Буковинські баскетболісти змагалися у першості Чернівецької ОДЮСШ

Sunday, 03 June 2018 04:29

Відбулася Відкрита першість Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи з баскетболу 3х3.

Змагання, які відбулися на майданчику ЧНУ, присвятили Дню захисту дітей. 

У першості взяла участь 21 команда. До складу колективів входили гравці, які вже мають досвід виступів на всеукраїнському рівні (ВЮБЛ, перша ліга баскетбольного чемпіонату України серед чоловічих команд).   

Кращими у різних вікових групах кращими стали команди «Чернауци», «StarLife-2», «Ірбіс» та «Пісочек». 

Переможці та призери: 

U12 (хлопці) 

1. «Чернауци» (Андрій Гаврилюк, Валентин Гома, Костянтин Єрмуракі)

2. «StarLife-2» (Любомир Томащук, Ігор Заплітний, Дмитро Д'яченко, Артем Курилюк)

3. «StarLife-1» (Андреас Лутсос, Єгор Малиш, Олег Осовський, Даниїл Гиков) 

U12 (дівчата) 

1. «StarLife-2» (Ольга Ковальчук, Єлизавета Успенська, Юлія Тимчишин)

2. «StarLife-1» (Софія Кіріца, Моніка Тимчишин, Олена Зуб)

3. «StarLife-3» (Аліса Чухненко, Валерія Гермак, Маргарита Пилипяк) 

U14 (хлопці) 

1. «Ірбіс» (Єлизавета Водовоз, Аліна Щітка, Ерік Ковінько)

2. «Сейрін» (Микита Шахов, Олександр Чепишко, Максим Унгурян, Олександр Велігорський)

3. W-ball (Валерій Чермак, Максим Фалафюк, Євген Шевченко, Максим Паліон) 

U16 (хлопці) 

1. «Пісочек» (Ростислав Писанчин, Олександр Радомський, Іван Ігнатюк)

2. «Самець» (Альберт Білоусов, Ніколас Мокрицький, Микита Цуркан, Валентин Ковтун)

3. «Город» (Максим Нестеренко, Амір Мансоур, Володимир Гуменюк) 

Судді: Геннадій Водовоз, Руслан Чехімський. 

Коментар Геннадія Водовоза та більше фото - згодом. 

Read 1177 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 5 21-10 13
2 ТomStudio 5 24-12 12
3 Урожай 4 15-10 9
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 4 12-7 7
6 З-й тайм 5 18-15 7
7 Друзі 4 9-11 5
8 Чернівецький рятувальник 5 7-16 4
9 Bado 4 8-12 3
10 Рокитне 5 13-20 3
11 Січ 4 7-23 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама