«Буковина» поступилася на виїзді команді «Оболонь Бровар – 2» (ВІДЕО)

Неділя, 04 серпня 2019 20:16
«Буковина» поступилася на виїзді команді «Оболонь Бровар – 2» «Буковина» поступилася на виїзді команді «Оболонь Бровар – 2» Фото fcbrovar.obolon.ua

Суперником чернівецької «Буковини» у другому турі чемпіонату України стали гравці команди «Оболонь Бровар – 2» (Буча).

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

Матч відбувся на стадіоні «Ювілейний» у Бучі.

Якщо порівняти з матчем першого туру з ФК «Ужгород», то у складі чернівецької команди сталися певні зміни. Місце у воротах замість Марка Медведєва зайняв Роман Чопко. З перших хвилин на поле також вийшли Даніел Раулюк та Андрій Понєдєльнік.

У воротах «Буковини» м’яч опинився вже на початку зустрічі. Володимир Ткач робив навіс з правого флангу, а м’яч влучив у Даніела Раулюка. Арбітр гри Максим Поліщук вирішив, що м’яч влучив нашому гравцеві у руку та вказав на одинадцятиметрову позначку. Захисник господарів Валерій Степаненко зумів переграти Романа Чопка.

Згодом підопічні Андрія Мельничука могли не тільки зрівняти результат, але й вийти вперед. На 9 хвилині гри забракло влучності ударові капітана «Буковини» Тараса Сивки, а згодом не влучив у «рамку» Андрій Понєдєльнік.

Міг засмутити суперника і Ладік Мєлконян. Після «пострілу» півзахисника м’яч влучив у стійку. А під завісу першого тайму впритул розстрілював ворота суперника Андрій Понєдєльнік – господарів від голу врятував голкіпер Іван Тюрін.

Другий тайм теж розпочався з атак «Буковини». На 47 хвилині гри не зміг переграти голкіпера команди з Бучі Василь Палагнюк. А на 55 хвилині зустрічі Тарас Сивка пробив вище воріт. Через три хвилини на удар Ладіка Мєлконяна зреагував Іван Тюрін.

На жаль, на 63 хвилині гри через ушкодження поле залишив капітан «Буковини» Тарас Сивка. Зрештою, гравцям чернівецької команди вдалося зрівняти результат. На 70 хвилині гри захисник Нікіта Глошардін заблокував у штрафному майданчику Олександра Жумигу – пенальті. Одинадцятиметровий удар вдало виконав Василь Палагнюк – 1:1.

На жаль, згодом м’яч вдруге опинився у воротах Романа Чопка. На 77 хвилині гри у штрафний майданчик «Буковини» увійшов Дмитро Касімов, який у боротьбі з Віталієм Полянським опинився на газоні. Арбітр Максим Поліщук призначив у ворота «Буковини» другий пенальті, яке знову реалізував Валерій Степаненко.

Наприкінці матчу підопічні Андрія Мельничука мали чудову нагоду зрівняти результат. Удар Івана Азаренка невдало відбив Володимир Коломієць (замінив Івана Тюріна), однак Василь Палагнюк відправити м’яч у сітку воріт суперника не зміг.

«Буковина» поступилася з рахунком 1:2. В активі чернівецької команди поки що немає жодного очка, однак гра у матчі з командою «Оболонь Бровар – 2» вселяє надію на те, що підопічні Андрія Мельничука зможуть піднятися у турнірній таблиці.

«Оболонь Бровар-2» - «Буковина» - 2:1 (1:0)

4 серпня 2019 р. Буча. Стадіон «Ювілейний». 750 глядачів.

Арбітр – Максим Поліщук (Кривий Ріг), асистенти арбітра - Сергій Удовенко та Олександр Капленко (обидва – Кропивницький), четвертий арбітр - Катерина Усова (Київ), спостерігач арбітражу – Руслан Кисельов (Суми).

«Оболонь Бровар – 2»: 97. Іван Тюрін (45. Володимир Коломієць, 65), 16. Костянтин Коваленко, 74. Максим Потопальський, 2. Нікіта Глошардін, 17. Валерій Степаненко, 20. Ярослав Гурмак (5. Марлен Чобанов, 83), 7. Денис Островський (89. Антон Рафальський, 68), 11. Владислав Улянченко (79. Артур Аракелян, 67), 44. Дмитро Касімов, 34. Алекс Чідомере (95. Дмитро Сичевський, 60), 69. Володимир Ткач. Запасні: 55. Максим Дьогтяр, 25. Ярослав Дишкант, 29. Іван Чистяк, 35. Єгор Грабовський, 90. Денис Лаврієнко, 99. Артем Деревяго. Старший тренер – Олег Мазуренко.

«Буковина»: 1. Роман Чопко, 19. Віталій Полянський, 5. Даніел Раулюк, 9. Євген Сантрапинських, 8. Ігор  Крашневський, 3. Іван Азаренко, 6. Олександр Жумига (20. Александру – Васілє Мунтян, 86), 21. Тарас Сивка (15. Владислав Жениленко, 63), 10. Ладік Мєлконян, 7. Андрій  Понєдєльнік, 77. Василь Палагнюк. Запасні: 74. Марк Медведєв, 2. Валентин Рудич, 13. Андрій Шишигін. Головний тренер – Андрій Мельничук.

Голи: Валерій Степаненко (5,77 – обидва з пенальті) – Василь Палагнюк (70, з пенальті).

Попередження: Денис Островський (18), Ярослав Гурмак (29), Володимир Ткач (31), Владислав Улянченко (40), Валерій Степаненко (81) – Даніел Раулюк (13), Віталій Полянський (24), Олександр Жумига (45+2).

Вилучення: Володимир Ткач (90+5, друге попередження).

Результати інших матчів другого туру:

«Діназ» - «Нива» (Т.) – 0:3 (Андрій Скакун, 39, Андрій Різник, 40, 65)

«Чайка» - «Поділля» - 0:1 (Андрій Ліповуз, 39)

«Нива» (В.) – «Калуш» - 0:3 (Богдан Денега, 9, Роман Лебідь, 41, Владислав Горбаченко, 83)

ФК «Ужгород» - «Полісся» - 1:2 (Адріан Пуканич, 60 – Євген Немтінов, 19, Ярослав Галенко, 36)