«Буковина» не змогла перемогти команду з півзахисником у воротах, Руслан Івашко оформив дубль у матчі за «Епіцентр» (СТАТИСТИКА, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦЯ, ВІДЕО)

Sunday, 18 October 2020 02:58
«Буковина» не змогла перемогти команду з півзахисником у воротах. «Буковина» не змогла перемогти команду з півзахисником у воротах. Фото www.facebook.com/FSCBC

Чернівецька «Буковина» знову втратила очки у рідних стінах.

У сьомому турі чемпіонату України підопічні Степана Маковійчука не змогли перемогти вдома гравців ФК «Чернігів». Матч завершився з нічийним рахунком 2:2.

Цікаво, що у Чернівці чернігівська команда прибула без воротарів. Причина - коронавірус. Місце у воротах гостей зайняв 19-річний Анатолій Романченко, який грає на позиції...центрального півзахисника.

На 13 хвилині зустрічі у рахункові повели гості. Власні ворота після прострілу Андрія Макаренко вразив Василь Гакман. Господарі поля через 5 хвилин зрівняли рахунок - блискучого удару завдав Ігор Нагорний.

А на 34 хвилині матчу гравці буковинської вийшли вперед. Відзначився Василь Палагнюк, який до цього двічі не зміг влучити у ворота. Результативну передачу на свій рахунок записав Максим Боровець.

На 66 хвилині гри гості залишися у меншості. За грубу гру з поля вилучили Віталія Ментея. Вилучення у лавах суперника чернівецькій команді не допомогло. Підопічні Степана Маковійчука примудрилися пропустити вдруге. На 74 хвилині гри штрафний заробив досвідчений Костянтин Чаус, Олександр Конопко зробив подачу з правого флангу, а Андрій Вересоцький головою відправив м’яча у ворота гостей - 2:2. Міг принести перемогу буковинському колективу Василь Палагнюк, однак не зміг переграти Анатолія Романченка.

Щодо інших матчів, то відзначимо переконливу перемогу команди «Епіцентр» (Дунаївці). Колектив, за який виступають вихованці буковинського футболу Андрій Беженар, Сергій Раца та Руслан Івашко, переміг на виїзді луцьку «Волинь-2» - 4:1. Дубль оформив буковинець Руслан Івашко.

Результати матчів сьомого туру:

«Буковина» - «Чернігів» - 2:2 (2:1)

Голи: Ігор Нагорний (18), Василь Палагнюк (34) - Василь Гакман (13, автогол), Андрій Вересоцький (74).

«Оболонь-2» - «Рубікон» - 2:2 (0:0)

Голи: Богдан Покойовий (54), Дмитро Касімов (77) - Максим Тищенко (64), Річард Куноун (82).

«Діназ» - «Карпати Галич» - 3:2 (1:1)

Голи: Артем Бафталовський (22), Олексій Бриженко (55), Вадим Бовтрук (62) - Вадим Мердєєв (37), Олег Матушевський (82).

«Нива» - «Поділля» - 1:2 (1:1)

Голи: Денис Громок (39) - Фаді Салбак (34,51).

«Волинь - 2» - «Епіцентр» - 1:4 (1:3)

Голи: Назарій Богомаз (27) - Олександр Кіцак (10), Руслан Івашко (16 - з пенальті, 44), Віталій Бадло (84).