимиру Зав'ялову - 60 !
- Гравцеві «CHEBASKET-ЧОДЮСШ» Єгору Кудрявцеву - 17
- Буковинські баскетболісти Артур Фреш-Стаханов і Нікіта Когут - бронзові призери Суперліги (ВІДЕО)
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: стовідсотковий результат у матчах із ДЮСШ ФА «Тернопіль»
- Буковинський баскеболіст Олег Осовський - фіналіст чемпіонату Польщі U17 (ФОТО)
- Визначилися півфінальні пари Кубку Чернівецької області
- Чемпіонат України U19: чернівчани переконливо обіграли львівську «Покрову»
- Гравців «CHEBASKET-ЧОДЮСШ» нагородили за успішну гру у чемпіонаті України
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: перемога та поразка у виїзних матчах із «Покровою»
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: дві перемоги над командою ВІК - «Волинь»
- Чемпіонат Чернівецької області (Суперліга): перша поразка «Фазенди» (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА)
- «Фазенда» зіграла у першому етапі чемпіонату України з футзалу серед ветеранів ветеранів 60+ (ВІДЕО)
- Буковинець Євген Казюк - фіналіст Європейської юнацької баскетбольної ліги (U16)
Футзал 2024. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Radent | 6 | 26-13 | 16 |
2 | ТomStudio | 6 | 33-17 | 15 |
3 | Урожай | 5 | 19-10 | 12 |
4 | Аматор | 5 | 14-12 | 9 |
5 | DV-Trans | 5 | 12-7 | 8 |
6 | З-й тайм | 6 | 23-24 | 7 |
7 | Bado | 5 | 10-12 | 6 |
8 | Друзі | 5 | 12-16 | 5 |
9 | Чернівецький рятувальник | 6 | 7-16 | 5 |
10 | Рокитне | 6 | 13-22 | 3 |
11 | Січ | 5 | 7-27 | 0 |
Група А 2023/24 |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Іванківці | 11 | 54-14 | 31 |
2 | TOM.studio | 11 | 47-14 | 27 |
3 | Урожай | 11 | 45-16 | 25 |
4 | Вікторія-Буковина | 11 | 38-28 | 23 |
5 | Брусниця | 11 | 45-11 | 23 |
6 | Поліція Буковини | 11 | 36-37 | 18 |
7 | НДЕКЦ МВС | 11 | 25-28 | 11 |
8 | ДімТек | 11 | 20-41 | 10 |
9 | Патрульна Поліція | 11 | 22-34 | 10 |
10 | Фазенда | 11 | 30-30 | 9 |
11 | CupChernivtsi | 11 | 30-53 | 6 |
12 | Арсенал | 11 | 20-106 | 0 |
Група В 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Магала | 16 | 62-18 | 43 |
2 | Драниця | 16 | 71-24 | 39 |
3 | DV TRANS | 16 | 64-28 | 39 |
4 | Садгора | 16 | 61-26 | 38 |
5 | Берегомет | 16 | 76-39 | 32 |
6 | Бояни | 16 | 66-38 | 29 |
7 | Рідківці | 16 | 65-34 | 28 |
8 | Green Garden Chernivtsi | 16 | 43-44 | 28 |
9 | Рокитне | 16 | 55-36 | 27 |
10 | Хімік | 16 | 51-37 | 21 |
11 | Новоселиця-2017 | 16 | 43-48 | 19 |
12 | Топорівці | 16 | 35-56 | 18 |
13 | Прайм-Тек-Буковина | 16 | 32-46 | 16 |
14 | Горбова | 16 | 48-76 | 13 |
15 | Грозинці | 16 | 25-53 | 13 |
16 | Лавандова мрія | 16 | 30-68 | 10 |
17 | Колінківці | 16 | 19-56 | 7 |
18 | Козаки | 16 | 20-139 | 0 |
Група С 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | М-Тревел | 8 | 65-0 | 24 |
2 | Дорошівці | 8 | 35-14 | 21 |
3 | Славець | 9 | 32-14 | 21 |
4 | Борівці-Киселів | 9 | 38-18 | 18 |
5 | Лужани | 8 | 33-18 | 18 |
6 | Дорогою життя | 9 | 19-18 | 13 |
7 | Лашківка | 8 | 14-34 | 12 |
8 | Неполоківці | 8 | 37-23 | 9 |
9 | Дубівці А | 8 | 20-32 | 9 |
10 | Заставна | 8 | 14-33 | 5 |
11 | Клокучка-Біла | 9 | 19-40 | 5 |
12 | Валява | 8 | 17-51 | 4 |
13 | Дубівці Б | 8 | 10-59 | 0 |
Група D 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Купка-Сучевени | 5 | 29-12 | 15 |
2 | Молодія | 5 | 30-16 | 13 |
3 | Митник | 6 | 36-20 | 12 |
4 | Горби | 5 | 23-22 | 9 |
5 | Чагор | 5 | 28-15 | 7 |
6 | Тереблече | 6 | 26-41 | 7 |
7 | Ардан | 5 | 23-20 | 6 |
8 | ДЮСШ Глибока | 6 | 26-33 | 6 |
9 | Черепківка | 5 | 13-32 | 4 |
10 | Волока | 5 | 19-30 | 3 |
11 | Луковиця | 5 | 16-28 | 3 |
Перша ліга 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Динівці | 10 | 28-9 | 23 |
2 | Рідківці | 10 | 24-22 | 22 |
3 | Бояни | 10 | 27-8 | 21 |
4 | Станівці | 10 | 29-16 | 20 |
5 | Топорівці | 10 | 13-16 | 15 |
6 | Дорогою життя | 10 | 19-20 | 14 |
7 | Глибоцька ДЮСШ | 10 | 13-20 | 10 |
8 | Горбова | 10 | 13-19 | 8 |
9 | Новоселиця-2017 | 10 | 11-20 | 7 |
10 | Чорнівка | 10 | 8-20 | 6 |
11 | Клішківці | 10 | 5-20 | 6 |